PL
EN

KADRA NARODOWA



KADRA NARODOWA POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁUCZNICZEGO - I PÓŁROCZE 2020 R.
ŁUKI OLIMPIJSKIE
             
SENIORKI
LP NAZWISKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 ZYZAŃSKA SYLWIA 1997 1851 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   REPREZENTANT NA MŚ
2 LEŚNIAK NATALIA 1991  579 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   REPREZENTANT NA MŚ 
3 FARASIEWICZ KAROLINA 1996 1619 KS OBWUNIK PRUDNIK   REPREZENTANT NA MŚ 
4 ŚMIAŁKOWSKA MAGDALENA  1997 1771  KS SPOŁEM ŁÓDŹ    1951
5 MYSZOR WIOLETA  1983  531  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1922 
6 NAPŁOSZEK KAMILA  1999  2279  SŁ MARYMONT WARSZAWA    1906 
7 TOBOLEWSKA ANNA  1998  1650  ULKS ZRYW DOBRCZ    1898 
8 RZĄSA JOANNA  1990  522  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1886 
9 KOCAJ MARLENA  1999  2290  CWKS RESOVIA RZESZÓW    1852 
10 CZYŻ JULIA  2000  2995  OŚ AZS SURMA POZNAŃ    1845 
11 PŁAZA KLAUDIA  2003  3941  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1837 
12 GÓRAL MAŁGORZATA  1995  1303  KS STELLA KIELCE    1823 
13 TRZEBIŃSKA ADRIANNA  1955  649  UKS TALENT WROCŁAW    1813 
14 STACH MARTYNA  2002  3719  MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM    1810 
15 TROJNAR MAŁGORZATA  1963  806  CWKS RESOVIA RZESZÓW    1809 


             
SENIORZY
LP NAZWISKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 SZAFRAN MAREK 1997 653 KS SPOŁEM ŁÓDŹ   REPREZENTANT NA MŚ
2 SIERAKOWSKI KACPER 1993 329 SŁ MARYMONT WARSZAWA    REPREZENTANT NA MŚ 
3 KASPROWSKI OSKAR 2000 2863 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    REPREZENTANT NA MŚ 
4 GOŁĄBCZAK PATRYK 1996 909 KS BORUTA ZGIERZ   1960
5 FAŁDZIŃSKI MACIEJ 1992 91 KS STELLA KIELCE    1955
6 OGRODOWCZYK MATEUSZ 1998 1959 OŚ AZS SURMA POZNAŃ    1939
7 ŁAZOWSKI FILIP 2001 3115 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1937
8 BASIURAS MICHAŁ 1996 1768 KS SPOŁEM ŁÓDŹ   1930
9 NAPŁOSZEK SŁAWOMIR 1968 803 SŁ MARYMONT WARSZAWA    1921
10 BANASZAK JAKUB 1996 1503 BKS BYDGOSZCZ   1917
11 KULIK DAWID 2001 3172 KS STELLA KIELCE    1912
12 CZYŻ PAWEŁ 1998 2287 CWKS RESOVIA RZESZÓW    1908
13 BIZOŃ KACPER 1996 1353 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1898
14 MALAK MATEUSZ 1994 2891 OŚ AZS SURMA POZNAŃ    1892
15 HUSZCZ MACIEJ 1987 363 KS DRUKARZ WARSZAWA   1886

             
MŁODZIEŻÓWKI
LP NAZWISKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 BARAN ALEKSANDRA 1997 2156 KS STELLA KIELCE   1773                        
2 GRZYMEK ZUZANNA 1997 1562 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1745
3 PYZOWSKA PAULINA 1998 1788 MRKS GDAŃSK   1723
4 SMOLAK MARTA 1999 1792 UKS TALENT WROCŁAW   1707
5 ZAJĄC MAGDALENA 1998 3143 SŁ MARYMONT WARSZAWA   1674
6 KOWSZYN OLIMPIA 1997 16544 KS OBUWNIK PRUDNIK   1658
7 SZMIT KLAUDIA 1998 1924 MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM   1603
8 KOSZAŃSKA DOMINIKA 1997 1856 KS OBUWNIK PRUDNIK   1584
9 RASZKOWSKA DARIA 1997 4021 MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM   1561
10 FUTYMA ANNA 1998 1731 UKS TALENT WROCŁAW   1550
11 KAWALEC KATARZYNA 1997 2560 KS SPOŁEM ŁÓDŹ   1386
12 ZARZECKA KATARZYNA 1997 2563 KS SPOŁEM ŁÓDŹ   1352
13 ŻELAZNA OLIWIA 1999 2722 KS STELLA KIELCE   1256
14 KOTRYS KLAUDIA 1997 4223 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1115
15 JASIEWICZ ANNA 1997 4019 MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM   898


             
MŁODZIEŻOWCY
Lp. NAZWISKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 JAROSZ MARCIN  1998  2975 MRKS GDAŃSK             1868                        
2 SMOLIŃSKI ARKADIUSZ  1997  2407  ULKS ZRYW DOBRCZ    1864
3 SICZEK KAMIL 1998  1468  KS SPOŁEM ŁÓDŹ   1857 
4 STARZYCKI PIOTR  1998  2348  SŁ MARYMONT WARSZAWA    1825 
5 KOTLARZ KAJETAN  1997  827  UKS TALENT WROCŁAW   1757 
6 SAPIEJ MATEUSZ  1997  3636  SŁ MARYMONT WARSZAWA    1756 
7 SŁOWIK KONRAD  1997  1849  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1737 
8 ZALEWSKI MICHAŁ  1997  1904  SŁ MARYMONT WARSZAWA    1712 
9 BIELA DARIUSZ  1998  2029  KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW   1705 
10 WILK KRZYSZTOF  1999  558  KS SPOŁEM ŁÓDŹ    1643 
11 CIERPKA KRZYSZTOF  1997  3466  KS LEŚNIK POZNAŃ    1595 
12 PATRYAS DOMINIK  1997  1846  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1398 
13 PATRYAS KRYSTIAN  1997  1615  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1351 
14 KUROWSKI SZYMON  1998  3115  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1178 
15 BIELA JAKUB  1998  2564  UKS TRAMP JAROSŁAW   1173 
16 WIŚNIECKI BARTŁOMIEJ 1999  2750  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1143 
17 WOJTYŚ MACIEJ  1999  3149  KS STELLA KIELCE    1134 
18 WARIAS GRZEGORZ  1998  1292  MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA    1121 
19 SIWOŃ JAKUB  1997 2564  UKS TRAMP JAROSŁAW   1120 
20 DUDA CEZARY 1999  2631  OŚ AZS SURMA POZNAŃ    1109 

 
             
JUNIORKI
LP NAZWISKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 JURASZ KAROLINA 2001 3113 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   REPREZENTANT NA MŚ 
2 FEREN ANNA  2002  3786  KS AGROS ZAMOŚĆ   REPREZENTANT NA MŚ
3 BĄCZYK ZUZNNA  2002  3587  SŁ MARYMONT WARSZAWA   1796
4 KACZMAREK NATALIA 2002  3480  KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW    1745 
5 PINTAK PAULINA 2002  3426  KS OBUWNIK PRUDNIK    1738 
6 GOCLON WERONIKA  2002  3219  UKS TALENT WROCŁAW    1713 
7 OBERDA JULIA  2001  3093  KS AGROS ZAMOŚĆ   1692 
8 MICHALSKA NATALIA  2002  3643  MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM   1681
9 KĘDZIERSKA MAŁGORZATA  2001  3426  GLKS UNIA PIELGRZYMKA    1680
10 WIERCHOWSKA MAJA  2000  1982  GLKS UNIA PIELGRZYMKA    1678 
11 WALIGÓRA ŁUCJA  2001  3454  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1661 
12 GÓRA ZUZANNA  2000  3050  KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW    1656 
13 SZEWCZYK JOLANTA 2002  3559  KS BORUTA ZGIERZ    1653 
14 KUCZYŃSKA MARTYNA  2002  3636  BKS BYDGOSZCZ    1650 
15 GÓRKA MARIA  2000  3304  KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW    1633 
16 MISIURA JOANNA  2002  3691  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1629 
17 KOZACZKA KAROLINA  2000  3058  MLKS DĄBROWIA DĄBROWA TARNOWSKA    1605
18 CZYRNEK DOMINIKA  2002  3867  SNIS BŁĘKIT GRUSZOWIEC    1561
19 WYKA MELANIA  2001  3258  KS SPOŁEM ŁÓDŹ    1517
20 OZGA SYLWIA  2001  3566  GLKS UNIA PIELGRZYMKA    1498

    
 
             
JUNIORZY
LP NAZWIWSKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 NEŚCIOR ANDRZEJ 2001 3092 KS AGROS ZAMOŚC    REPREZENTANT NA MŚ
2 CHOJECKI MIŁOSZ  2002  3340 GLKS UNIA PIELGRZYMKA     REPREZENTANT NA MŚ
3 KĘPA KAROL 2001  3074  MGOKiS DOBCZYCE    1854 
4 WOJTALA ADAM 2001  3119  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1846 
5 KOZŁOWSKI ANTONI 2001  1595  UKS TALENT WROCŁAW    1844 
6 BĄTKIEWICZ BARTŁOMIEJ  2000  1974  UKS TALENT WROCŁAW    1785 
7 CEKLARZ PAWEŁ  2002  3065  SNIS BŁĘTKI GRUSZOWIEC   1782 
8 KOBYLNICKI SZYMON  2000  2830  MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM    1779 
9 POWAŁA ANTONI  2000  3141  SŁ MARYMONT WARSZAWA    1775
10 NOWAK ŁUKASZ  2002  3962  KS SPOŁEM ŁÓDŹ    1758 
11 GRABOWSKI JĘDRZEJ  2001 3054  UKS TALENT WROCŁAW    1714 
12 GACA ARKADIUSZ  2002  3570  BKS BYDGOSZCZ    1704 
13 DANISZEWSKI FRANCISZEK  2002  3961  SŁ MARYMONT WARSZAWA    1697 
14 GLAZNA KRZYSZTOF  2002  3782  UKS TALENT WROCŁAW    1692 
15 KAYSER BARTOSZ  2000 3097  MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM    1678 
16 MĘDRZAK MATEUSZ  2001 3116  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1673 
17 GARDOCKI PIOTR  2002  4100  SNIS BŁĘKIT GRUSZOWIEC    1664 
18 DZIEDZIC WIKTOR  2002  3476  KS STELLA KIELCE    1636 
19 FUTYMA MACIEJ  2000  1971  UKS TALENT WROCŁAW    1635 
20 FILIPOWICZ JAKUB  2001  3422  GLKS UNIA PIELGRZYMKA   1632 

  
             
JUNIORKI MŁODSZE
LP NAZWIWSKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 KOZIOŁ KATARZYNA 2003 3863 ŁUKS JEDLICZE   REPREZENTANT NA MŚ
2 WESOŁOWSKA ŁUCJA  2003  3930 UKS TALENT WROCŁAW    1884 
3 WIECZOREK MARTYNA 2003  3845  UKS PIĄTKA ZGIERZ    1878 
4 TOMASZEWSKA KINGA 2003  3845 MRKS GDAŃSK    1811 
5 WIDER ALEKSANDRA  2003  2966 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1807 
6 HANKUS JULITA  2004  4194 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1806
7 BABIAK NATALIA  2003  3903 UKS TRAMP JAROSŁAW    1792 
8 HANKUS OLIWIA  2003  3933 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1771 
9 SIERADZKA MAGDALENA  2003  3818  LZS SKS RASZÓWKA    1731 
10 FILIPCZYK GABRIELA  2003  3929  UKS PIĄTKA ZGIERZ    1731 
11 MATUSZEK TACJANA  2004  4195 LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1707 
12 PASTERNAK MARTYNA  2004  PKO17/01  LKS JAR KIELNAROWA    1561 
13 KRZYSZTOFIK MARIA  2003  4136 KS STELLA KIELCE    1463 
14 AGACIAK DOMINIKA  2003  3888  UKS TALENT WROCŁAW    1394 
15 SŁAWIŃSKA WERONIKA  2003  3980 KS AGROS ZAMOŚĆ    1235 
16 BARGIEL JOANNA  2004  116/ŚL/17  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1160 
17 BRUDEK MARTYNA  2004  1002 UKS TRAMP JAROSŁAW    1139 
18 KOBIAŁKA MARTYNA  2003  3910 SŁ MARYMONT WARSZAWA    1084 
19 OBERDA ANNA  2003  7/A/19   KS AGROS ZAMOŚĆ    978 
20 SIWAK WERONIKA  2004  3522 ULKS ZRYW DOBRCZ    968 

             
JUNIORZY MŁODSI
LP NAZWIWSKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 SPUTO JERZY 2004  4023 SŁ MARYMONT WARSZAWA    REPREZENTANT NA MŚ 
2 RYTLEWSKI MICHAŁ  2003  3614  MRKS GDAŃSK   REPREZENTANT NA MŚ
3 TRZÓPEK MAREK  2003  3068  SNIS BŁĘTKIT GRUSZOWIEC    1868
4 MURGLIN PATRYK  2003  3649  ULKS TARCZA KOLBUDY    1812
5 KOWALCZYK MACIEJ  2003  3963  KS SPOŁEM ŁÓDŹ    1795
6 UHMA PAWEŁ  2004  4156  SŁ MARYMONT WARSZAWA    1792
7 KUPCZAK KONRAD  2003  3942  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC    1783
8 SOBOŃ PAWEŁ  2003  4138  KS STELLA KIELCE    1756
9 SZUMOWSKI MATEUSZ  2003  3893  KS CHROBRY GŁUCHOŁAZY   1753
10 STACH MICHAŁ  2003  3861  ŁUKS JEDLICZE   1719
11 BAUROWICZ FILIP 2004  3965  KS OBUWNIK PRUDNIK   1705
12 SZAFRAN WOJCIECH 2003  3865  ŁUKS JEDLICZE   1651
13 CZEKAŃSKI JAKUB 2004  PKO16/24  LKS JAR KIELNAROWA   1609
14 GIL RADOSŁAW 2003  4137  KS STELLA KIELCE   1609
15 STECKI SZYMON  2003  3924  MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM   1591
16 WIDER KAZIMIERZ 2004  3123  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1589
17 SMYKA DAWID  2003  3864  ŁUKS JEDLICZE   1546
18 OBROCKI MATEUSZ  2004  4196  LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC   1339
19 RULIŃSKI JAN  2003  3891  UKS TALENT WROCŁAW   1310
20 PODBRZECKI PAWEŁ  2004  4083  KŁ MEWA KOŁOBRZEG   1138

             
 
LP NAZWIWSKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - KLASA STARTOWA
1 BARTUZI DOROTA 1976 2584 START LUBLIN   ŁUK BLOCZKOWY
2 BYŚ JAKUB 2003  4160  UKS PIAST25 RZESZÓW    ŁUK KLASYCZNY 
3 CHMIELEWSKI MARCIN  1981  1180  START GDAŃSK    ŁUK KLASYCZNY 
4 CISZEK ŁUKASZ 1980  3645  START KIELCE    ŁUK BLOCZKOWY
5 DUDKA ADAM 1981  1006  START LUBLIN    ŁUK BLOCZKOWY
6 DALESZYŃŚKI PAWEŁ  1959  1175  OŚ AZS SURMA POZNAŃ    ŁUK KLASYCZNY 
7 ŁABUDA MARCIN  1988  2617  START GORZÓW WIELKOPOLSKI    ŁUK BLOCZKOWY
8 KAPUSTA IRENEUSZ  1976  2132  START KIELCE    ŁUK KLASYCZNY 
9 KORNATOWSKI KRZYSZTOF  1969  1701  START GORZÓW WIELKOPOLSKI    ŁUK BLOCZKOWY
10 MARKITANTOVA KSENIYA  1981  3987  MLKS CZARNA STRZAŁA BYTOM    ŁUK BLOCZKOWY 
11 MAZUREK JOLANTA  1988  4006  START GORZÓW WIELKOPOLSKI    ŁUK KLASYCZNY 
12 OLSZEWSKA MILENA  1984  1017 START GORZÓW WIELKOPOLSKI    ŁUK KLASYCZNY 
13 PIOTRWOSKI WOJCIECH  1980  2130  START KIELCE    ŁUK BLOCZKOWY 
14 SAWICKI PIOTR  1974  661  START LUBLIN    ŁUK KLASYCZNY 

             
 
LP NAZWIWSKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 PRZYBYLSKI ŁUKASZ 1994 1796 KŁ A3D TOSZEK   REPREZENTANT NA MŚ
2 GORCZYCA KRZYSZTOF 1967 808  OSŁ STRZELEC LEGNICA   REPREZENTANT NA MŚ
3 WOJTAS JAN 1966 2316 OSŁ STRZELEC LEGNICA   REPREZENTANT NA MŚ
4 SIDOR PAWEŁ 1985 4024 UKS AMEOLI ŚWIEBODZICE   2048
5 KONECKI PRZEMYSŁAW 2002 2833 LUKS ORLIK GOLESZÓW   2041
6 GOMOLISZEK MICHAŁ 1992 686  OSŁ STRZELEC LEGNICA   2026
7 SZELĄG FILIP 1999 1798 KŁ A3D TOSZEK   2020
8 KOZŁOWSKI GABRIEL 1976 3006  KS AMEOLI ŚWIEBODZICE   1997
9 CHMIELEWSKI TOMASZ 1979 4062 UKS DEFMAR POLICE   1989
10 ŻUK WŁODZIMIERZ 1979 2964 KS OŻAROWIANKA OŻARÓW M.   1964
11 WALADA MARIUSZ 1968 2311 LZS SKS RASZÓWKA   1957


             
 
LP NAZWIWSKO, IMIĘ R.U. NR LIC. KLUB - WYNIK
1 STANIECZEK ANNA 1955 55 LUKS ORLIK GOLESZÓW   REPREZENTANT NA MŚ
2 KAPUSTA MAŁGORZATA 1990 3837 KS PŁASZOWIANKA KRAKÓW   REPREZENTANT NA MŚ
3 LEŚNIAK RENATA 1989 777  MGOKiS DOBCZYCE   REPREZENTANT NA MŚ
4 SZAŁAŃSKA KATARZYNA 1992 143 OSŁ STRZELEC LEGNICA   1929
5 RUTKOWSKA BEATA 2002 3042 OSŁ STRZELEC LEGNICA   1875
6 DADUŃ MARZENA 1992 3374 LUKS ORLIK GOLESZÓW   1855
7 FORAJTER ALICJA 2000 3235 LKS TEMPO STOLARZOWICE   1765
8 NOWICKA ANITA 1999 2357 UKS SOKÓŁ BRZOZA   1554


Halowe Zawody Kadry Narodowej 70m
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   07-08.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Mlodzieżowców
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   14-15.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Młodzieżowcy,

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   14-15.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,