PL
EN

Strona główna

[ 25-11-2018, 09:37 ]

Zarząd PZŁucz. w dniu 17.11.2018 r. zatwierdził organizatorów zawodów centralnych PZŁucz.

Kalendarz Zawodów Centralnych PZŁucz. na rok2019

                                   Seniorzy, juniorzy, juniorzy młodsi, młodzicy

Lp.

NAZWA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN

1

Halowe Zawody Kontrolne  PZŁucz 18+70m

Prudnik

12.01

2

Halowy Puchar Świata

Nimes – Francja

20.01-22.01

3

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Wilkowice

2-3.02

4

Międzynarodowe Zawody Halowe  PZŁucz. w konkurencji IORWA - 70m

Spała

9-10.02

5

Halowe ME

Samsun / Turcja

26.02 – 2.03

6

Halowe Zawody – kontrolne PZŁucz.
70m

Prudnik

9 – 10.03

7

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Prudnik

16 – 17.03

8

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów

Wilkowice

23-24.03

9

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Kielce/Lublin

Marzec

10

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Zgierz

30 – 31.03

11

Zawody kontrolne kadry narodowej

Prudnik

4-7.04

12

KAHRAMAN BAGATIR SPRING ARROWS ARCHERY TOURNAMENT

Antalya / Turcja

4-7.04

13

Puchar Europy Seniorów

Bukareszt / Rumunia

9 -13.04

14

I Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Prudnik

27-28.04

15

I Runda Pucharu Europy ON

Olbia / Włochy

28.04 – 5.05

16

Zawody Międzynarodowe

Kamnik/Słowenia

26-28.04

17

Zawody Międzynarodowe

Lwów/Ukraina

30.04-4.05

18

I Runda Pucharu Świata

Szanghaj / Chiny

6-12.05

19

I Runda Pucharu Polski Juniorów mł.

Zgierz

11-12.05

20

II Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Kraków

18-19.05

21

Puchar Europy Juniorów

Catez / Słowenia

13-18.05

22

II Runda Pucharu Świata

Antalya – Turcja

21-26.05

23

III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Żywiec

1-2.06

24

Mistrzostwa Świata ON

Hertogenbosch / Holandia

3-9.06

25

II Runda Pucharu Polski Juniorów młodszych

Kielce

8.06

26

Mistrzostwa Świata Seniorów

Hertogenbosch / Holandia

10 – 16.06

27

III Pucharu  Polski Juniorów młodszych

Zamość

22.06

28

II Igrzyska Europejskie

Mińsk / Białoruś

23 – 29.06

29

III Runda Pucharu Świata

Berlin – Niemcy

1-7.07

30

Uniwersjada

Neapol / Włochy

9-13.07

31

Tokyo 2020 – test przedolimpijski
w łukach klasycznych, ON

Tokyo / Japonia

11.07 – 18.07

32

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Woj. Lubuskie Drzonków

19-21.07

33

LXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów

Kraków

26-28.07

34

II Runda Pucharu Europy Osób Niepełn.

Nove Mesto/Czechy

1.07-8.07

35

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Dobrcz

3-4.08

36

IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN+ Ekstraklasa

Kielce

10.08-11.08

37

Mistrzostwa Świata Juniorów

Madryt

19-25.08

38

IV Runda Pucharu Świata

Salt Lake City/USA

19 – 25.08

39

Mistrzostwa Polski Młodzików

Zgierz

24-25.08

40

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnospraw.

Lublin - Kielce

Sierpień

41

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

Bytom

31.08-1.09

42

LXXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów

Bytom

5-8.09

43

IV Runda Pucharu Polski Juniorów młodszych

Żołędowo

21.09

44

Klubowy Puchar Europy

?

?

45

Mistrzostwa Polski w łucznictwie bloczkowym

Więcławice

14-15.09

46

Mistrzostwa Polski Studentów

Rzeszów

27.09

47

V Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Rzeszów

28-29.09

48

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

Listopad

49

Międzynarodowe Zawody 24 godzinne

Radzymin

Grudzień

50

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

Grudzień