PL
EN
 

Wyniki 2017

 1 2 >

Puchar Veroniki - Kamnik [Słowenia]

[ 12-05-2017, 22:03 ]
Puchar Veroniki – Kamnik [Słowenia] Klasyfikacja końcowa po strzelaniach eliminacyjnych „Pucharu Veroniki”w Kamniku/Słowenia w dniach 5-7.05.2017r. Juniorzy: 1. Lukcić Zan – Słowenia 4. Czyż Tomasz – Polska 5. Kurowski Szymon - Polska 6. Patryas Dominik – Łucznik 7. Rabski Szymon – Polska Juniorki: 1. Kocaj Marlena – Polska 2. Cavic Urska – Sło...   [ więcej ]
Puchar Veroniki - Kamnik [Słowenia]

BILANS SEZONU HALOWEGO 2017

[ 25-04-2017, 21:10 ]
ARENA MIĘDZYNARODOWA:   HALOWE MISTRZOSTWA EUROPY W VITTEL/FRANCJA 8-12.03.2017R. ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ HALOWYCH MISTRZYŃ EUROPY W KONKURENCJI ŁUKÓW OLIMPIJSKICH: 1. WIOLETA MYSZOR – ŁUCZNIK ŻYWIEC 2. NATALIA LEŚNIAK – ŁUCZNIK ŻYWIEC 3. KAROLINA FARASIEWICZ – OBUWNIK PRUDNIK ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ HALOWEJ MISTRZYNI EUROPY JUNIOREK W KONKURENCJI ŁUKÓW BLOCZKOWYCH:     MARIYA SKHOLNA – ŁUCZNIK ŻYWIEC IV MIEJSC...   [ więcej ]

Klasyfikacja medalowa XXXII Halowcyh Mistrzostw Polski Juniorów i X Halowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców Dobczyce 4-5.03.2017r.

[ 11-03-2017, 09:43 ]
Konkurencja łuków olimpijskich:   Łucznik-Żywiec – 4 złote, 3 brązowe Obuwnik Prudnik – 2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy AZS OŚ Poznań – 2 złote Talent Wrocław – 1 złoty, 2 brązowe Sokół Radom – 1 złoty Marymont Warszawa – 6 srebrnych, 1 brązowy Społem Łódź – 1 srebrny, 2 brązowe Resovia Rzeszów – 1 srebrny BKS Bydgoszcz – 1 srebrny Agros Zamość – 2 brązowe Stella Kielce – 2 brązowe Mewa Kołobrzeg – 2 brązowe Czarna Strzała Bytom – 2 brązowe ...   [ więcej ]
Klasyfikacja medalowa XXXII Halowcyh Mistrzostw Polski Juniorów i X Halowych Mistrzostw Polski Młodzieżowców  Dobczyce 4-5.03.2017r.

 1 2 >
Puchar Świata
Zagraniczne:  Salt Lake City (US)
Termin:   20-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
XXXIV Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   23-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Puchar Polski Seniorów
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   24-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Puchar Polski Juniorów młodszych
Krajowe:  Zamość (PL)
Termin:   24-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,