PL
EN
 

Strona główna

 < 1 2 3 4 > »

 [ 11-06-2017, 18:51 ]
   [ Wyniki 2017 ]   

Protokół Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego - Żywiec 11.06.2017r.

 [ 9-06-2017, 07:27 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

ZMIANY ORGANIZACYJNE W ZAWODACH W BYTOMIU !!!

 [ 8-06-2017, 14:04 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

MEMORIAŁ IRENY SZYDŁOWSKIEJ Warszawa: 24–25 czerwca 2017 r.

MEMORIAŁ IRENY SZYDŁOWSKIEJ Warszawa: 24–25 czerwca 2017 r.
 [ 6-06-2017, 06:53 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Para Archery European Cup 6-11.06.2017 Włochy

We Włoszech w dniach 6-11.06.2017 we włoskiej Olibii rozegrane zostaną zawody z cyklu Pucharu Europy osób z niepełnosprawnością wyniki na:  http://ianseo.net/Details.php?toId=2307...   [ więcej ]
Para Archery European Cup 6-11.06.2017 Włochy
 [ 4-06-2017, 14:23 ]
   [ Wyniki 2017 ]   

Protokół zawodów II rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Żywiec 3-4.06.2017r.

...   [ więcej ]
 [ 2-06-2017, 21:02 ]
   [ Wyniki 2017 ]   

Protokoły - II Runda Pucharu Polski i Ekstraklasa - Głuchołazy 27-28.05.2017

 [ 2-06-2017, 20:53 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Walne Zgromadzenie Sprawozdawcze Delegatów PZŁucz

 [ 2-06-2017, 20:47 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Komunikat o powołaniu Rady do spraw Kompetencji Sektora Sportowego

Komunikat o powołaniu Rady do spraw Kompetencji Sektora Sportowego
 [ 1-06-2017, 11:38 ]
   [ Organizacja szkolenia nieolimp. w 2017 ]   

Konsultacja Kielnarowa 02-04.06.2017

 [ 31-05-2017, 16:47 ]
   [ Kadra narodowa ]   

Zgrupowanie Kadry Narodowej - Żywiec 1-8.06.2017r.

ZGRUPOWANIE KADRY NARODOWEJ PZŁUCZ Żywiec 1-8.06.2017r . Zawodnicy powołani na zgrupowanie: 1. Kamila Napłoszek – Marymont – 5-8.06, 2. Sławomir Napłoszek – Marymont – 7-8.06, 3. Aleksandra Baran – Stella – 1-4.06, 4. Adam Jurzak – Unia – 1-8.06, 5. Karolina Farasiewicz – Obuwnik - 2-8.06, 6. Milena Barakońska – Obuwnik – 2-8.06, 7. Anna Tobolewska – Zryw – ...   [ więcej ]
 [ 29-05-2017, 22:05 ]
   [ Sukcesy ]   

Młodość wygrała z doświadczeniem i rutyną w Głuchołazach

17 letni junior młodszy OSKAR KASPROWSKI z Łucznika Żywiec i jego koleżanka klubowa 19 letnia juniorka SYLWIA ZYZAŃSKA zwyciężyli starszych rutynowanych zawodników w bezpośredniej konfrontacji w II rundzie Pucharu Polski kobiet i mężczyzn w Głuchołazach rozegranej na torach łuczniczych KŁ Chrobry Głuchołazy. Zawody odbyły się w normalnych warunkach, zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi zasad rozgrywania zawodów ogólnopolskich w nowym skróconym...   [ więcej ]
 [ 29-05-2017, 21:55 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2017 ]   

Grupa szkolenia olimpijskiego "Tokio 2020"

Polski Związek Łuczniczy informuje kluby sportowe o kryteriach opracowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki dotyczących zasad kwalifikacji zawodniczek i zawodników Polskich Związków Sportowych do grupy szkolenia olimpijskiego „Tokio 2020”. Na podstawie tych kryteriów Polski Związek Łuczniczy wystąpił z pismem do Departamentu Sportu Wyczynowego Ministerstwa Sportu i Turystyki o pozytywne zaakceptowanie przedstawionych przez Związek szkoleniowych uzas...   [ więcej ]
 [ 29-05-2017, 08:17 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat organizacyjny OTK - Żywiec 11.06.2017r.

 [ 29-05-2017, 07:42 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat organizacyjny II Rundy Pucharu Polski Juniorów młodszych - Żywiec 3-4.06.2017r.

 [ 29-05-2017, 07:39 ]
   [ Wyniki 2017 ]   

Protokół Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego 28.05.2017 Kielce

 [ 28-05-2017, 10:18 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat organizacyjny - Puchar Polski seniorów i juniorów w Bytomiu

 [ 28-05-2017, 10:11 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat organizacyjny PP Jmł w Żywcu

    Żywiec, 28.05.2017r.   KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY II Rundy Pucharu Polski Juniorów młodszych     1. Cel zawodów:   -podniesienie poziomu sportowego rywalizacji sportowej krajowej czołówki juniorek i juniorów młodszych w konkurencji 2x60m. -podniesienie poziomu sportowego, odporności psychicznej zawodników poprzez strzelanie systemem setowym IORWA - 60m. -uzyskanie norm wynikowych do kadry narodowej   2. Termin i miejsce zawodów:   3-4.06.2...   [ więcej ]

 < 1 2 3 4 > »
Puchar Świata
Zagraniczne:  Salt Lake City (US)
Termin:   20-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
XXXIV Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   23-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Puchar Polski Seniorów
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   24-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Puchar Polski Juniorów młodszych
Krajowe:  Zamość (PL)
Termin:   24-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,