PL
EN
 

Okręgowe Związki Łucznicze


L.p. Nazwa KRS Adres Prezes
1. Dolnośląski Związek Łuczniczy 0000170833 ul. Borowska 1-3/37, 50-529 Wrocław Helena Machera
2. Kujawsko-Pomorski Okręgowy Związek Łuczniczy 0000098713 ul. Gdańska 163, 85-019 Bydgoszcz Henryk Pater
3. Okręgowy Związek Łuczniczy w Łodzi 0000234421 ul. Północna 36, 91-425 Łódź Ewa Siemońska
4. Podlaski Okręgowy Związek Łuczniczy 0000177451 Pietrasze 29, 15-131 Białystok Zdzisław Kozłowski
5. Śląski Okręgowy Związek Łuczniczy 0000165484 ul. Grojec 50, 34-330 Żywiec Jan Lach
6. Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Łuczniczy 0000500445 al. Zieleniecka 2, 03-901 Warszawa Justyna Chmielewska-Uss
7. Świętokrzyski Okręgowy Związek Łuczniczy 0000083268 ul. Krakowska 374, 25-801 Kielce Jerzy Kula
8. Zachodniopomorski Związek Łuczniczy   ul. Łopuskiego 36-38, 78-100 Kołobrzeg Lech Hankiewicz
9. Podkarpacki Okręgowy Związek Łuczniczy 0000447834 ul. Wyspiańskiego 22/108, 35-111 Rzeszów Ireneusz Perlik
10. Rzeszowski Okręgowy Związek Łuczniczy 0000088434 ul. Pułaskiego 13A/28, 35-011 Rzeszów Wiesław Opałek
11. Pomorski Okręgowy Związek Łuczniczy 0000135617 ul. Załogowa 1, 80-557 Gdańsk Włodzimierz Szmidt
12. Wojewódzki Okręgowy Związek Łuczniczy   ul. Sadowa 21, 80-180 Gdańsk  
13. Lubelski Okręgowy Związek Łuczniczy 0000051171 ul. Piłsudskiego 22, 20-011 Lublin Barbara Żmudziak
14. Małopolski Związek Łuczniczy 0000127118 ul. Stróża Rybna 19, 30-714 Kraków Zygmunt Włodarczyk
15. Opolski Okręgowy Związek Łuczniczy   ul. Łucznicza 1, 48-200 Prudnik Izabela Adamczyk
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny
Krajowe:  Nowa Ruda (PL)
Termin:   24.09
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Finał Pucharu Polski Seniorów i VI Runda Ekstraklasy
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   29-30.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
VI Memoriał Jana Konopczyńskiego
Krajowe:  Żołędowo (PL)
Termin:   01.10
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,