PL
EN
 

Kadra narodowa


Skład na Puchar Świata - Salt Lake City 18-25.06.2017r.

[ 17-06-2017, 19:48 ]
Skład na Puchar Świata - Salt Lake City 18-25.06.2017r. 1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec 2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec 3. Myszor Wioleta – Łucznik Żywiec 4. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik 5. Choi Sungho – trener główny kadry narodowej PZŁucz. ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-8.07.2017r.

[ 11-06-2017, 20:36 ]
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PZŁUCZ Żywiec 1-8.07.2017r . 1. Lipiarska-Pałka Karina – Grot 2. Śmiałkowska Magdalena – Społem 3. Tobolewska Anna – Zryw 4. Góral Małgorzata – Stella 5. Zyzańska Sylwia – Łucznik 6. Szafran Marek – Społem 7. Jurzak Adam – Unia 8. Sierakowski Kacper – Marymont 9. Marzec Paweł – Talent 10. ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - COS Zakopane 12-16.06.2017r.

[ 11-06-2017, 20:30 ]
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PZŁUCZ COS Zakopane 12-16.06.2017r . 1. Barakońska Milena – Obuwnik 2. Jurzak Monika – Unia 3. Tobolewska Anna – Zryw 4. Juszczuk Gloria – Łucznik 5. Grzymek Zuzanna – Łucznik 6. Kasprowski Oskar – Łucznik 7. Czyż Tomasz – Resovia 8. Goły Damian – Łucznik ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-8.06.2017r.

[ 31-05-2017, 16:47 ]
ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PZŁUCZ Żywiec 1-8.06.2017r . Zawodnicy powołani na zgrupowanie: 1. Kamila Napłoszek – Marymont – 5-8.06, 2. Sławomir Napłoszek – Marymont – 7-8.06, 3. Aleksandra Baran – Stella – 1-4.06, 4. Adam Jurzak – Unia – 1-8.06, 5. Karolina Farasiewicz – Obuwnik - 2-8.06, 6. Milena Barakońska – Obuwnik – 2-8.06, 7. Anna Tobolewska – Zryw – ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej Mężczyzn
- Szczyrk 8-13.05.2017r.

[ 12-05-2017, 10:39 ]
Zgrupowanie Kadry Narodowej Mężczyzn Szczyrk 8-13.05.2017r. Obecność na treningach na zgrupowaniu: Trenerzy: Choi Sungho, Kowalczyk Zbigniew Poniedziałek – 8.05.2017r Maciej Fałdziński, Marek Szafran, Damian Goły, Oskar Kasprowski Wtorek – 9.05.2017r M. Fałdziński, M. Szafran, D. Goły, O. Kasprowski, Paweł MarzecŚroda – 10.05.2017r M. Fałdziński, M. Szafran, D. Goły, O. Kasprowski, P. MarzecCzwartek – 11.05.2017r M. Fałdziński, M. Szafran, D. Goły, O....   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec/Korbielów 1-13.05.2017r.

[ 7-05-2017, 22:25 ]
Zgrupowanie Kadry Narodowej do World Games w Żywcu/Korbielowie w dniach 1-13.05.2017r. Zawodnicy:  1. Leśniak Natalia 2. Rząsa Joanna...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Szczyrk 8-13.05.2017r.

[ 5-05-2017, 16:10 ]
Warszawa, dnia 4.05.2017r.   Zawodniczka - Lipiarska-Pałka Karina Polski Związek Łuczniczy powołuje zawodniczkę na zgrupowanie kadry narodowej z trenerem koreańskim w COS w Szczyrku w dniach 8-13.05.2017r. Zawodniczka proszona jest o stawienie się w COS w Szczyrku ul. Plażowa 8 w dniu 8.05.2017r. do godziny 13:00. Obiad wydawany jest w godzinach 13:00-14:00. Zajęcia treningowe rozpoczynają się o godzinie 15:00. Na zgrupowanie należy zabrać: ...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-5.05.2017r.

[ 30-04-2017, 22:26 ]
Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-5.05.2017r. Zawodnicy: 1. Leśniak Natalia 2. Rząsa Joanna 3. Myszor Wioleta 4. Zyzańska Sylwia 5. Farasiewicz Karolina 6. Barakońska Milena ...   [ więcej ]

Powołanie zawodników na zgrupowanie Kadry Narodowej w COS w Szczyrku w dniach 8-13.05.2017r

[ 28-04-2017, 10:20 ]
Warszawa, dnia 27.04.2017r. Powołanie zawodników na zgrupowanie Kadry Narodowej w COS w Szczyrku w dniach 8-13.05.2017r Zawodnicy: 1. Marzec Paweł 2. Sierakowski Kacper 3. Napłoszek Sławomir 4. Helbin Kasper 5. Fałdziński Maciej 6. Jurzak Adam 7. Michalak Sławomir 8. Szafran Marek 9. Bizoń Kacper 10. Starzycki Paweł 11. Basiuras Michał 12. Ogrodowczyk Mateusz 13. Goły Damian ...   [ więcej ]

Kadra Narodowa na I półrocze 2017r

[ 18-02-2017, 10:13 ]
Kadra Narodowa na I półrocze 2017 roku: Seniorki i seniorzy: Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu i miejscowość Trener klubowy 1. Barakońska Milena 1992 K 221 KS Obuwnik Prudnik Kazimierz Kocik 2. Baran Aleksandra 1997 K 2156 KS Stella Kielce Arkadiusz Ponikowski 3. Basiuras Michał 1996 M 1768 KS Społem Łódź Zbigniew Kowalczyk 4. Bizoń Kacper 1996 M 1353 LKS...   [ więcej ]

Puchar Świata
Zagraniczne:  Salt Lake City (US)
Termin:   20-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
XXXIV Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   23-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Puchar Polski Seniorów
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   24-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Puchar Polski Juniorów młodszych
Krajowe:  Zamość (PL)
Termin:   24-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,