PL
EN
 

Strona główna

Międzynarodowe Halowe Zawody Prudnik 4-5.02.2016 - Protokół

[ 5-02-2017, 23:50 ]
Międzynarodowe Halowe Zawody Prudnik 4-5.02.2016 - Protokół



Lp

 

Nazwisko i Imię

ru.

           Klub

Elim.

Runda

Wynik

1

 

Marzec Paweł

1994

UKS Talent Wrocław

576/1

Finał

6

2

 

Helbin Kasper

1995

KS Obuwnik Prudnik

567/2

Finał

0

3

 

Napłoszek Sławomir

1968

SŁ Marymont Warszawa

567/3

Finał

7

4

 

Szafran Marek

1997

KS Społem Łodź

556/5

Finał

3

5

 

Iepuri Ghemadie

1971

Rumunia

558/4

1/4

4

6

 

Jurzak Adam

1995

GLKS Unia Pielgrzymka

548/6

1/4

2

7

 

Kurowski Szymon

1998

LKS Łucznik Żywiec

545/7

1/4

0

8

 

Patryas Krystian

1997

LKS Łucznik Żywiec

540/8

1/4

0

9

 

Czernatowicz Krzysztof

1996

GLKS Unia Pielgrzymka

523/12

1/8

5

10

 

Kasprowski Oskar

2000

LKS Łucznik Żywiec

533/9

1/8

4

11

 

Wilk Krzysztof

1999

KS Społem Łodź

512/14

1/8

2

12

 

Rabski Szymon

1999

GLKS Unia Pielgrzymka

518/13

1/8

1

13

 

Zarusiński Krzysztof

1979

KŁ Chrobry Głuchołazy

531/10

1/8

0

14

 

Słowik Konrad

1997

LKS Łucznik Żywiec

529/11

1/8

0

15

 

Jaślar Rafał

1996

KS Obuwnik Prudnik

509/15

1/8

0

16

 

Niedźwiedź Maciej

1997

UKS Talent Wrocław

509/16

1/8

0

17

 

Bątkiewicz Sławomir

1966

UKS Talent Wrocław

494/17

1/16

4

 

       

Międzynarodowe Halowe Zawody Prudnik 4-5.02.2016

     
   

Seniorzy

         

Lp

 

Nazwisko i Imię

ru.

           Klub

Elim.

Runda

Wynik

1

 

Lipiarska Pałka Karina

1987

ULKS Grot Zabierzów

568/3

Finał

6

2

 

Leśniak Natalia

1991

LKS Łucznik Żywiec

581/1

Finał

5

3

 

Zyzańska Sylwia

1997

LKS Łucznik Żywiec

580/2

Finał

6

4

 

Rząsa Joanna

1990

LKS Łucznik Żywiec

563/5

Finał

0

5

 

Śmiałkowska Magdalena

1997

KS Społem Łodź

558/6

1/4

4

6

 

Myszor Wioleta

1983

LKS Łucznik Żywiec

552/10

1/4

4

7

 

Juszczuk Gloria

1999

LKS Łucznik Żywiec

565/4

1/4

1

8

 

Barakońska Milena

1992

KS Obuwnik Prudnik

554/8

1/4

0

9

 

Farasiewicz Karolina

1996

KS Obuwnik Prudnik

553/9

1/8

4

10

 

Grzymek Zuzanna

1997

LKS Łucznik Żywiec

541/12

1/8

2

11

 

Sbiera Madaliha

1999

Rumunia

526/14

1/8

2

12

 

Tobolewska Anna

1998

ULKS Zryw Dobrcz

556/7

1/8

1

13

 

Cytera Barbara

1978

KS Obuwnik Prudnik

545/11

1/8

0

14

 

Koszańska Dominika

1997

KS Obuwnik Prudnik

535/13

1/8

0

15

 

Pączek Karolina

1998

KS Obuwnik Prudnik

526/15

1/8

0

16

 

Antczak Zuzanna

1999

KS Społem Łodź

517/16

1/8

0

17

 

Długoszek Wioletta

1999

LKS Łucznik Żywiec

455/17

1/16

0

18

 

Czerwińska Klaudia

1997

KS Piast Nowa Ruda

247/18

1/16

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

Międzynarodowe Halowe Zawody Prudnik 4-5.02.2016

     
             

Lp

Nazwisko i Imię

ru.

Klub/miejscowość

Elim.

Runda

Wynik/pkt tarczowe

1

Windak Wiktor

2001

OSŁ Strzelec Legnica

551/3

Finał

6

2

Rusu Mihai

2001

Rumunia

524/8

Finał

2

3

Cacak Patryk

2000

LKS Łucznik Żywiec

550/4

o 3m

6

4

Bątkiewicz Bartłomiej

2000

UKS Talent Wrocław

551/2

o 3m

2

5

Łazowski Filip

2001

LKS Łucznik Żywiec

531/6

1/4

4

6

Sbiera Cosmin

2003

Rumunia

551/1

1/4

0

7

Buzila Tudor

2003

Rumunia

538/5

1/4

0

8

Chojecki Miłosz

2002

GLKS Unia Pielgrzymka

530/7

1/4

0

9

Wojtala Adam

2001

LKS Łucznik Żywiec

416/15

1/8

3

10

Kozłowski Antoni

2001

UKS Talent Wrocław

514/9

1/8

2

11

Likoński Sebastian

2000

LKS Łucznik Żywiec

512/10

1/8

2

12

Frai Cosmin

2001

Rumunia

510/11

1/8

2

13

Miklos Eduard

2001

Rumunia

503/12

1/8

2

14

Filipowicz Jakub

2001

GLKS Unia Pielgrzymka

484/13

1/8

2

15

Stoian Mihai

2000

Rumunia

452/14

1/8

0

 

     

Międzynarodowe Halowe Zawody Prudnik 4-5.02.2016

     
             

Lp

Nazwisko i Imię

ru.

Klub/miejscowość

Elim.

Runda

Wynik/pkt tarczowe

1

Święcka Weronika

2001

KS Obuwnik Prudnik

524/2

Finał

6

2

Jurasz Karolina

2001

LKS Łucznik Żywiec

551/1

Finał

4

3

Sabadach Gabriela

2000

GLKS Unia Pielgrzymka

498/5

o 3m

6

4

Zielińska Stefania

2000

KS Społem Łodź

493/6

o 3m

0

5

Woźniak Kornelia

2000

KŁ Chrobry Głuchołazy

500/3

1/4

5

6

Fecioro Ilimca

2002

Rumunia

476/10

1/4

2

7

Szuman Aleksandra

2001

LKS Łucznik Żywiec

368/13

1/4

1

8

Świtała Agnieszka

2001

KŁ Chrobry Głuchołazy

476/9

1/4

0

9

Pintak Paulina

2002

KS Obuwnik Prudnik

469/11

1/8

5

10

Forray Alexandra

2003

Rumunia

445/12

1/8

5

11

Ilica Adima

2001

Rumunia

488/7

1/8

3

12

Miklos Beatrice

2003

Rumunia

499/4

1/8

2

13

Kędzierska Małgorzata

2001

GLKS Unia Pielgrzymka

480/8

1/8

2

14

Wierzchowska Maja

2000

GLKS Unia Pielgrzymka

190/14

1/8

0

Wykaz plików:

protokół .pdf PDF DOC XLS ZIP

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów
Krajowe:  Dobczyce (PL)
Termin:   04-05.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Młodzieżowcy,
Halowe Mistrzostwa Europy
Zagraniczne:  Vittel (FR)
Termin:   07-11.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Memoriał Trenerów Dąbrovii
Krajowe:   Dąbrowa Tarnowska (PL)
Termin:   11.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,