PL
EN
 

Strona główna

 « < 2 3 4 5 > »

 [ 27-05-2017, 23:53 ]
   [ Uchwały Zarządu PZŁucz w 2017 ]   

Informacja Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego z 26.05.2017

Uwaga, Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego na swoim posiedzeniu w dniu 26 maja 2017 r. w Głuchołazach podjął m. in. następujące uchwały dotyczące: 1. Do kadry narodowej na drugie półrocze 2017 i pierwsze półrocze 2018 roku zaliczone będą tylko wyniki uzyskane na zawodach ogólnopolskich ujętych w kalendarzu Polskiego Związku Łuczniczego zgodnie z zatwierdzonym przez Zarząd dnia 18 lutego 2017 r. w Kielnarowej czasem strzelania serii 6 strzał - 150 sekund ...   [ więcej ]
 [ 26-05-2017, 22:36 ]
   [ Uchwały Zarządu PZŁucz w 2017 ]   

Informacja Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego

W związku z zaistniałymi sytuacjami dotyczącymi czasu rozgrywania zawodów Pucharu Polski w Kielcach w dniach 06-07.05.2017 r. oraz w  Pucharu Polski Juniorów Młodszych w Prudniku w dniach 13-14.05.2017 r. Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego ponownie informuje, iż wszystkie zawody krajowe należy rozegrać w czasie strzelań zatwierdzonym Uchwałą Nr 21/II/2017 z dnia 18.02.2017 r. z Kielnarowej. Zawody ogólnopolskie ujęte w kalendarzu Polskiego Związku Łucz...   [ więcej ]
 [ 24-05-2017, 07:01 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2017 ]   

Konsulatacja startowa 26-28.05.2017 r. Głuchołazy

 [ 23-05-2017, 06:53 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2017 ]   

Zgrupowanie Szczyrk 22.05-26.05.2017

 [ 22-05-2017, 07:45 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

NATALIA LEŚNIAK trzecia w II Rundzie Pucharu Europy !!! MIKST na miejscu drugim !!!

21.05.2017 zakończyła się  II Runda Pucharu Europy w Bukareszcie. Miejsce trzecie indywidualnie w łucznictwie olimpijskim zajęła Natalia Leśniak. Miejsce piąte indywidualnie zajął Maciej Fałdziński. Mikst w łucznictwie bloczkowym w składzie Mariya Shkolna i Łukasz Przybylski zajął miejsce drugie. Zarówno Mariyia jak i Łukasz zakończyli indywidualnie zawody na miejscu szóstym....   [ więcej ]
NATALIA LEŚNIAK trzecia w II Rundzie Pucharu Europy !!! MIKST na miejscu drugim !!!
 [ 19-05-2017, 12:45 ]
   [ Kolegium Sędziów PZŁucz ]   

Obsada sędziowska zawodów w 2017 r.

 [ 19-05-2017, 09:26 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

II Runda Pucharu Europuy w Bukareszcie - Mikst w Finale !!!

Mikst reprezentacji Polski w składzie PRZYBYLSKI Łukasz i SHKOLNA Mariya w finale w strzelaniach mieszanych łuków bloczkowych....   [ więcej ]
II Runda Pucharu Europuy w Bukareszcie - Mikst w Finale !!!
 [ 19-05-2017, 09:20 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat organizacyjny Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego - Kołobrzeg 17.06.2017

 [ 19-05-2017, 07:10 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2017 ]   

Konsultacja szkoleniowa 18-21.05.2017

 [ 17-05-2017, 10:38 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat organizacyjny zawodów łuczniczych o Puchar Wsi Krakowskiej 10.06.2017 r. Zabierzów

 [ 17-05-2017, 10:35 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat organizacyjny Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego - Kielce 28.05.2017

 [ 17-05-2017, 10:22 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

W dniach 17-21.05.2017 II Runda Pucharu Europy w Bukareszcie w Rumuni

II Runda Pucharu Europy - wyniki ...   [ więcej ]
 [ 17-05-2017, 10:16 ]
   [ Wyniki 2017 ]   

Protokół I Rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych - 13-14.05.2017 Prudnik

 [ 13-05-2017, 23:00 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2017 ]   

Konsultacja kadry narodowej juniorów 12-14.05

 [ 12-05-2017, 22:03 ]
   [ Wyniki 2017 ]   

Puchar Veroniki - Kamnik [Słowenia]

Puchar Veroniki – Kamnik [Słowenia] Klasyfikacja końcowa po strzelaniach eliminacyjnych „Pucharu Veroniki”w Kamniku/Słowenia w dniach 5-7.05.2017r. Juniorzy: 1. Lukcić Zan – Słowenia 4. Czyż Tomasz – Polska 5. Kurowski Szymon - Polska 6. Patryas Dominik – Łucznik 7. Rabski Szymon – Polska Juniorki: 1. Kocaj Marlena – Polska 2. Cavic Urska – Sło...   [ więcej ]
Puchar Veroniki - Kamnik [Słowenia]
 [ 12-05-2017, 10:39 ]
   [ Kadra narodowa ]   

Zgrupowanie Kadry Narodowej Mężczyzn
- Szczyrk 8-13.05.2017r.

Zgrupowanie Kadry Narodowej Mężczyzn Szczyrk 8-13.05.2017r. Obecność na treningach na zgrupowaniu: Trenerzy: Choi Sungho, Kowalczyk Zbigniew Poniedziałek – 8.05.2017r Maciej Fałdziński, Marek Szafran, Damian Goły, Oskar Kasprowski Wtorek – 9.05.2017r M. Fałdziński, M. Szafran, D. Goły, O. Kasprowski, Paweł MarzecŚroda – 10.05.2017r M. Fałdziński, M. Szafran, D. Goły, O. Kasprowski, P. MarzecCzwartek – 11.05.2017r M. Fałdziński, M. Szafran, D. Goły, O....   [ więcej ]
 [ 11-05-2017, 22:24 ]
   [ Wyniki 2017 ]   

Wyniki Otwartego Turnieju Kwalifikacyjnego - Bytom 07.05.2017


 « < 2 3 4 5 > »
Puchar Świata
Zagraniczne:  Salt Lake City (US)
Termin:   20-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
XXXIV Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   23-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Puchar Polski Seniorów
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   24-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Puchar Polski Juniorów młodszych
Krajowe:  Zamość (PL)
Termin:   24-25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   25.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,