Ranking OOM Gorzów Wielkopolski 2019

[ 24-06-2019, 15:01 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]

Kacper Sierakowski w 1/8 Igrzysk Europejskich Mińsk 2019

w 1/32 pokonał 6:2 Roka Bizjaka ze Słowienii a w 1/16 reprezentanta Ukrainy HAVELKO Yuriya. 6:2. W 1/8 Kacper Sierakowski spotka się z reprezentantem Włoch Davidem PASQUALUCCI.

[ 24-06-2019, 06:46 ]

Protokół z zawodów III Rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych 22.06 Zamość

[ 18-06-2019, 08:42 ]

Reprezentacja Polski w Łucznictwie otrzymała nominacje na Igrzyska Europejskie Mińsk 2019.

Zygmunt Pluta - kierownik ekipy

Zmagania łuczników rozpoczynają się w piątek 21.06.2019 r.

[ 16-06-2019, 19:20 ]

Protokół z XIV Międzynarodowego Pucharu Beskidów, Żywiec 15-16.06.2019r.

[ 9-06-2019, 13:26 ]

Milena Olszewska Srebrną Medalistką Mistrzostw Świata.

Miłym akcentem zakończyła swoje strzelania podczas World Archery Para Championships 2019 - s-Hertogenbosch - Holandia  Milena Olszewska. Polka w finale uległa Chince WU Chunyan 2:6. Jesteśmy dumni i wzruszeni – Dziękujemy za walkę! Gratulujemy Pani Milenie oraz sztabowi trenerskiemu na czele z Ryszardem Pacurą trenerowi klubowemu Ryszardowi Bukańskiemu.

[ 8-06-2019, 09:53 ]

Milena Olszewska w Finale Mistrzostw Świata.

Znakomicie podczas World Archery Para Championships 2019 - s-Hertogenbosch - Holandia spisuje się Milena Olszewska. Polka po wygraniu czterech pojedynków w walce o złoty medal spotka się z Chinką WU Chunyan. Trzymamy kciuki i zapraszamy do kibicowania. Finał zaplanowany jest na 9.06 godz. 13:15

[ 3-06-2019, 19:38 ]

Protokół z zawodów III Rundy Pucharu Polski OPEN

[ 3-06-2019, 00:54 ]

Reprezentacja Polski rozpoczyna rywalizację w World Archery Para Championships 2019 - s-Hertogenbosch - Holandia

Skład Reprezentacji:Bartuzi Dorota, Dudka Adam, Olszewska Milena, Daleszyński Paweł, Chmielewski Marcin, Kornatowski Krzysztof, Piotrowski Wojciech, Sawicki Piotr.

Trenerzy: Pacura Ryszard, Olejnik Ryszard, Olszewski Marek

[ 2-06-2019, 07:14 ]
   [ Organizacja szkol. nieolimp. w 2019 ]

Lista uczestników Mistrzostw Świata - Holandia - łuki bloczkowe 8-15.06.2019 r.

Kobiety1. Kapusta Małgorzata2. Leśniak Renata3. Stanieczek Anna Mężczyźni1. Przybylski Łukasz2. Gorczyca Krzysztof3. Wojtas Jan...   [ więcej ]
 [ 27-05-2019, 22:19 ]

Protokół - I RUNDA PUCHARU POLSKI W ŁUCZNICTWIE BLOCZKOWYM I BAREBOW 2019

[ 20-05-2019, 08:21 ]

PROTOKÓŁ II RUNDA PUCHARU POLSKI SENIORÓW OPEN - Kraków 18-19.05.2019r.

[ 20-05-2019, 08:20 ]

PROTOKÓŁ II Rundy Ekstraklasy Łuczniczej Kobiet i Mężczyzn Kraków 18-19.05.2019r.

[ 17-05-2019, 23:15 ]

Puchar Europy Juniorów i Juniorów Młodszych – podsumowanie.

W dniach 13-18.05.2019 r. w Catez - Słowenia odbyły się zawody I Rundy Pucharu Europy Juniorów i Juniorów Młodszych. Reprezentacja Polski liczyła 16 zawodników.

Wśród juniorek najlepiej spisała się Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) 22 po kwalifikacjach wywalczyła wysoką 6 lokatęindywidualnie. Najlepszy z juniorów Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec) ósmy po rundzie kwalifikacyjnej został sklasyfikowany na 17 miejscu.

Wśród juniorek młodszych bardzo udany występ zaliczyła Klaudia Płaza (LKS Łucznik Żywiec), która uzyskała trzeci wynik kwalifikacji a zawody ostatecznie zakończyła na 8 miejscu.

Najlepszy junior młodszy Michał Rytlewski (MRKS Gdańsk) zajął 14 miejsce w kwalifikacjach a zawody ukończył ostatecznie na 17 pozycji.

Znakomicie spisała się drużyna juniorek w składzie: Kamila Napłoszek, Karolina Jurasz i Marlena Kocaj, która zdobyła srebrny medal przegrywając w finale z zawodniczkami z Ukrainy 2:6.

Również dobrze zaprezentowały się juniorki młodsze w składzie: Klaudia Płaza, Łucja Wesołowska i Sylwia Zając zajmując 4 lokatę.

Zespoły juniorów oraz juniorów młodszych ukończyły rywalizację na 7 miejscu.

Mikst juniorów Łazowski, Kocaj 6 miejsce a juniorów młodszych: Rytlewski, Płaza miejsce 9.

[ 17-05-2019, 22:49 ]