PL
EN
 

Kadra narodowa

Kadra Narodowa na I półrocze 2017r

[ 18-02-2017, 10:13 ]



Kadra Narodowa na I półrocze 2017 roku:


Seniorki i seniorzy:


Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu i miejscowość Trener klubowy
1. Barakońska Milena 1992 K 221 KS Obuwnik Prudnik Kazimierz Kocik
2. Baran Aleksandra 1997 K 2156 KS Stella Kielce Arkadiusz Ponikowski
3. Basiuras Michał 1996 M 1768 KS Społem Łódź Zbigniew Kowalczyk
4. Bizoń Kacper 1996 M 1353 LKS Łucznik Żywiec Jan Lach
5. Czyż Tomasz 1997 M 1908 CWKS Resovia Rzeszów Jacek Trojnar
6. Fałdziński Maciej 1992 M 91 KS Stella Kielce Arkadiusz Ponikowski
7. Farasiewicz Karolina 1996 K 1619 KS Obuwnik Prudnik Kazimierz Kocik
8. Goły Damian 1988 M 521 LKS Łucznik Żywiec Jan Lach
9. Grzymek Zuzanna 1997 K 1562 LKS Łucznik Żywiec Jan Lach
10. Helbin Kasper 1995 M 745 KS Obuwnik Prudnik Kazimierz Kocik
11. Jurzak Adam 1995 M 205 GLKS Unia Pielgrzymka Henryk Jurzak
12. Jurzak Monika 1993 K 192 GLKS Unia Pielgrzymka Henryk Jurzak
13. Juszczuk Gloria 1999 K 2432 LKS Łucznik Żywiec Jan Lach
14. Kasprowski Oskar 2000 M 2863 LKS Łucznik Żywiec Jan Lach
15. Leśniak Natalia 1991 K 579 LKS Łucznik Żywiec Jan Lach
16. Lipiarska - Pałka Karina 1987 K 401 ULKS Grot Zabierzów Aleksander Jabłoński
17. Marzec Paweł 1994 M 394 UKS Talent Wrocław Helena Machera
18. Michalak Sławomir 1972 M 2713 KS Rokis Radzymin Robert Marcinkiewicz
19. Myszor Wioleta 1983 K 531 LKS Łucznik Żywiec Jan Lach
20. Napłoszek Kamila 1999 K 2279 SŁ Marymont Warszawa Adam Pazdyka
21. Napłoszek Sławomir 1968 M 803 Stow. Łuczniczy Marymont Warszawa Adam Pazdyka
22. Ogrodowczyk Mateusz 1998 M 1959 AZS OŚ Poznań Ryszard Janiszewski
23. Rząsa Joanna 1990 K 522 LKS Łucznik Żywiec Jan Lach
24. Sierakowski Kacper 1993 M 329 Stow. Łuczniczy Marymont Warszawa Adam Pazdyka
25. Starzycki Piotr 1998 M 2348 St. Łuczniczy Marymont Warszawa Adam Pazdyka
26. Szafran Marek 1997 M 653 KS Społem Łódź Zbigniew Kowalczyk
27. Śmiałkowska Magdalena 1997 K 1771 KS Społem Łódź Zbigniew Kowalczyk
28. Tobolewska Anna 1998 K 1650 ULKS Zryw Dobrcz Henryk Pater
29. Trojnar Małgorzata 1963 K 806 CWKS Resovia Rzeszów Jacek Trojnar
30. Trzebińska Adrianna 1995 K 649 UKS Talent Wrocław Helena Machera
31. Zyzańska Sylwia 1997 K 1851 LKS Łucznik Żywiec Jan Lach


Młodzieżówki:

         
LP Nazwisko i imię klub rocznik lic
1 Góral Małgorzata KS Stella Kielce 1995 1303
2 Chrostowska Maria SŁ Marymont Warszawa 1996 1583
3 Wierzchowska Monika GLKS Unia Pielgrzymka 1995 1396
4 Śliwiana Oliwia KSŁ Mewa Kołobrzeg 1994 111
5 Wardak Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 1995 1639
6 Grzyśka Kinga MLKS Czarna Strzała Bytom 1995 1432
7 Kalwinek Martyna KS Społem Łódź 1995 655
8 Długoszek Marta LKS Łucznik Żywiec 1996 1764
9 Pieprzyca Anna MLKS Czarna Strzała Bytom 1994 1092
10 Rakowska Sylwia LKS Łucznik Żywiec 1994 998
11 Trojnar Angelika LKS Łucznik Żywiec 1996 1848
12 Górska Hanna UKS Piątka Zgierz 1996 1879
13 Kleszcz Klaudia SŁ Marymont Warszawa 1994 850
14 Pietrzyk Małgorzata PTG Sokół Radom 1994 941
15 Sułowska Antonina SŁ Marymont Warszawa 1994 846
16 Huk Anna UKS Talent Wrocław 1994 615
17 Sławińska Magdalena UKS Piątka Zgierz 1996 465
18 Okrześik Paulina LKS Łucznik Żywiec 1996 1758
19 Sorys Karolina KS Stella Kielce 1996 1629
20 Pawlina Maja PTG Sokół Radom 1996 3131



Juniorki

LP Nazwisko i imię klub rocznik lic
1 Kocaj Marlena CWKS Resovia Rzeszów 1999 2290
2 Toczek Wiktoria ŁKS Sagit Humniska 1999 2303
3 Maciejewska Marta KS Stella Kielce 1997 1940
4 Kłos-Kufel Gabriela MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1999 2042
5 Kwiecień Aleksandra SŁ Marymont Warszawa 1997 1906
6 Koszańska Dominika KS Obuwnik Prudnik 1997 1856
7 Szmit Klaudia MLKS Czarna Strzała Bytom 1998 1924
8 Wacławek Sandra KSŁ Mewa Kołobrzeg 1999 2027
9 Zdulska Maja SŁ Marymont Warszawa 1998 2364
10 Antczak Zuzanna KS Społem Łódź 1999 2852
11 Syldatk Ewelina KSŁ Mewa Kołobrzeg 1999 2781
12 Długoszek Wioletta LKS Łucznik Żywiec 1999 2717
13 Lach Paulina LKS Łucznik Żywiec 1997 1853
14 Futyma Anna UKS Talent Wrocław 1998 1731
15 Domańska Dominika KS Agros Zamość 1997 2001
16 Biczak Kamila KS Agros Zamość 1997 1698
17 Milas Lidia MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1998 2331
18 Brewczyńska Iza KS Agros Zamość 1997 1998
19 Smolak Marta UKS Talent Wrocław 1999 1792
20 Smolińska Marta ULKS Zryw Dobrcz 1997 2757



Juniorki Młodsze:

LP Nazwisko i imię klub rocznik lic
1 Wyciślik Justyna Grot Ruda Śląska 2000 1888
2 Jurasz Karolina Łucznik Żywiec 2001 3113
3 Czyż Julia Oś. AZS Surma Poznań 2000 2995
4 Zielińska Stefania KS Społem Łódź 2000 3107
5 Marcinkiewicz Natalia UKS Tramp Jarosław 2000 2893
6 Zemanek Berenika 2000 Płaszowianka Kraków 2000 2982
7 Ciszewska Zofia MRKS Gdańsk 2000 1787
8 Święcka Weronika KS Obuwnik Prudnik 2001 3208
9 Szymczak Ewelina KSŁ Mewa Kołobrzeg 2001 3170
10 Kozaczka Karolina MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 2000 3058
11 Polak Julia KS Stella Kielce 2001 3147
12 Piotrowska Patrycja ŁKS Sagit Humniska 2000 2731
13 Drzażdżyńśka Klaudia Czarna Strzała Bytom 2000 3095
14 Sabadach Gabriela GLKS Unia Pielgrzymka 2000 3190
15 Osuch Agata UKS Tramp Jarosław 2000 2894
16 Byk Gabriela Stella Kiece 2000 3146
17 Nowicka Roksana ULKS Tarcza Kolbudy 2000 3110
18 Góra Zuzanna Płaszowianka Kraków 2000 3050
19 Woźniak Kornelia KŁ Chrobry Głuchołazy 2000 2196
20 Sawicka Barbara UKS Talent Wrocław 2000 2437



Młodzieżowcy:

LP Nazwisko i imię klub rocznik lic
1 Banaszak Jakub BKS Bydgoszcz 1996 1508
2 Korbecki Paweł CWKS Resovia Rzeszów 1996 1250
3 Sawicki Piotr SŁ Marymont Warszawa 1995 1329
4 Brążkiewicz Kamil ULKS Zryw Dobrcz 1995 726
5 Czernatowisz Krzysztof GLKS Unia Pielgrzymka 1996 1548
6 Szkuta Daniel KS Stella Kielce 1994 821
7 Suchoński Michał SŁ Marymont Warszawa 1994 334
8 Turek Mateusz MLKS Czarna Strzała Bytom 1996 1647
9 Wójcik Rafał ULKS Włoszczowice 1995 1281
10 Grec Michał UKS Talent Wrocław 1994 395
11 Adamek Kamil LKS Łucznik Żywiec 1995 1352
12 Pietrusiński Ludwik, Gustaw SŁ Marymont Warszawa 1996 1582
13 Malak Mateusz OŚ AZS Poznań 1994 2891
14 Soboń Hubert KS Stella Kielce 1994 98
15 Smelcerz Michał ULKS Włoszczowice 1996 1402
16 Jaślar Rafał KS Obuwnik Prudnik 1996 1615
17 Heczko Damian LKS Łucznik Żywiec 1994 538
18 Makowski Dominik KS Obuwnik Prudnik 1994 743
19 Lach Adrian LKS Łucznik Żywiec 1996 1354
20 Jeznach Arkadiusz ROKIS Radzymin 1996 1522



Juniorzy:

LP Nazwisko i imię klub rocznik lic
1 Rabski Szymon GLKS Unia Pielgrzymka 1999 2685
2 Słowik Konrad LKS Łucznik Żywiec 1997 1849
3 Włodarczyk Szymon LKS Łucznik Żołędowo 1997 2055
4 Biela Dariusz KS Płaszowianka Kraków 1998 2029
5 Czyż Paweł CWKS Resovia Rzeszów 1998 2287
6 Siwoń Jakub UKS Tramp Jarosław 1997 1994
7 Zalewski Michał SŁ Marymont Warszawa 1997 1904
8 Kurowski Szymon LKS Łucznik Żywiec 1998 3135
9 Patryas Dominik LKS Łucznik Żywiec 1997 1846
10 Czapczyk Michał OŚ AZS Poznań 1999 2632
11 Przybył Szymon KS Boruta Zgierz 1999 1891
12 Kotlarz Kajetan UKS Talent Wrocław 1997 827
13 Patryas Krystian LKS Łucznik Żywiec 1997 1847
14 Skowron Bartosz MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarn. 1998 2330
15 Niedźwiedź Maciej UKS Talent Wrocław 1997 1728
16 Salicki Jan KSŁ Mewa Kołobrzeg 1999 2023
17 Siczek Kamil KS Spłem Łódź 1998 1468
18 Matanina Jakub ULKS Grot Bodzentyn 1999 2470
19 Porębski Mateusz UKS Grot Ruda Śląska 1998 1886
20 Malita Kamil CWKS Resovia Rzeszów 1997 2913



Juniorzy Młodsi:

LP Nazwisko i imię klub rocznik lic
1 Neścior Andrzej KS Agros Zamość 2001 3092
2 Bątkiewicz Bartłomiej UKS Talent Wrocław 2000 1974
3 Łazowski Filip LKS Łucznik Żywiec 2001 3115
4 Windak Wiktor OSŁ Strzelec Legnica 2001 2719
5 Kozłowski Antoni UKS Talent Wrocław 2001 1977
6 Wojtala Adam LKS Łucznik Żywiec 2001 3119
7 Cacak Patryk Łucznik Żywiec 2000 2896
8 Suder Matuesz Płaszowianka Kraków 2000 2277
9 Koralewski Jędrzej ULKS Tarcza Kolbudy 2000 3108
10 Borusiński Wiktor KS Stella Kielce 2000 3145
11 Kasprzak Konrad Oś. AZS Surma Poznań 2000 2998
12 Likoński Sebastian LKS "Łucznik" Żywiec 2000 3077
13 Mędrzak Mateusz LKS Łucznik Żywiec 2001 3116
14 Jędrzejewski Maciej UKS Talent Wrocław 2000 2265
15 Zapart Filip KS Społem Łódź 2000 3106
16 Bem Kamil KS Społem Łódź 2000 3103
17 Trybulec Jan Drukarz Warszawa 2000 2464
18 Potęga Bartosz ROKIS Radzymin 2000 3349
19 Futyma Maciej UKS "Talent" Wrocław 2000 1971
20 Pyzowski Oskar MRKS Gdańsk 2000 2182



Kadra Narodowa Osób Niepełnosprawnych na I półrocze 2017 roku:



Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu Miejscowość Trener klubowy
1. Bartuzi Dorota 1976 K 2584 "Start" Lublin Marek Olszewski
2. Chmielewski Marcin 1981 M 1180 „Start' Gdańsk” Leszek Słomiński
3. Dudka Adam 1981 M 1006 "Start" Lublin Marek Olszewski
4. Daleszyński Paweł 1959 M 1175 "Start" Poznań Leszek Walkowiak
5. Kapusta Ireneusz 1976 M 2132 "Start" Kielce Ryszard Olejnik
6. Kornatowski Krzysztof 1969 M 1701 "Start" Gorzów Wlkp. Małgorzata Knutowicz
7. Piotrowski Wojciech 1980 M 2130 "Start" Kielce Ryszard Olejnik
8. Olszewska Milena 1984 K 1017 "Start" Gorzów Wlkp. Małgorzata Knutowicz
9. Sawicki Piotr 1974 M 661 "Start" Lublin Marek Olszewski
10. Siemieniuk Adam 1985 M 2490 "Start" Poznań Leszek Walkowiak
11. Łabuda Marcin 1988 M 2617 "Start" Poznań Leszek Walkowiak



Kadra narodowa seniorów - łuki bloczkowe na I półrocze 2017


Mężczyźni:


Nazwisko i imię Klub r. lic.
Gorczyca Krzysztof OSŁ Strzelec Legnica 1967 808
Wojtas Jan OSŁ Strzelec Legnica 1966 2316
Affek Marcin SŁ Marymont Warszawa 1975 1194
Pilcicki Bogusław KS Lew Krynki 1970 2270
Przybylski Łukasz A3D TOSZEK, Boguszyce 1994 1796
Gomoliszek Michał OSŁ Strzelec Legnica 1992 686
Szeląg Filip A3D TOSZEK, Boguszyce 1999 1798
Żuk Włodzimierz Ks Ożarowianka 1979 2964
Piekarski Bogusław KS Dolnoślązak Wrocław 1962 387
Szemiot Marcin KS Dolnoślązak Wrocław 1978 386


Kobiety:


Nazwisko i imię Klub r. lic.
Szałańska Katarzyna OSŁ Strzelec Legnica 1992 144
Austyn-Gawryś Joanna Marymont 1976 120
Stanieczek Anna LUKS Orlik Goleszów 1955 45
Pogoda Agata OSŁ Strzelec Legnica 1994 1187
Leśniak Renata MGOKiS Dobczyce 1989 777
Zarzycka Magdalena MGOKiS Dobczyce 1992 775
Mariya Szkolna LKS "Łucznik - Żywiec" 1997  

Międzynarodowe Zawody Halowe '24h'
Krajowe:  Radzymin (PL)
Termin:   02-03.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Berlin OPEN
Zagraniczne:  Berlin (DE)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,