PL
EN

Kadra narodowa

 1 2 >

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Łucznictwie w dniach 25-30.11.2018 - Zakopane.

[ 14-11-2018, 08:13 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Łucznictwie w dniach 25-30.11.2018 - Zakopane.   1.      Leśniak Natalia 2.      Zyzańska Sylwia 3.      Farasiewicz Karolina 4.      Napłoszek Kamila 5.      Sierakowski Kacper 6.      Ogrodowczyk Mateusz 7.      Kasprowski Oskar 8.      Banaszak Jakub Rezerwa: 1.      Kocaj Marlena 2.      Kępa Karol3.    Neścior Andrzej...   [ więcej ]

Reprezentacja Polski na Zawody Pucharu Europy w Sofii 29.07 - 5.08.2018 r.

[ 13-07-2018, 09:15 ]
Mężczyźni łuk klasyczny 1.      Napłoszek Sławomir 2.      Kasprowski Oskar 3.     Czyż Paweł 4.      Banaszak Jakub 5.      Bucki Mateusz 6.      Neścior Andrzej Kobiety łuk klasyczny 1.      Śmiałkowska Magdalena 2.      Napłoszek Kamila 3.      Góral Małgorzata 4.      Farasiewicz Karolina 5.      Barakońska Milena 6.     Lipiarska - Pałka Karina Mężczyźni łuk bloczkowy: 1.      Przybylski Łukasz 2.      Gomoliszek Michał 3.      Szelą...   [ więcej ]

[ 14-04-2018, 12:27 ]

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH NA MIĘDZYNARODOWE ZAWODY NADZIEJE OLIMPIJSKIE WE LWOWIE
W DNIACH 26-30.04.2018r.



Dział Szkolenia PZŁucz. wytypował reprezentację narodową na podstawie kwalifikacji przeprowadzonych podczas zawodów „Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich” w Prudniku:


Juniorzy młodsi:
1. Kępa Karol – MGOKiS Dobczyce
2. Windak Wiktor – Strzelec Legnica
3. Nowak Dawid – Tramp Jarosław
4. Kozłowski Antoni – Talent Wrocław
5. Łazowski Filip – Łucznik Żywiec
6. Mędrzak Mateusz – Łucznik Żywiec
7. Neścior Andrzej – Agros Zamość
8. Kulik Dawid – Stella Kielce 


Juniorki młodsze:
1. Święcka Weronika – Obuwnik Prudnik
2. Pintak Paulina – Obuwnik Prudnik
3. Jurasz Karolina – Łucznik Żywiec
4. Oberda Julia – Agros Zamość
5. Wyka Melania – Społem Łódź
6. Zając Sylwia – Tramp Jarosław
7. Waligóra Łucja - LKS Łucznik Żywiec
8. Kaczmarek Natalia – Płaszowianka Kraków

Skład reprezentacji kraju juniorów zostanie wytypowany na podstawie wyników uzyskanych
w I Rundzie Pucharu Polski OPEN w dniach 14-15.04.2018r.


Trenerzy reprezentacji:
1. Jurzak Henryk
2. Patlewicz Henryk
3. Kowalczyk Zbigniew
4. Stempel Leszek
5. Pyk Wiktor
6. Włosik Krzysztof
Kierownik ekipy: Sekretarz Generalny PZŁucz. – Rafał Wosik
Wyjazd reprezentacji kraju nastąpi w dniu 25.04.2018r. autokarem w godzinach popołudniowych.

 


V-ce Prezes PZŁucz. ds. szkoleniowo-sportowych
Leszek Stempel


Kierownik Wyszkolenia PZŁucz.
Jacek Maciaszek


 1 2 >