PL
EN

Strona główna

[ 12-12-2018, 17:31 ]

DOMINACJA
ŁUCZNIKA ŻYWIEC
i SPOŁEM ŁÓDŹ

w SEZONIE SPORTOWYM
2018




Tabela zdobyczy medalowych w najważniejszych krajowych imprezach głównych sezonu na torach otwartych: Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.



M-ce

Klub Sportowy

MPS

MłMP

MPJ

OOM

Razem

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

1

LKS Łucznik Żywiec

11

5

10

1

-

3

3

1

4

2

1

1

17

7

18

2

KS Społem Łódź

6

3

5

2

-

3

-

-

2

-

-

-

8

3

10

3

KS Obuwnik Prudnik

-

5

2

1

1

1

-

-

-

2

-

-

3

6

3

4

AZS OŚ Surma Poznań

-

-

-

-

-

-

3

1

3

-

-

-

3

1

3

5

SŁ Marymont Warszawa

-

6

6

-

1

1

2

4

1

-

1

-

2

12

8

6

UKS Talent Wrocław

1

-

1

-

1

1

-

-

1

1

1

-

2

2

3

7

ŁKS Sagit Humniska

-

-

-

-

-

-

2

1

-

-

-

-

2

1

0

8

KS Stella Kielce

-

-

1

1

1

-

-

1

3

-

-

-

1

2

4

9

KS Boruta Zgierz

1

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

0

1

10

KŁ Mewa Kołobrzeg

-

-

-

-

-

-

1

-

1

-

-

-

1

0

1

11

KS Agros Zamość

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2

3

0

2

3

12

CWKS Resovia Rzeszów

-

-

1

-

-

-

-

2

1

-

-

-

0

2

2





Tabela zdobyczy medalowych w najważniejszych krajowych imprezach halowych: Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.



M-ce

Klub Sportowy

HMPS

HMłMP

HMPJ

HMPJMł

Razem

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

1

LKS Łucznik Żywiec

3

2

2

1

-

2

1

-

3

2

1

3

7

3

10

2

KS Społem Łódź

-

-

1

3

3

1

-

-

1

-

-

-

3

3

3

3

AZS OŚ Surma Poznań

-

-

-

2

-

-

1

-

1

-

-

-

3

0

1

4

SŁ Marymont Warszawa

1

1

3

1

2

-

-

1

-

-

-

-

2

4

3

5

KS Obuwnik Prudnik

-

1

-

-

-

1

-

-

-

2

1

-

2

2

1

6

CWKS Resovia Rzeszów

-

-

-

-

-

-

1

1

-

-

-

-

1

1

0

7

KS Agros Zamość

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

1

-

1

1

0

8

PTG Sokół Radom

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

0

0

9

KS Stella Kielce

-

-

-

-

1

1

-

-

-

-

-

1

0

1

2

10

LKS Mazowsze Teresin

-

-

1

-

-

1

-

1

-

-

-

-

0

1

2

11

KS Drukarz Warszawa

-

-

1

-

-

-

-

-

1

-

1

-

0

1

2

12

UKS Grot Zabierzów

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

1

0





Współzawodnictwo w sporcie dzieci i młodzieży
w łucznictwie wg punktacji Ministerstwa Sportu i Turystyki
za lata 2013-2018



M-ce

Klub Sportowy

Punktacja za lata

Razem

2013

2014

2015

2016

2017

2018

1

LKS Łucznik Żywiec

437,50

407,20

256,75

340,25

193,25

253,50

1888,45

2

SŁ Marymont Warszawa

101,70

221,00

245,08

209,33

232,66

193,50

1203,27

3

KS Obuwnik Prudnik

204,70

205,00

204,42

150,75

106,00

133,00

1003,87

4

UKS Talent Wrocław

142,00

127,50

163,67

193,49

180,00

120,60

927,26

5

KS Społem Łódź

102,90

130,00

104,34

177,08

111,50

166,50

792,32

6

KS Stella Kielce

131,80

112,00

140,66

160,34

101,17

129,49

775,46

7

GLKS Unia Pielgrzymka

192,60

150,00

89,66

131,50

98,17

50,50

712,43

8

MRKS Gdańsk

60,00

98,00

175,83

83,42

31,00

48,00

496,25

9

MLKS Mazowsze Teresin

72,17

83,70

87,67

57,32

59,00

80,00

439,86

10

KS Agros Zamość

75,75

71,00

54,67

75,33

44,50

55,24

376,49




Kierownik Wyszkolenia PZŁucz.


Jacek Maciaszek            


Igrzyska Europejskie
Zagraniczne:  Mińsk (BY)
Termin:   23-29.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
IV Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Berlin (DE)
Termin:   01-07.07
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
II Pucharu Europy ON
Zagraniczne:  Nove Nesto (CZ)
Termin:   01-08.07
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Test przedolimpijski
Zagraniczne:  Tokio (JP)
Termin:   11.07-18.01
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,