PL
EN

Strona główna

Polacy w finale Mistrzostw Europy w Pilznie

[ 15-08-2018, 23:01 ]
Polacy w finale Mistrzostw Europy w PilznieW drugim dniu Mistrzostw Europy Osób z niepełnosprawnościami w czeskim Pilznie rozegrany został pierwszy etap konkurencji drużynowych. Mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych ( zmienny silny wiatr ) reprezentacja polski uzyskała bardzo dobre rezultaty, awansują do dwóch finałów.

Drużyna męska w składzie: P. Daleszyński , I. Kapusta P.Sawicki oraz mikst w składzie: Milena Olszewska, P. Daleszyński zmierzą się w walce o złote medale ME z zawodnikami Rosji. Dobry występ zaliczyła również drużyna w konkurencji łuków bloczkowych w składzie: A. Dudka, M.Łabuda, K. Kornatowski, która w końcowej klasyfikacji mistrzostw zajęła 5 m.

W czwartek zawodnicy przystąpią do rywalizacji indywidualnej. Finały mikstu i drużyny męskiej odbędą się w piątek na płycie zabytkowego rynku w Pilznie i będą transmitowane na żywo na kanele YouTube. Link do transmisji  dostępny będzie po adresem https://info.ianseo.net/?tourid=396. Oficjalna galeria zdjęć z mistrzostw dostępną jest pod adresem https://archeryeurope.smugmug.com/Para-Archery-Championships/Pilsen-2018

trener 

Ryszard PacuraDrużyna mężczyzn


 


Mistrzostwa Świata Juniorów
Zagraniczne:  Madryt (ES)
Termin:   19-25.08
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Jun. Młodsi,
Mistrzostwa Polski Młodzików
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   24-25.08
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Młodzicy,
Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością
Krajowe:  Lublin-Kielce (PL)
Termin:   24-25.08
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,