PL
EN
 

Zdjęcia z zawodów

XXVIII HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW - ZAMOŚĆ 6-7.03.2010r.



Mistrzynie Polski Seniorek - łuki bloczkowe (1.Anna Stanieczek - Orlik Goleszów, 2.Katarzyna Szałańska - Strzelec Legnica, 3.Joanna Cymkiewicz - Marymont Warszawa ) Mistrzowie Polski Seniorów - łuki bloczkowe ( 1.Włodzimierz Świgoń - Leśnik Poznań, 2.Marcin Gołygowski - Surma Poznań, 3.Michał Zieliński - Leśnik Poznań ) Mistrzowie Polski Seniorów - łuki bloczkowe ( 1.Włodzimierz Świgoń - Leśnik Poznań, 2.Marcin Gołygowski - Surma Poznań, 3.Michał Zieliński - Leśnik Poznań, 4.Marcin Szemiot - Talent Wrocław, 5.Tomasz Pomorski - Łucznik Żywiec, 6.Marcin Affek - Marymont Warszawa, 7.Dariusz Gawryś - Marymont Warszawa, 8.Witold Madziar - Marymont Warszawa ) Mistrzynie Polski Seniorek - łuki bloczkowe (1.Anna Stanieczek - Orlik Goleszów, 2.Katarzyna Szałańska - Strzelec Legnica, 3.Joanna Cymkiewicz - Marymont Warszawa, 4.Renata Leśniak - MGOKiS Dobczyce, 5.Joanna Gawryś-Austyn - Marymont Warszawa, 6.Magdalena Olesek - MGOKiS Dobczyce, 7.Ewelina Olesek - MGOKiS Dobczyce, 8.Barbara Kozłowska - KS Wesoł Warszawa )
Mistrzowie Polski Seniorów ( 1.Rafał Dobrowolski - Stella Kielce, 2.Jacek Proć - Strzelec Legnica, 3.Maciej Jaworski - Czarna Strzała Bytom, 4.Adam Baś - Społem Łódź ) Mistrzowie Polski Seniorów ( 1.Rafał Dobrowolski - Stella Kielce, 2.Jacek Proć - Strzelec Legnica, 3.Maciej Jaworski - Czarna Strzała Bytom, 4.Adam Baś - Społem Łódź, 5.Jakub Szafarz - Społem Łódź, 6.Robert Marcinkiewicz - ROKiS Radzymin, 7.Paweł Zarzecki - Łucznik Żywiec, 8.Konrad Przesmycki - ROKiS Radzymin ) Mistrzowie Polski - miksty łuki bloczkowe (1.Marymont Warszawa I, 2.Marymont Warszawa II, 3.Strzelec Legnica I, 4. Strzelec Legnica II, 5.Łucznik Żywiec I, 6.Łucznik Żywiec II ) Mistrzowie Polski - miksty łuki klasyczne (1.Czarna Strzała Bytom, 2.Stella Kielce, 3.Łucznik Żywiec II, 4.ROKiS Radzymin, 5.Łucznik Żywiec I, 6.Społem Łódź II, 7.Strzelec Legnica, 8.Społem Łódź )
Zespołowe Mistrzynie Polski Seniorek w łukach bloczkowych (1.MGOKiS Dobczyce, 2.Marymont Warszawa, 3.Łucznik Żywiec ) Zespołowi Mistrzowie Polski Seniorów w łukach bloczkowych (1.Łucznik Żywiec, 2.Marymont Warszawa, 3.Pią…tka Zgierz, 4.Leśnik Poznań, 5.Mazowsze Teresin, 6.X10 Jaworze I, 7.X10 Jaworze II, 8.Strzelec Legnica ) Zespołowi Mistrzowie Polski Seniorów - łuki klasyczne (1.KS Stella Kielce, 2.KS ROKIS Radzymin, 3.LKS Łucznik Żywiec I, 4.KS Obuwnik Prudnik, 5.KS Agros Zamość I, 6.LKS Łucznik Żywiec III, 7.OSŁ Strzelec Legnica, 8.KS Społem Łódź II ) Zespołowe Mistrzynie Polski Seniorek ( 1.Czarna Strzała Bytom, 2.Łucznik Żywiec, 3.Kmita Zabierzów, 4.Społem Łódź, 5.Unia Pielgrzymka, 6.Dą…brovia Dą…browa Tarnowska, 7.Marymont Warszawa, 8.Drukarz Warszawa )
Poczet sztandarowy (od lewej: Anna Stanieczek - Orlik Goleszów, Rafał Dobrowolski - Stella Kielce, Natalia Leśniak - Łucznik Żywiec, Joanna Kamińska - Czarna Strzała Bytom, Milena Barakońska - Obuwnik Prudnik, Marcin Kłoda - Agros Zamość, Paula Wyczechowska - Łucznik Żywiec) Ceremonia rozpoczęcia Mistrzostw Ceremonia rozpoczęcia Mistrzostw

Międzynarodowe Zawody Halowe '24h'
Krajowe:  Radzymin (PL)
Termin:   02-03.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Berlin OPEN
Zagraniczne:  Berlin (DE)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,