EN

Strona główna

[ 17-05-2019, 23:15 ]

Puchar Europy Juniorów i Juniorów Młodszych – podsumowanie.

W dniach 13-18.05.2019 r. w Catez - Słowenia odbyły się zawody I Rundy Pucharu Europy Juniorów i Juniorów Młodszych. Reprezentacja Polski liczyła 16 zawodników.

Wśród juniorek najlepiej spisała się Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) 22 po kwalifikacjach wywalczyła wysoką 6 lokatęindywidualnie. Najlepszy z juniorów Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec) ósmy po rundzie kwalifikacyjnej został sklasyfikowany na 17 miejscu.

Wśród juniorek młodszych bardzo udany występ zaliczyła Klaudia Płaza (LKS Łucznik Żywiec), która uzyskała trzeci wynik kwalifikacji a zawody ostatecznie zakończyła na 8 miejscu.

Najlepszy junior młodszy Michał Rytlewski (MRKS Gdańsk) zajął 14 miejsce w kwalifikacjach a zawody ukończył ostatecznie na 17 pozycji.

Znakomicie spisała się drużyna juniorek w składzie: Kamila Napłoszek, Karolina Jurasz i Marlena Kocaj, która zdobyła srebrny medal przegrywając w finale z zawodniczkami z Ukrainy 2:6.

Również dobrze zaprezentowały się juniorki młodsze w składzie: Klaudia Płaza, Łucja Wesołowska i Sylwia Zając zajmując 4 lokatę.

Zespoły juniorów oraz juniorów młodszych ukończyły rywalizację na 7 miejscu.

Mikst juniorów Łazowski, Kocaj 6 miejsce a juniorów młodszych: Rytlewski, Płaza miejsce 9.