PL
EN

Strona główna

 « < 3 4 5 6 > »

 [ 12-01-2019, 10:13 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Komunikat Organizacyjny XXXVII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów - Wilkowice 23-24.02.2019

 [ 11-01-2019, 09:28 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2019

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018 Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]
 [ 11-01-2019, 09:28 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.

Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Jurasz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener Kazimierz Kocik...   [ więcej ]
 [ 11-01-2019, 09:26 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.    Kobiety:1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec 2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec 3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik 4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź 5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa6. Góral Małgorzata – Stella Kielce 7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni: 1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa 2. Ogrodowczyk Mateus...   [ więcej ]
 [ 4-01-2019, 23:11 ]
   [ Regulaminy ]   

Regulaminy Halowych Mistrzostw Polski 2019

 [ 4-01-2019, 22:50 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


WORLD ARCHERY’S 2018 ATHLETE OF THE YEAR AWARDS

Ireneusz Kapusta i Milena Olszewska nominowani w konkursie 

 

 

WORLD ARCHERY’S 2018 ATHLETE OF THE YEAR 

Głosowanie odbywa się za pośrednictwem portalu internetowego
i potrwa do północy czasu środkowoeuropejskiego -
niedziela 3 lutego 2019 roku.
więcej szczegółów na 

https://worldarchery.org/news/165173/voting-opens-world-archerys-2018-athlete-year-awards

 [ 4-01-2019, 22:42 ]
   [ Komunikaty org. zawodów ]   

Ogólnopolskie Halowe Zawody Kontrolne –Prudnik 12-13.01.2019

 [ 27-12-2018, 15:10 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w  Szczyrku w dniach 6-12.01.2019 r. w Szczyrku.   Kobiety: 1. Zyzańska Sylwia – Łucznik Żywiec  2. Leśniak Natalia – Łucznik Żywiec  3. Farasiewicz Karolina – Obuwnik Prudnik  4. Śmiałkowska Magdalena – Społem Łódź  5. Napłoszek Kamila– Marymont Warszawa 6. Góral Małgorzata – Stella Kielce  7. Kocaj Marlena – Resovia Rzeszów Mężczyźni:  1. Sierakowski Kacper – Marymont Warszawa  2. ...   [ więcej ]
 [ 20-12-2018, 14:13 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


648

 [ 17-12-2018, 18:45 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


 

MILENA OLSZEWSKA WYRÓŻNIONA PUCHAREM PREZYDENTA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ ANDRZEJA DUDY PRZYZNAWANYM W ROKU STULECIA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

 

 

 

 

 

16-tego grudnia 2018 r. podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Delegatów Polskiego Związku Łuczniczego w Bytomiu Milena Olszewska została uhonorowana Pucharem Prezydenta RP Andrzeja Dudy przyznanym w roku stulecia odzyskania niepodległości w uznaniu wybitnych osiągnięć w łucznictwie w 2018 roku. Decyzję o przyznaniu pucharu naszej wybitnej zawodniczce podjął Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego podczas posiedzenia w Szczyrku 9.11.2018 r. Pani Milena Olszewska odbierając puchar nie kryła wzruszenia wyznając, że marzyła o tym wyróżnieniu.

 

 

 [ 17-12-2018, 17:30 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


PODCZAS NADZWYCZAJNEGO WALNEGO ZGROMADZENIA DELEGATÓW PZŁucz. WRĘCZONO OKOLICZNOŚCIOWE PUCHARY DLA NAJLEPSZYCH KLUBÓW NA ARENIE ZAGRANICZNEJ W LATACH 2017 - 2018

 


1. LKS "Łucznik-Żywiec"
Dla najlepszego klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018


2. KS "Obuwnik" Prudnik
dla II-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

3. CWKS "Resovia" Rzeszów
dla III-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

4. GLKS "Zryw" Dobrcz
dla IV-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

5. KS "Agros" Zamość
dla V-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

6. KS "Stella" Kielce
dla VI-go klubu sportowego
na arenie zagranicznej
w latach 2017-2018

 

7. KŁ A3D Toszek

konkurencja łuków bloczkowych

 

8. Zrzeszenie Sportu i Rehabilitacji Start Kielce

konkurencja osób z niepełnosprawnością

 

Za złote medale Wiolety Myszor, Natalii Leśniak, Marii Szkolnej w HME we Francji – 2017 i 4 miejsce Sylwii Zyzańskiej w MŚw.J w Argentynie

 

 

 

Za złoty medal Karoliny Farasiewicz w HME Seniorów we Francji – 2017

 

 

 

Za 4 miejsce Marleny Kocaj w MŚw.J w Argentynie i 4 miejsce w MŚw.J Field 2018

 

 

 

Za 4 miejsce Anny Tobolewskiej w MŚw.J w Argentynie

 

 

 

Za 8 miejsce Andrzeja Neściora w MŚw.Jmł w Argentynie

 

 

 

Za 1 miejsce Macieja Fałdzińskiego w Pucharze Europy Seniorów w Legnicy 2017 

 

 

Za 8 miejsce w Uniwersjadzie na Tajwanie 2017, za 8 miejsce w MES w Legnicy 2018 Łukasza Przybylskiego

 

Za złote medale na MŚw. i ME
Ireneusza Kapusty

 [ 17-12-2018, 12:49 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


ZYGMUNT PLUTA
NOWYM PREZESEM
POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁUCZNICZEGO



 

16 grudnia na Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Delegatów Polskiego Związku Łuczniczego w Bytomiu wybrano Prezesa oraz nowy Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego:

 

Zygmunt Pluta otrzymał 26 głosów poparcia a drugi kandydat Włodzimierz Schmidt 16

W zebraniu uczestniczyło 45  delegatów na 46 uprawnionych, wydano 44 karty do głosowania 1 delegat nie uczestniczył w głosowaniu. Oddano 2 nieważne głosy.

 

Członkami Zarządu Polskiego Związku Łuczniczego zostali wybrani:

 

  • Henryk Jurzak
  • Henryk Pater
  • Henryk Skrzypek
  • Krzysztof Włosik
  • Dawid Michalski
  • Marian Kopeć
 [ 16-12-2018, 10:23 ]
   [ Uchwały Zarządu PZŁucz ]   

Protokół z posiedzenia Zarządu PZŁucz. z dnia 15.12.2018 r. Bytom

 [ 16-12-2018, 10:19 ]
   [ Uchwały Zarządu PZŁucz ]   

Protokół z posiedzenia Komisji Rewizyjnej

 [ 14-12-2018, 09:07 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


STANOWISKO
MINISTRA SPORTU
I TURYSTYKI


641

 [ 12-12-2018, 17:31 ]
   [ Wyniki 2018 ]   


DOMINACJA
ŁUCZNIKA ŻYWIEC
i SPOŁEM ŁÓDŹ

w SEZONIE SPORTOWYM
2018




Tabela zdobyczy medalowych w najważniejszych krajowych imprezach głównych sezonu na torach otwartych: Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Juniorów, Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych, Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.



M-ce

Klub Sportowy

MPS

MłMP

MPJ

OOM

Razem

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

1

LKS Łucznik Żywiec

11

5

10

1

-

3

3

1

4

2

1

1

17

7

18

2

KS Społem Łódź

6

3

5

2

-

3

-

-

2

-

-

-

8

3

10

3

KS Obuwnik Prudnik

-

5

2

1

1

1

-

-

-

2

-

-

3

6

3

4

AZS OŚ Surma Poznań

-

-

-

-

-

-

3

1

3

-

-

-

3

1

3

5

SŁ Marymont Warszawa

-

6

6

-

1

1

2

4

1

-

1

-

2

12

8

6

UKS Talent Wrocław

1

-

1

-

1

1

-

-

1

1

1

-

2

2

3

7

ŁKS Sagit Humniska

-

-

-

-

-

-

2

1

-

-

-

-

2

1

0

8

KS Stella Kielce

-

-

1

1

1

-

-

1

3

-

-

-

1

2

4

9

KS Boruta Zgierz

1

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

0

1

10

KŁ Mewa Kołobrzeg

-

-

-

-

-

-

1

-

1

-

-

-

1

0

1

11

KS Agros Zamość

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

2

3

0

2

3

12

CWKS Resovia Rzeszów

-

-

1

-

-

-

-

2

1

-

-

-

0

2

2





Tabela zdobyczy medalowych w najważniejszych krajowych imprezach halowych: Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów, Halowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski, Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów, Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych.



M-ce

Klub Sportowy

HMPS

HMłMP

HMPJ

HMPJMł

Razem

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

Z

S

B

1

LKS Łucznik Żywiec

3

2

2

1

-

2

1

-

3

2

1

3

7

3

10

2

KS Społem Łódź

-

-

1

3

3

1

-

-

1

-

-

-

3

3

3

3

AZS OŚ Surma Poznań

-

-

-

2

-

-

1

-

1

-

-

-

3

0

1

4

SŁ Marymont Warszawa

1

1

3

1

2

-

-

1

-

-

-

-

2

4

3

5

KS Obuwnik Prudnik

-

1

-

-

-

1

-

-

-

2

1

-

2

2

1

6

CWKS Resovia Rzeszów

-

-

-

-

-

-

1

1

-

-

-

-

1

1

0

7

KS Agros Zamość

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

1

-

1

1

0

8

PTG Sokół Radom

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

1

0

0

9

KS Stella Kielce

-

-

-

-

1

1

-

-

-

-

-

1

0

1

2

10

LKS Mazowsze Teresin

-

-

1

-

-

1

-

1

-

-

-

-

0

1

2

11

KS Drukarz Warszawa

-

-

1

-

-

-

-

-

1

-

1

-

0

1

2

12

UKS Grot Zabierzów

-

1

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

0

1

0





Współzawodnictwo w sporcie dzieci i młodzieży
w łucznictwie wg punktacji Ministerstwa Sportu i Turystyki
za lata 2013-2018



M-ce

Klub Sportowy

Punktacja za lata

Razem

2013

2014

2015

2016

2017

2018

1

LKS Łucznik Żywiec

437,50

407,20

256,75

340,25

193,25

253,50

1888,45

2

SŁ Marymont Warszawa

101,70

221,00

245,08

209,33

232,66

193,50

1203,27

3

KS Obuwnik Prudnik

204,70

205,00

204,42

150,75

106,00

133,00

1003,87

4

UKS Talent Wrocław

142,00

127,50

163,67

193,49

180,00

120,60

927,26

5

KS Społem Łódź

102,90

130,00

104,34

177,08

111,50

166,50

792,32

6

KS Stella Kielce

131,80

112,00

140,66

160,34

101,17

129,49

775,46

7

GLKS Unia Pielgrzymka

192,60

150,00

89,66

131,50

98,17

50,50

712,43

8

MRKS Gdańsk

60,00

98,00

175,83

83,42

31,00

48,00

496,25

9

MLKS Mazowsze Teresin

72,17

83,70

87,67

57,32

59,00

80,00

439,86

10

KS Agros Zamość

75,75

71,00

54,67

75,33

44,50

55,24

376,49




Kierownik Wyszkolenia PZŁucz.


Jacek Maciaszek            

 [ 11-12-2018, 14:21 ]
   [ Wyniki 2018 ]   

Protokół z Międzynarodowego Turnieju Halowego w Kielcach 07-09.12.2018 r.

 [ 8-12-2018, 19:03 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2019 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Spale w Szczyrku 6-13.01.2019

Banaszak Jakub Basiuras Michał Bizoń Kacper Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczy Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]

 « < 3 4 5 6 > »
I Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Medelein (CO)
Termin:   22-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki
Zagraniczne:  Kamnik (SI)
Termin:   26-28.04
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   27-28.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,