PL
EN

Wyniki zawodów 2011

Wyniki Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Łuczniczego - Legnica 3.12.2011

[ 3-12-2011, 15:20 ]
Wyniki Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Łuczniczego - Legnica 3.12.2011



Po rundzie eliminacyjnej wśród kobiet Monika Jurzak (Unia Pielgrzymka) w finale pokonała 6-5 Adrianę Żurańską… (Unia Pielgrzymka).

Wśród mężczyzn w finale Paweł Marzec (Talent Wrocław) pokonał 6 - 5 Jacka Procia (Strzelec Legnica).

Wśród łuków bloczkowych w finale Bogusław Piekarski (Dolnoślą…zak Wrocław) zwyciężył 6 - 4 Krzysztofa Gorczycę (Strzelec Legnica).

W Legnicy 3 grudnia 2011r.  zakończyły się zmagania 190 zawodniczek i zawodników z 16 klubów w Ogólnopolskim Mikołajkowym Halowym Turnieju łuczniczym.

Dolnoślą…ski Zwią…zek Łuczniczy

Ośrodek Sportów Łuczniczych Strzelec- Legnica

 

Legnica  03 grudzień, 2011 r.

 

Protokół z

 

Mikołajkowego Halowego Turnieju Łuczniczego 

                                            

                                                           przeprowadzonych w dniu 03.grudnia, 2011r. w Legnicy

 

1.Obsada Sędziowska:

 

Sędzia Główny                       Abucewicz Henryk       kl. I Nowa Ruda

                                                                                                          

Przewodniczą…cy Komisji

Technicznej                             Jankowski Łukasz                  kl. III Nowa Ruda

                                                                                                                                                  

Członek Komisji

Technicznej                               Abucewicz Gabriela    kl. II Nowa Ruda

                                                                                                               

Kierownik Strzelań                          Zapiór Jerzy                           kl. III Legnica

                                                                                                                   

Przewodniczą…cy  Komisji

Klasyfikacyjnej                       Doniek Beata                kl. III Legnica

                                                                                                                   

Członek Komisji

Klasyfikacyjnej                                Rabska Anna                kl. III Legnica

                                                                                                                    

Szałańska Małgorzata     kl. III Legnica

        

 

Sekretarz                                Łaba Maciej

 

 

 

 

2.Służba zdrowia                         Apteczka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki Indywidualne

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

poz.

Nazwisko imię

r.u.

Klub/miejscowość

lic

Razem

10/x

 

 

Open Mężczyźni

 

 

 

 

 

 

1

Marzec Paweł

94

UKS Talent Wrocław

 

292

 

 

2

Proć Jacek

81

OSŁ Strzelec Legnica

 

279

 

 

3

Lubera Wojciech

 

OSŁ Strzelec Legnica

 

277

 

 

4

Gomoliszek Michał

92

OSŁ Strzelec Legnica

 

275

 

 

5

Malicki Dawid

93

UKS Talent Wrocław

 

274

 

 

6

Grec Michał

94

UKS Talent Wrocław

 

273

 

 

7

Pają…czek Jakub

95

UKS Talent Wrocław

 

271

 

 

8

Jadłosz Sławomir

96

OSŁ Strzelec Legnica

 

266

 

 

9

Michalski Marcin       

89

KS AZS Politechnika Wrocław

264

 

 

10

Chochel Mariusz

84

OSŁ Strzelec Legnica

 

256

 

 

11

Kozłowski Arkadiusz

65

UKS Talent Wrocław

 

249

/8/

 

12

Korzystko Jacek

95

GLKS Unia Pielgrzymka

 

249

/5/

 

13

Jurzak Adam

95

GLKS Unia Pielgrzymka

 

248

 

 

14

Pielichowski  Łukasz

93

UKS Talent Wrocław

 

242

 

 

15

Lokś Rafał

95

UKS Victoria Ścinawka Śr

 

238

 

 

16

Korniejew Aleksander

92

LKS Orlęta Gorzów Wlkp

 

236

 

 

17

Mozoła Waldemar      

92

KS AZS Politechnika Wrocław

220

 

 

18

Żłobicki Piotr

83

MKS Bobry Jelenia Góra

 

207

 

 

19

Marć Dominik

88

OSŁ Strzelec Legnica

 

195

 

 

20

Wargacki Szymon

95

UKS Centaur Kunice

 

95

 

 

21

Hanc Paweł

89

KS AZS Politechnika Wrocław

91

 

 

 

 

Open Kobiety

 

 

 

 

 

 

1

Żurańska Adriana

91

GLKS Unia Pielgrzymka

 

274

 

 

2

Huk Anna

94

UKS Talent Wrocław

 

265

/10/

 

3

Jurzak Monika

93

GLKS Unia Pielgrzymka

 

265

/9/

 

4

Banaszewska Dudek Maja

87

UKS Talent Wrocław

 

252

 

 

5

Pawłowska Magdalena

84

UKS Talent Wrocław

 

244

/6/

 

6

Trzebińska Adrianna

95

UKS Talent Wrocław

 

244

/4/

 

7

Pogoda Agata

94

OSŁ Strzelec Legnica

 

243

 

 

8

Trusz Kinga

95

UKS Victoria Ścinawka Śr

 

236

 

 

9

Jarosz Hanna

93

UKS Talent Wrocław

 

234

 

 

10

Tyszkiewicz Katarzyna

95

LKS Orlęta Gorzów Wlkp

 

230

 

 

11

Jaroszewicz Katarzyna  

89

KS AZS Politechnika Wrocław

228

 

 

12

Wierzchowska Monika

95

GLKS Unia Pielgrzymka

 

212

 

 

13

Gurbiel Anna

95

OSŁ Strzelec Legnica

 

205

/3/

 

14

Gil Karolina

90

GLKS Unia Pielgrzymka

 

205

/2/

 

15

Domeracka Paulina

95

LKS Orlęta Gorzów Wlkp

 

181

 

 

16

Psiuk Małgorzata

95

LKS Orlęta Gorzów Wlkp

 

131

 

 

 

 

poz.

Nazwisko imię

r.u.

Klub/miejscowość

lic

Razem

10/x

 

 

Młodzik dziewczęta

 

 

 

 

 

 

1

Maga Paulina

97

OSŁ Strzelec Legnica

 

245

 

 

2

Rybczyńska Małgorzata

97

KS Piast Nowa Ruda

 

208

 

 

3

Majchrzak Karolina

96

UKS Victoria Ścinawka Śr

 

202

 

 

4

Futyma Anna

98

UKS Talent Wrocław

 

197

 

 

5

Czerwińska Klaudia

97

KS Piast Nowa Ruda

 

195

 

 

6

Bą…k Karolina

97

OSŁ Strzelec Legnica

 

192

 

 

7

Gorczyca Agnieszka

97

OSŁ Strzelec Legnica

 

191

 

 

8

Rurak Anna

96

MKS Bobry Jelenia Góra

 

189

 

 

9

Kręcichwost Kamila

96

UKS Victoria Ścinawka Śr

 

183

 

 

10

Dudzik Klaudia

98

UKS Victoria Ścinawka Śr

 

171

 

 

11

Dolska Stanisława

96

UKS Victoria Ścinawka Śr

 

161

 

 

12

Rybczyńska Anna

97

KS Piast Nowa Ruda

 

150

 

 

13

Trybka Małgorzata

 98

UKS 95 Wrocław

 

134

 

 

14

Wawrzyniak Magdalena

98

MKS Bobry Jelenia Góra

 

128

 

 

15

Mikulewicz Katarzyna

97

UKS Talent Wrocław

 

121

 

 

16

Stefańska Monika

 98

UKS 95 Wrocław

 

114

 

 

17

Brodzik Justyna

98

UKS Tatar Legnickie Pole

 

65

 

 

 

 

Młodzik chłopcy

 

 

 

 

 

 

1

Kotlarz Kajetan

97

UKS Talent Wrocław

 

272

 

 

2

Ubogi Bartosz

96

GLKS Unia Pielgrzymka

 

259

 

 

3

Nycz Mateusz

97

UKS Talent Wrocław

 

254

 

 

4

Szułkowski Kacper

96

GLKS Unia Pielgrzymka

 

250

 

 

5

Niedźwiedź Maciej  

97

UKS Talent Wrocław

 

242

 

 

6

Maciejewski Bartosz

97

MKS Bobry Jelenia Góra

 

231

 

 

7

Górajec Grzegorz

96

GLKS Unia Pielgrzymka

 

229

 

 

8

Mosiołek Sylwester

98

OSŁ Strzelec Legnica

 

207

 

 

9

Wandzel Miłosz

97

KS Piast Nowa Ruda

 

199

 

 

10

Żmuda Przemysław

97

OSŁ Strzelec Legnica

 

198

 

 

11

Domagała Tomasz

96

UKS Victoria Ścinawka Śr

 

197

 

 

12

Łowiński Kamil

 

UKS Skrzat Legnica

 

188

 

 

13

Haryszczak Paweł

97

OSŁ Strzelec Legnica

 

186

 

 

14

Trębiński Kacper

97

UKS Talent Wrocław

 

165

 

 

15

Pliński Wojciech

 

UKS Skrzat Legnica

 

137

 

 

16

Łaba Wojciech

96

UKS Victoria Ścinawka Śr

 

133

/6/

 

17

Czernatowicz Krzysztof

96

GLKS Unia Pielgrzymka

 

133

/2/

 

18

Kurowski Adrian

 

UKS Skrzat Legnica

 

126

 

 

19

Musik Dawid

97

KS Piast Nowa Ruda

 

111

 

 

20

Mazerski Krzysztof

 

UKS Skrzat Legnica

 

107

 

 

21

Trusz Daniel

98

UKS Victoria Ścinawka Śr

 

103

 

 

22

Czupryna Dominik

97

UKS Talent Wrocław

 

95

 

 

23

Szulc Piotr

 

UKS Skrzat Legnica

 

92

 

 

24

Skinder Michał

 

UKS Skrzat Legnica

 

52

 

 

 

Apacz dziewczęta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

Nazwisko i Imię

r.u

Klub

10m

10/X

 

1

 

Pasiut Aleksandra

01

UKS Victoria Ścinawka Śr.

162

 

 

2

 

Kopcza Julia

02

UKS Irokez Legnica

145

 

 

3

 

Ochrombel Ewa

01

UKS 95 Wrocław

140

 

 

4

 

Kulma Katarzyna

01

UKS 95 Wrocław

138

 

 

5

 

Drigo Emilia

04

UKS Skrzat Legnica

133

3

 

6

 

Deperas Aleksandra

01

UKS Strzelec Kuropatnik

133

0

 

7

 

Klimek Oliwia

02

UKS Irokez Legnica

132

 

 

8

 

Charyszczak Oliwia

02

UKS Irokez Legnica

126

 

 

9

 

Jankowska Kalina

01

UKS Irokez Legnica

121

1/los

 

10

 

Malec Aleksandra

00

UKS Cenraur Kunice

121

1/los

 

11

 

Szpryngiel Kinga

02

UKS Irokez Legnica

106

 

 

12

 

Trusz Iwona

04

UKS Victoria Ścinawka Śr.

99

 

 

13

 

Wojdyła Magdalena

01

UKS Strzelec Kuropatnik

97

 

 

14

 

Deperas Dorota

03

UKS Strzelec Kuropatnik

71

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Apacz chłopcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

Nazwisko i Imię

r.u

Klub

10m

10/X

 

1

 

Szymandera Szymon

02

MKS Bobry J. Góra

172

 

 

2

 

Zakrzewski Michał

01

UKS Talent Wrocław

170

 

 

3

 

Kotlarz Jędrzej

04

UKS Talent Wrocław

156

 

 

4

 

Brodzik Jakub

02

UKS Tatar Legnickie Pole

147

 

 

5

 

Polanowski Szymon

01

UKS Victoria Ścinawka Śr

137

 

 

6

 

Wierzbicki Mateusz

01

KS Piast Nowa Ruda

135

 

 

7

 

Duda Jakub

03

UKS Centaur Kunice

134

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orlik chłopcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

Nazwisko i Imię

r.u

Klub

15m

10/X

 

1

 

Kozłowski Antoni

01

UKS Talent Wrocław

172

 

 

2

 

Bą…tlewicz  Bartosz

00

UKS Talent Wrocław

164

6

 

3

 

Wawrzyniak Tomasz

0

MKS Bobry Jelenia Góra

164

4

 

4

 

Tarnawski Damian

99

UKS 95 Wrocław

163

 

 

5

 

Piotrowski Wiktor

00

MKS Bobry Jelenia Góra

161

 

 

6

 

Nycz Grzegorz

0

UKS Talent Wrocław

160

 

 

7

 

Puchalski Kacper

99

UKS Talent Wrocław

159

 

 

8

 

Dynowski Karol

01

UKS Skrzat Legnica

157

 

 

9

 

Szymani Antoni

99

UKS 95 Wrocław

156

 

 

10

 

Ochrombel Michał

99

UKS 95 Wrocław

155

 

 

11

 

Orłowski Tomasz

99

GLKS Unia Pielgrzymka

153

 

 

12

 

Ogórek Dariusz

00

UKS Skrzat Legnica

150

 

 

13

 

Krugły Krzysztof

00

UKS Victoria Ścinawka Śr

147

2

 

14

 

Futyma Maciej

99

UKS Talent Wrocław

147

0

 

15

 

Kul Adam

00

UKS Victoria Ścinawka Śr

145

5

 

16

 

Syc Michał

01

UKS Centaur Kunice

145

3

 

17

 

Bober Rafał

99

UKS Irokez Legnica

144

3

 

18

 

Miszczuk Dominik

00

UKS Talent Wrocław

144

0

 

19

 

Buciuto Fryderyk

01

KS Piast Nowa Ruda

138

 

 

20

 

Jeziorek Wojciech

0

KS Piast Nowa Ruda

132

 

 

21

 

Jędrzejczyk Adrian

0

UKS Skrzat Legnica

131

 

 

22

 

Żegadło Jakub

00

UKS Centaur Kunice

129

 

 

23

 

Mędoń Michał

99

MKS Bobry Jelenia Góra

126

 

 

24

 

Chudzikiewicz Artur

01

UKS Talent Wrocław

116

 

 

25

 

Mazgis Jakub

00

UKS Centaur Kunice

107

 

 

26

 

Zamiela Krzysztof

99

UKS 95 Wrocław

104

 

 

27

 

Banibor Adrian

01

UKS Irokez Legnica

99

 

 

28

 

Burski Jakub

0

UKS Tatar Legnickie Pole

87

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orlik Dziewczęta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

Nazwisko i Imię

r.u

Klub

15m

10/X

 

1

 

Jakubowska Malina

00

UKS Talent Wrocław

174

14

 

2

 

Majchrzak Paulina

00

UKS Victoria Ścinawka Śr

174

13

 

3

 

Gulewska Agata

01

UKS Victoria Ścinawka Śr

170

 

 

4

 

Warchlewska Roksanna

00

OSŁ Strzelec Legnica

156

 

 

5

 

Łaba Aleksandra

99

UKS Victoria Ścinawka Śr

155

 

 

6

 

Wasiak Dominika

99

MKS Bobry Jelenia Góra

153

 

 

7

 

Wierzchowska Maja

00

GLKS Unia Pielgrzymka

142

 

 

8

 

Domańska Barbara

01

 OSŁ Strzelec Legnica

129

 

 

9

 

Gambal Wiktoria

02

UKS Tatar Legnickie Pole

107

 

 

10

 

Wróbel Monika

00

UKS Centaur Kunice

81

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I Krok dziewczęta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

Nazwisko i Imię

r.u

Klub

10m

10/X

 

1

 

Smolak Marta

99

UKS Talent Wrocław

165

 

 

2

 

Mikulska Weronika

98

UKS Talent Wrocław

157

 

 

3

 

Snowarska Malwina

99

UKS Talent Wrocław

152

 

 

5

 

Kortus Klaudia

98

GLKS Unia Pielgrzymka

147

 

 

6

 

Filipowicz Ewa

98

GLKS Unia Pielgrzymka

145

 

 

7

 

Jesionowska Maja

04

UKS Skrzat Legnica

141

 

 

8

 

Moczko Julia

99

UKS Talent Wrocław

141

 

 

9

 

Sokołowska Magdalena

00

UKS Victoria Ścinawka Śr

139

 

 

10

 

Hryniewicz Justyna

98

UKS Victoria Ścinawka Śr

135

 

 

11

 

Smolak Agata

02

UKS Talent Wrocław

128

 

 

12

 

Majchrzak Maja

05

UKS Tatar Legnickie Pole

124

 

 

13

 

Zamelska Amelia

03

UKS Irokez Legnica

122

 

 

14

 

Wysoczańska Karolina

01

UKS Talent Wrocław

112

 

 

15

 

Szostak Wiktoria

04

UKS Skrzat Legnica

67

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I Krok chłopcy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp

 

Nazwisko i Imię

r.u

Klub

10m

10/X

 

1

 

Mędoń Marcin

01

MKS Bobry Jelenia Góra

169

 

 

2

 

Działek Michał

98

MKS Bobry Jelenia Góra

168

 

 

3

 

Wasilewski Paweł

00

MKS Bobry Jelenia Góra

167

 

 

4

 

Klimas Szymon

98

GLKS Unia Pielgrzymka

164

 

 

5

 

Pawłowski Michał

01

UKS Talent Wrocław

162

 

 

6

 

Weber Mikołaj

99

UKS Talent Wrocław

158

 

 

7

 

Jędrzejewski Maciej

00

UKS Talent Wrocław

152

 

 

8

 

Jędrasiak Damian

98

GLKS Unia Pielgrzymka

150

 

 

9

 

Stasiak Michał

00

MKS Bobry Jelenia Góra

148

2

 

10

 

Jamka Karol

05

UKS Tatar Legnickie Pole

148

1

 

11

 

Pankowski Jan

04

MKS Bobry Jelenia Góra

147

 

 

12

 

Stempka Sebastian

98

GLKS Unia Pielgrzymka

146

 

 

13

 

Piotrowski Bernard

03

MKS Bobry Jelenia Góra

144

 

 

14

 

Koprowski Jan

00

MKS Bobry Jelenia Góra

144

 

 

15

 

Horbowy Olaf

00

UKS Talent Wrocław

141

 

 

16

 

Danielczuk Adrian

98

GLKS Unia Pielgrzymka

138

 

 

17

 

Jędrasiak Braian

99

GLKS Unia Pielgrzymka

134

 

 

18

 

Winnnik Paweł

01

UKS 95 Wrocław

126

 

 

19

 

Żukowski Patryk

98

GLKS Unia Pielgrzymka

121

 

 

20

 

Bernacki Karol

00

UKS 95 Wrocław

113

 

 

21

 

Michmiel Filip

00

GLKS Unia Pielgrzymka

103

 

 

22

 

Łuczak Błazej

04

UKS Strzelec Strzelin

74

 

 

23

 

Mazur Jonasz

03

GLKS Unia Pielgrzymka

49

 

 

 

poz.

Nazwisko imię

r.u.

Klub/miejscowość

lic

Razem

10/x

 

 

Bloczki Mężczyźni

 

 

 

 

 

 

1

Szemiot Marcin

76

KS Dolnoślą…zak Wrocław

 

287

 

 

2

Piekarski Bogdan

60

KS Dolnoślą…zak Wrocław

 

284

 

 

3

Worońko Waldemar

59

KS Dolnoślą…zak Wrocław

 

282

 

 

4

Wyroślak Wojciech

87

OSŁ Strzelec Legnica

 

279

 

 

5

Gorczyca Krzysztof

67

OSŁ Strzelec Legnica

 

278

 

 

6

Norkowski Grzegorz

60

KS Dolnoślą…zak Wrocław

 

276

/10/

 

7

Trzebiński Andrzej

65

MKS Bobry Jelenia Góra

 

276

/9/

 

8

Domaradzki Andrzej

58

KS Dolnoślą…zak Wrocław

 

276

/8/

 

9

Zygmunt Ryszard

69

MKS Bobry Jelenia Góra

 

269

 

 

10

Czyrski Piotr

62

KS Dolnoślą…zak Wrocław

 

268

 

 

11

Borowski Sebastian

94

OSŁ Strzelec Legnica

 

263

 

 

12

Miś Zbigniew

60

OSŁ Strzelec Legnica

 

262

 

 

13

Skupin Patryk

95

MKS Bobry Jelenia Góra

 

254

 

 

14

Gorczyca Bartosz

92

OSŁ Strzelec Legnica

 

252

 

 

15

Przybylski Karol

66

OSŁ Strzelec Legnica

 

246

 

 

16

Adamski Łukasz

94

OSŁ Strzelec Legnica

 

240

 

 

 

 

Bloczki Kobiety

 

 

 

 

 

1

Szałańska Katarzyna

92

OSŁ Strzelec Legnica

 

263

 

2

Piotrkowiak Angelika

94

OSŁ Strzelec Legnica

 

251

 

 

 

Klasyfikacja końcowa w finałach indywidualnych  OR FITA

 

 

ilość pkt

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

tarczowych

 

 

Kategoria Open Mężczyźni

 

po rundzie

 

w ostatnim

w ostatnim

 

 

l.p

Nazwisko i imię

r.u

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

pojedynki

 

 

1

Marzec Paweł

94

UKS Talent Wrocław

292/1

Finał

6

 

 

 

2

Proć Jacek

81

OSŁ Strzelec Legnica

279/2

Finał

5

 

 

 

3

Malicki Dawid

93

UKS Talent Wrocław

274/5

Finał

6

 

 

 

4

Grec Michał

94

UKS Talent Wrocław

273/6

Finał

4

 

 

 

5

Gomoliszek Michał

92

OSŁ Strzelec Legnica

275/4

1/4

4

 

 

 

6

Jadłosz Sławomir

96

OSŁ Strzelec Legnica

266/8

1/4

0

82

 

 

7

Pają…czek Jakub

95

UKS Talent Wrocław

271/7

1/4

0

79

 

 

8

Pielichowski  Łukasz

93

UKS Talent Wrocław

242/14

1/4

0

72

 

 

9

Michalski Marcin       

89

KS AZS Politechnika Wrocław

264/9

1/8

4

 

 

 

10

Korzystko Jacek

95

GLKS Unia Pielgrzymka

249/12

1/8

0

77

 

 

11

Korniejew Aleksander

92

LKS Orlęta Gorzów Wlkp

236/16

1/8

0

76

 

 

12

Lubera Wojciech

88

OSŁ Strzelec Legnica

277/3

1/8

0

75

 

 

13

Lokś Rafał

95

UKS Victoria Ścinawka Śr

238/15

1/8

0

75

 

 

14

Kozłowski Arkadiusz

65

UKS Talent Wrocław

249/11

1/8

0

72

 

 

15

Jurzak Adam

95

GLKS Unia Pielgrzymka

248/13

1/8

0

67

 

 

16

Chochel Mariusz

84

OSŁ Strzelec Legnica

256/10

1/8

0

66

 

 

17

Mozoła Waldemar      

92

KS AZS Politechnika Wrocław

220/17

 

 

 

 

 

18

Żłobicki Piotr

83

MKS Bobry Jelenia Góra

207/18

 

 

 

 

 

19

Marć Dominik

88

OSŁ Strzelec Legnica

195/19

 

 

 

 

 

20

Wargacki Szymon

95

UKS Centaur Kunice

95/20

 

 

 

 

 

21

Hanc Paweł

89

KS AZS Politechnika Wrocław

91/21

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ilość pkt

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

tarczowych

 

 

Kategoria Open Kobiety

 

 

po rundzie

 

w ostatnim

w ostatnim

 

 

l.p

Nazwisko i imię

 

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

pojedynki

 

 

1

Jurzak Monika

93

GLKS Unia Pielgrzymka

265/3

Finał

6

 

 

 

2

Żurańska Adriana

91

GLKS Unia Pielgrzymka

274/1

Finał

5

 

 

 

3

Pogoda Agata

94

OSŁ Strzelec Legnica

243/7

Finał

6

 

 

 

4

Pawłowska Magdalena

84

UKS Talent Wrocław

244/5

Finał

5

 

 

 

5

Huk Anna

94

UKS Talent Wrocław

265/2

1/4

5

 

 

 

6

Banaszewska Dudek Maja

87

UKS Talent Wrocław

252/4

1/4

4

124

 

 

7

Trzebińska Adrianna

95

UKS Talent Wrocław

244/6

1/4

4

117

 

 

8

Trusz Kinga

95

UKS Victoria Ścinawka Śr

236/8

1/4

1

 

 

 

9

Gurbiel Anna

95

OSŁ Strzelec Legnica

205/13

1/8

4

 

 

 

10

Wierzchowska Monika

95

GLKS Unia Pielgrzymka

212/12

1/8

2

96

 

 

11

Domeracka Paulina

95

LKS Orlęta Gorzów Wlkp

181/15

1/8

2

84

 

 

12

Jarosz Hanna

93

UKS Talent Wrocław

234/9

1/8

1

 

 

 

13

Gil Karolina

90

GLKS Unia Pielgrzymka

205/14

1/8

0

70

 

 

14

Psiuk Małgorzata

95

LKS Orlęta Gorzów Wlkp

131/16

1/8

0

55

 

 

15

Jaroszewicz Katarzyna  

89

KS AZS Politechnika Wrocław

228/11

1/8

0

54

 

 

16

Tyszkiewicz Katarzyna

95

LKS Orlęta Gorzów Wlkp

230/10

1/8

0

53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ilość pkt

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

tarczowych

 

 

Kategoria Mężczyźni Łuki bloczkowe

po rundzie

 

w ostatnim

w ostatnim

 

 

l.p

Nazwisko i imię

r.u

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

pojedynki

 

 

1

Piekarski Bogdan

0

KS Dolnoślą…zak Wrocław

284/2

Finał

6

 

 

 

2

Gorczyca Krzysztof

67

OSŁ Strzelec Legnica

278/4

Finał

4

 

 

 

3

Domaradzki Andrzej

0

KS Dolnoślą…zak Wrocław

276/8

Finał

6

 

 

 

4

Norkowski Grzegorz

0

KS Dolnoślą…zak Wrocław

276/6

Finał

2

 

 

 

5

Trzebiński Andrzej

65

MKS Bobry Jelenia Góra

276/7

1/4

5

138

 

 

6

Szemiot Marcin

0

KS Dolnoślą…zak Wrocław

287/1

1/4

5

129

 

 

7

Worońko Waldemar

0

KS Dolnoślą…zak Wrocław

282/3

1/4

4

 

 

 

8

Skupin Patryk

95

MKS Bobry Jelenia Góra

254/13

1/4

2

 

 

 

9

Miś Zbigniew

60

OSŁ Strzelec Legnica

262/12

1/8

5

146

 

 

10

Wyroślak Wojciech

87

OSŁ Strzelec Legnica

279/4

1/8

5

139

 

 

11

Czyrski Piotr

0

KS Dolnoślą…zak Wrocław

26810

1/8

5

131

 

 

12

Borowski Sebastian

94

OSŁ Strzelec Legnica

263/11

1/8

2

 

 

 

13

Zygmunt Ryszard

69

MKS Bobry Jelenia Góra

269/9

1/8

1

101

 

 

14

Adamski Łukasz

94

OSŁ Strzelec Legnica

240/16

1/8

1

96

 

 

15

Gorczyca Bartosz

92

OSŁ Strzelec Legnica

252/14

1/8

0

74

 

 

16

Przybylski Karol

66

OSŁ Strzelec Legnica

246/15

1/8

0

69

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ilość pkt

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

tarczowych

 

 

Kategoria Kobiety Łuki bloczkowe

po rundzie

 

w ostatnim

w ostatnim

 

 

l.p

Nazwisko i imię

r.u

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

pojedynki

 

 

1

Szałańska Katarzyna

92

OSŁ Strzelec Legnica

263/1

Finał

6

 

 

 

2

Piotrkowiak Angelika

94

OSŁ Strzelec Legnica

251/2

Finał

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
                         

 

Pole tekstowe: 	
Przebieg pojedynków w rundach eliminacyjnych i finałowych w konk. Ind. Olimp. Runda FITA
	Open Kobiety											
1	Żurańska Adriana	6										
16	Psiuk Małgorzata	0	Żurańska Adriana	7 							
					 							
					 	Żurańska Adriana	7 				
8	Trusz Kinga	7	Trusz Kinga	 	1 	 		 				
9	Jarosz Hanna	1						 				
				1/4				1/2				
									 			
5	Pawłowska Magdalena	6	 						 			
12	Wierzchowska Monika	2	Pawłowska Magdalena	 	6	 			 			
						Pawłowska Magdalena	1 	 			
					 				 			
4	Banaszewska Dudek Maja	6	Banaszewska Dudek Maja	4				 		miejsca w finałach
13	Gurbiel Anna	4				 	finały o miejsca	 	 		
					1-2	Żurańska Adriana	 	5	 	 	1	Jurzak Monika
					1-2	Jurzak Monika	 	6	 	 	2	Żurańska Adriana
					3-4	Pawłowska Magdalena	5	 	 	3	Pogoda Agata
					3-4	Pogoda Agata	 	6	 	 	4	Pawłowska Magdalena
3	Jurzak Monika	6	 						 			
14	Gil Karolina	0	Jurzak Monika	 	6 				 			
					 	 			 			
						Jurzak Monika	 	6 	 			
6	Trzebińska Adrianna	6	Trzebińska Adrianna	4 	 			 			
11	Jaroszewicz Katarzyna   	0							 			
				1/4				1/2	 			
									 			
7	Pogoda Agata	6	 					 				
10	Tyszkiewicz Katarzyna	0	Pogoda Agata	 	6 	 		 				
						Pogoda Agata	2 				
					 							
2	Huk Anna	6	Huk Anna	 	5 							
15	Domeracka Paulina	2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przebieg pojedynków w rundach eliminacyjnych i finałowych w konk. Ind. Olimp. Runda FITA

 

 

Open Mężczyźni

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Marzec Paweł

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16

Korniejew Aleksander

0

Marzec Paweł

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marzec Paweł

6

 

 

 

 

 

8

Jadłosz Sławomir

6

Jadłosz Sławomir

0

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Michalski Marcin       

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/4

 

 

 

1/2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Malicki Dawid

6