PL
EN

Strona główna

[ 9-08-2019, 19:52 ]

Punktacja Województw w roku 2019

/Aktualny stan na dzień 9.08.2019r./

Miejsce

Województwo

MŁMP

MPJ

OOM

MMM
stan na 30.09

Suma

1

ŚLĄSKIE

220,00

75,00

24,25

-

319,25

2

MAZOWIECKIE

109,00

72,00

58,25

-

239,25

3

ŁÓDZKIE

153,00

29,00

24,00

-

206,00

4

KUJAWSKO-POMORSKIE

118,00

7,00

9,41

-

134,41

5

MAŁOPOLSKIE

28,00

35,00

57,50

-

120,50

6

DOLNOŚLĄSKIE

44,00

42,00

25,50

-

111,50

7

PODKARPACKIE

17,00

44,00

43,00

-

104,00

8

WIELKOPOLSKIE

59,00

33,00

1,00

-

93,00

9

OPOLSKIE

62,00

5,00

23,33

-

90,33

10

POMORSKIE

26,00

0

29,50

-

55,50

11

LUBELSKIE

10,00

28,00

10,00

-

48,00

12

ŚWIĘTOKRZYSKIE

10,00

18,00

5,00

-

33,00

13

ZACHODNIO-POMORSKIE

0

11,00

0

-

11,00

14

PODLASKIE

0

0

1,00

-

1,00

Współzawodnictwo w sporcie dzieci i młodzieży
w łucznictwie wg punktacji
Ministerstwa Sportu i Turystyki za rok 2019

/Aktualny stan na dzień 9.08.2019r./

Miejsce

Nazwa Klubu Sportowego

Mł. MP

MPJ

OOM

MMM

stan na 30.09

Razem

1

LKS Łucznik Żywiec

155,00

66,00

16,25

-

237,25

2

SŁ Marymont Warszawa

69,00

62,00

39,75

-

170,75

3

KS Społem Łódź

123,00

29,00

9,00

-

161,00

4

OŚ AZS Surma Poznań

59,00

33,00

1,00

-

93,00

5

ULKS Zryw Dobrcz

85,00

1,00

3,83

-

89,83

6

KS Obuwnik Prudnik

62,00

4,00

16,50

-

82,50

7

MLKS Czarna Strzała Bytom

65,00

9,00

7,75

-

81,75

8

UKS Talent Wrocław

28,00

24,00

14,50

-

66,50

9

KS Płaszowianka Kraków

28,00

25,00

10,50

-

63,50

10

LKS Mazowsze Teresin

30,00

10,00

12,50

-

52,50

11

KS Agros Zamość

10,00

28,00

10,00

-

48,00

12

UKS Tramp Jarosław

0

28,00

19,08

47,08

13

MRKS Gdańsk

26

0

19,25

-

45,25

14

GLKS Unia Pielgrzymka

16,00

18,00

4,75

-

38,75

15

BKS Bydgoszcz

25,00

6,00

5,00

-

36,00

16

KS Stella Kielce

10,00

18,00

5,00

-

33,00

17

Błękit Gruszowiec

0

0

31,92

-

31,92

18

CWKS Resovia Rzeszów

17,00

10,00

1,34

-

28,34

19

UKS Piątka Zgierz

18,00

0

9,50

-

27,50

20

KS Boruta Zgierz

12,00

0

5,50

-

17,50

21

ŁUKS Jedlicze

0

0

16,25

-

16,25

22

KS Drukarz Warszawa

10,00

0

5,00

-

15,00

23

KSŁ Mewa Kołobrzeg

0

11,00

0

-

11,00

24

ULKS Tarcza Kolbudy

0

0

10,25

-

10,25

25

MGOKiS Dobczyce

0

10,00

0

-

10,00

26

LKS Łucznik Żołędowo

8,00

0

0,58

-

8,58

27

KŁ Chrobry Głuchołazy

0

1,00

6,83

-

7,83

28

UKS Sagit Humniska

0

6,00

0,33

-

6,33

29

MRKS Dąbrovia Dąbrowa T.

0

0

5,75

-

5,75

30

KŁ Chrobry Głuchołazy

0

1,00

6,83

-

7,83

31

ULKS Tarcza Kolbudy

0

0

10,25

-

10,25

32

SKS Piast 25 Rzeszów

0

0

6

-

6,00

33

SKS LZS Raszówka

0

0

4,75

-

4,75

34

ŁTS Zamek Suski

0

0

3,75

-

3,75

35

UKS Grot Zabierzów

0

0

2,75

-

2,75

36

ULKS Sokole Oko Zawadka

0

0

1,58

-

1,58

37

OSŁ Strzelec Legnica

0

0

1,25

-

1,25

38

UKS Diana Wolbrom

0

0

1,25

-

1,25

39

KS Hubertus

0

0

1,00

-

1,00

40

UKS Świststrzały Białystok

0

0

1,00

-

1,00

41

KS Piast Nowa Ruda

0

0

0,25

-

0,25

42

UKS 10 Jaworze

0

0

0,25

-

0,25