EN

Strona główna

[ 19-07-2019, 23:11 ]

Srebro i brąz w Bukareszcie

Znakomicie podczas zawodów Pucharu Europy Juniorów w Bukareszcie spisały się zespoły juniorek i juniorów.

Juniorki w składzie: Kamila Napłoszek - Marymont Warszawa, Marlena Kocaj - CWKS Resovia Rzeszów, Klaudia Płaza -LKS Łucznik Żywiec wywalczyły srebrny medal zespołowo w zawodach Pucharu Europy w Bukareszcie. Polki pokonały reprezentację Rumunii 6:0, w półfinale zespół z Wielkiej Brytanii 6:2 a w finale uległy zawodniczkom z Ukrainy 2:6.

Brązowy krążek wywalczyli juniorzy w składzie: Andrzej Neścior - KS Agros Zamość, Oskar Kasprowski – Łucznik Żywiec, Filip Łazowski Łucznik Żywiec. Polacy w 1/8 pokonali Rumunów 6:0, w 1/4 Wielką Brytanię 6:0, w 1/2 przegrali z Holendrami a w walce o brąz pokonali zespół Ukraiński. Nasi Zawodnicy dobrze spisywali się również w dniu wczorajszym w pojedynkach indywidualnych. Juniorki: 8 m-ce Marlena Kocaj, 9-ta Kamila Napłoszek. O brązowy medal będzie walczył Filip Łazowski a Oskar Kasprowski ukończył rywalizację na 9 miejscu.