PL
EN

Strona główna

[ 6-08-2019, 14:54 ]

Kamila Napłoszek i Oskar Kasprowski

Mistrzami Polski Juniorów na 2019 rok.



W dniach 26-28.07.2019 r. w Krakowie odbyły się LXVIII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
W ŁUCZNICTWIE.
W kategorii łuków klasycznych swoją dominację na arenie krajowej potwierdzili
Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) i Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec).
Zarówno Kamila jak i Oskar zajmowali I miejsca po kwalifikacjach.



Kamila Napłoszek - Mistrzyni Polski Juniorek 2019



Oskar Kasprowski - Mistrz Polski Juniorów 2019



Srebrne medale indywidualnie zdobyli Czyż Julia (AZS OŚ Surma Poznań) i Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec).



Brązowe medale indywidualnie przypadły w udziale Marii Górce (KS Płaszowianka) i Marlenie Kocaj (CWKS Resovia Rzeszów) – wśród juniorek oraz Konradowi Kasprzakowi (AZS OŚ Surma Poznań)
i Karolowi Kępie (MGOKIS Dobczyce)



Klasyfikacja zespołowa juniorek


  1. GLKS Unia Pielgrzymka (Wierzchowska Maja, Kędzierska Małgorzata, Dudek Patrycja, Ozga Sylwia)
  2. UKS Tramp Jarosław (Marcinkiewicz Natalia, Osuch Agata, Gilowska Joanna, Cackowska Julia)
  3. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Dullas Laura, Paczuska Aleksandra, Borowska Oliwia)
  4. KSŁ Mewa Kołobrzeg (Wacławek Sandra, Sydlak Ewelina, Milczarek Julia)


Klasyfikacja zespołowa juniorów


  1. LKS Łucznik Żywiec (Kasprowski Oskar, Łazowski Filip, Wojtala Adam)
  2. SŁ Marymont Warszawa (Powała Antoni, Korczewski Emilian, Szyszko Michał, Bzdyra Karol)
  3. KS Stella Kielce (Borusiński Wiktor, Kulig Dawid, Wojtyś Maciej)
  4. KS Agros Zamość (Neścior Andrzej, Ostasz Bartłomiej, Łysiak Mateusz, Momot Piotr)


Klasyfikacja mikstów


  1. KS Agros Zamość (Oberda Julia, Neścior Andrzej)
  2. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Powała Antoni)
  3. LKS Łucznik Żywiec (Jurasz Karolina, Łazowski Filip)
  4. AZS OŚ Surma Poznań (Czyż Julia, Kasprzak Konrad)


Klasyfikacja medalowa klubów

medale

miejsce

klub

złote

srebrne

brązowe

1

LKS Łucznik Żywiec

2

1

1

2

Marymont Warszawa

1

2

1

3

KS Agros Zamość

1

1

4

GLKS Unia Pielgrzymka

1

5

AZS Oś Surma Poznań

1

2

6

UKS Tramp Jarosław

1

7

MGOKIS Dobczyce

1

7

CWKS Resovia Rzeszów

1

7

KS Płaszowianka Kraków

1

7

KS Stella Kielce

1

7

KSŁ Mewa Kołobrzeg

1




Mistrzostwa Polski Studentów
Krajowe:  Rzeszów (PL)
Termin:   27.09
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Studenci,
IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa
Krajowe:  Rzeszów (PL)
Termin:   28-29.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Mistrzostwa Europy Field
Zagraniczne:  Mokrice (SI)
Termin:   30.09-05.10
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa, Polowa (Field),
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,