PL
EN
 

Strona główna

Wykaz zawodników zakwalifikowanych do V rundy Pucharu Polski w Żywcu w dniach 17-19.08.2017r.

[ 12-08-2017, 10:34 ]



Wykaz zawodników zakwalifikowanych do V rundy Pucharu Polski w Żywcu w dniach
17-19.08.2017r.



Kadra Narodowa PZŁucz na II półrocze 2017 :

   

KOBIETY:

   

1

 

Myszor Wioleta

1983

LKS Łucznik-Żywiec

2

 

Leśniak Natalia

1991

LKS Łucznik-Żywiec

3

 

Farasiewicz Karolina

1996

KS Obuwnik Prudnik

4

 

Zyzańska Sylwia

1997

LKS Łucznik-Żywiec

5

 

Lipiarska-Pałka Karina

1987

ULKS Grot Zabierzów

6

 

Śmiałkowska Magdalena

1987

KS Społem Łódź

7

 

Napłoszek Kamila

1999

Marymont Warszawa

8

 

Rząsa Joanna

1990

LKS Łucznik-Żywiec

9

 

Barakońska Milena

1992

KS Obuwnik Prudnik

10

 

Baran Aleksandra

1997

KS Stella Kielce

11

 

Grzymek Zuzanna

1997

LKS Łucznik-Żywiec

12

 

Tobolewska Anna

1998

ULKS Zryw Dobrcz

13

 

Trzebińska Adrianna

1995

UKS Talent Wrocław

14

 

Juszczuk Gloria

1999

LKS Łucznik-Żywiec

15

 

Kocaj Marlena

1999

CWKS Resovia

         
   

MĘŻCZYŹNI:

   

1

 

Fałdziński Maciej

1992

KS Stella Kielce

2

 

Sierakowski Kacper

1993

Marymont Warszawa

3

 

Napłoszek Sławomir

1968

Marymont Warszawa

4

 

Marzec Paweł

1994

UKS Talent Wrocław

5

 

Kasprowski Oskar

2000

LKS Łucznik-Żywiec

6

 

Bucki Mateusz

1993

KS Stella Kielce

7

 

Goły Damian

1988

LKS Łucznik-Żywiec

8

 

Jurzak Adam

1995

GLKS Unia Pielgrzymka

9

 

Banaszak Jakub

1996

BKS Bydgoszcz

10

 

Szafran Marek

1997

KS Społem Łódź

11

 

Michalak Sławomir

1972

Rokis Radzymin

12

 

Helbin Kasper

1995

KS Obuwnik Prudnik

13

 

Siczek Kamil

1998

KS Społem Łódź

14

 

Szkuta Daniel

1994

KS Stella Kielce

15

 

Ogrodowczyk Mateusz

1996

AZS OŚ Poznań

         
   

JUNIORKI:

   

1

 

Szmit Klaudia

1998

Czarna Strzała Bytom

2

 

Koszańska Dominika

1997

KS Obuwnik Prudnik

3

 

Lach Paulina

1997

LKS Łucznik-Żywiec

4

 

Antczak Zuzanna

1999

KS Społem Łódź

5

 

Długoszek Wioletta

1999

LKS Łucznik-Żywiec

6

 

Domańska Dominika

1997

KS Agros Zamość

7

 

Biczak Kamila

1997

KS Agros Zamość

8

 

Boniek Patrycja

1999

UKS Grot Ruda Śląska

9

 

Pyziak Kinga

1997

KS Agros Zamość

10

 

Pączek Karolina

1998

KS Obuwnik Prudnik

         
   

JUNIORZY:

   

1

 

Patryas Dominik

1997

LKS Łucznik-Żywiec

2

 

Kurowski Szymon

1998

LKS Łucznik-Żywiec

3

 

Rabski Szymon

1999

GLKS Unia Pielgrzymka

4

 

Patryas Krystian

1997

LKS Łucznik-Żywiec

5

 

Łysiak Mateusz

1999

KS Agros Zamość

6

 

Smoliński Arkadiusz

1997

ULKS Zryw Dobrcz

7

 

Przybył Szymon

1999

KS Boruta Zgierz

8

 

Pospiszyl Piotr

1999

KS Społem Łódź

9

 

Szeliga Karol

1999

KS Agros Zamość

10

 

Suchiński Damian

1998

KS Obuwnik Prudnik



   

MŁODZIEŻOWCY - KOBIETY:

 

1

 

Wierzchowska Monika

1995

Unia Pielgrzymka

2

 

Kalwinek Martyna

1995

KS Społem Łódź

3

 

Grzyśka Kinga

1995

MLKS Czarna Strzała

4

 

Pieprzyca Anna

1994

MLKS Czarna Strzała

5

 

Rakowska Sylwia

1994

LKS Łucznik-Żywiec

6

 

Góral Małgorzata

1995

KS Stella Kielce

7

 

Trojnar Angelika

1996

LKS Łucznik-Żywiec

         
   

MŁODZIEŻOWCY - MĘŻCZYŹNI:

 

1

 

Basiuras Michał

1996

KS Społem Łódź

2

 

Turek Mateusz

1996

MLKS Czarna Strzała

3

 

Brążkiewicz Kamil

1995

ULKS Zryw Dobrcz

4

 

Bizoń Kacper

1996

LKS Łucznik-Żywiec

5

 

Czernatowicz Krzysztof

1996

GLKS Unia Pielgrzymka

6

 

Jaślar Rafał

1995

KS Obuwnik Prudnik

7

 

Makowski Dominik

1994

KS Obuwnik Prudnik

8

 

Kocik Wojciech

1996

KS Obuwnik Prudnik

9

 

Czapczyk Marcin

1996

AZSOŚ Surma Poznań

10

 

Pietrusiński Ludwik

1995

Marymont Warszawa

11

 

Sawicki Piotr

1995

Marymont Warszawa

12

 

Suchoński Michał

1994

Marymont Warszawa

13

 

Malak Mateusz

1994

AZSOŚ Poznań


Puchar Polski Seniorów
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   18-19.08
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
XXX Ciupaga Góralska
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   19-20.08
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Uniwersjada
Zagraniczne:  Tajwan (TW)
Termin:   20-24.08
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Studenci,