PL
EN

Strona główna

Klasyfikacja klubów i sekcji sportowych, województw i powiatów rywalizacji w sporcie młodzieżowym w łucznictwie za 2011 rok

[ 16-11-2011, 12:17 ]
Klasyfikacja klubów i sekcji sportowych, województw i powiatów rywalizacji w sporcie młodzieżowym w łucznictwie za 2011 rok



Wyniki Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży
za 2011 rok (21) (11.11.2011 r.)

     
Ranking klubów i sekcji łuczniczych wg zdobytych punktów
w rywalizacji MSiT w 2011 roku za medale i miejsca punktowane Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych (13-23 lata)

lp.

nazwa klubu sportowego

punkty

 

1

LKS Łucznik Żywiec

410,00

 

2

KS Stella Kielce

270,66

 

3

KS Społem Łódź

160,50

 

4

MLKS Czarna Strzała Bytom

151,66

 

5

GLKS Unia Pielgrzymka

113,34

 

6

KS Obuwnik Prudnik

111,00

 

7

UKS Talent Wrocław

103,75

 

8

RKS Marymont Warszawa

95,24

 

9

KS Agros Zamość

94,66

 

10

KS ROKiS Radzymin

77,59

 

11

MRKS Gdańsk

62,00

 

12

GKS Górnik Grabownica

56,50

 

13

ŁKS Radom

55,84

 

14

LKS Mazowsze Teresin

53,88

 

15

ŁLKS Karima Przą…sław

53,50

 

16

AZS OŚ.Poznań

46,50

 

17

ULKS Sokole Oko Zawadka

46,25

 

18

OSŁ Strzelec Legnica

43,00

 

19

KS Płaszowianka Kraków

42,33

 

20

UKS Sokół Brzoza

40,34

 

21

KS Drukarz Warszawa

38,25

 

22

UKS Pią…tka Zgierz

36,49

 

23

UKS Puszcza Supraśl

31,58

 

24

ULKS Zryw Dobrcz

30,00

 

25

KS Piast Nowa Ruda

29,34

 

26

ULKS Grot Zabierzów

27,50

 

27

KŁ Chrobry Głuchołazy

26,00

 

28

BKS Bydgoszcz

25,41

 

29

UKS Victoria Ścinawka Śr.

23,66

 

30

KSŁ Mewa Kołobrzeg

23,00

 

31

LZS Jar Kielnarowa

22,50

 

32

UKS Dziesią…tka Jaworze

20,00

 

33

KS Boruta Zgierz

16,00

 

34

MLKS Dą…browia Dą…browa Tarn.

12,83

 

34

KS Ożarowianka Ożarów Maz.

12,82

 

36

UKS Kuźnia Kowale Gdańsk

12,33

 

37

UKS Hubal Białystok

11,33

 

38

UKS Sport-Tramp Jarosław

11,00

 

39

MKS Bobry Jelenia Góra

10,66

 

40

SKS Piast 25 Rzeszów

10,50

 

41

CWKS Resovia Rzeszów

10,17

 

42

ULKS Włoszczowice

9,34

 

43

UKS Tatar Legnickie Pole

8,50

 

44

UKS Morświn Gdynia

7,96

 

45

LKS Łucznik Żołędowo

7,50

 

46

UKS 95 Wrocław

7,00

 

46

UKS Wesołek Wesoła Warszawa

7,00

 

48

MGOKiS Dobczyce

6,83

 

49

ŁTS Zamek Suski Sucha Beskidz.

5,34

 

50

PTG Sokół Radom

4,75

 

51

KS Orlęta Gorzów Wlkp.

4,00

 

52

ZUKS Mutka Zielonka

3,67

 

53

UKS Mą…chocice-Scholasteria

3,66

 

54

UKS Oruniak Gdańsk

3,33

 

55

UKS Grot Ruda Ślą…ska

3,00

 

55

UKS Wyspiański Kraków

3,00

 

57

LUKS Czerniawka Łagiewniki N.

2,17

 

58

UKS Orliki Głogów Małopolski

1,50

 

59

UKS Dwójka Żywiec

1,00

 

59

ULKS Zbójnik Żywiec

1,00

 

61

KS Hubertus Zalesie Górne

0,67

 

62

MKS Sokół Domaradz

0,33

 
       

      Ranking województw wg zdobytych punktów przez kluby i sekcje łucznicze w rywalizacji MSiT w 2011 roku za medale i miejsca punktowane Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych
(13-23 lata)

 
 
       

lp.

Województwo:

punkty

 

1

Ślą…skie

586,66

 

2

Mazowieckie

349,71

 

3

Dolnoślą…skie

339,25

 

4

Świętokrzyskie

337,16

 

5

Łódzkie

215,16

 

6

Małopolskie

144,08

 

7

Opolskie

137,00

 

8

Podkarpackie

112,50

 

9

Kujawsko-Pomorskie

103,25

 

10

Lubelskie

94,66

 

11

Pomorskie

85,62

 

12

Wielkopolskie

46,50

 

13

Podlaskie

42,91

 

14

Zachodniopomorskie

23,00

 

15

Lubuskie

4,00

 
       

      Ranking powiatów wg zdobytych punktów przez kluby i sekcje łucznicze w rywalizacji MSiT w 2011 roku za medale i miejsca punktowane Mistrzostw Polski w kategoriach młodzieżowych
(13-23 lata)

 
 
       

lp.

Powiat:

punkty

 

1

żywiecki

412,00

 

2

Kielce

270,66

 

3

Łódź

160,50

 

4

Bytom

151,66

 

5

Warszawa

140,49

 

6

złotoryjski

113,34

 

7

prudnicki

111,00

 

8

Wrocław

110,75

 

9

Zamość

94,66

 

10

wołomiński

81,26

 

11

bydgoski

77,84

 

12

Gdańsk

77,66

 

13

Radom

60,59

 

14

brzozowski

56,83

 

15

zgierski

54,66

 

16

sochaczewski

53,88

 

17

jędrzejowski

53,50

 

18

kłodzki

53,00

 

19

Poznań

46,50

 

20

wadowicki

46,25

 

21

Kraków

45,33

 

22

Legnica

43,00

 

23

białostocki

31,58

 

24

krakowski

27,50

 

25

nyski

26,00

 

26

Bydgoszcz

25,41

 

27

rzeszowski

24,00

 

28

kołobrzeski

23,00

 

29

Rzeszów

20,67

 

30

bielski (ŚL)

20,00

 

31

dą…browski

12,83

 

32

warszawski zachodni

12,82

 

33

Białystok

11,33

 

34

jarosławski

11,00

 

35

Jelenia Góra

10,66

 

36

pińczowski

9,34

 

37

legnicki

8,50

 

38

Gdynia

7,96

 

39

myślenicki

6,83

 

40

suski

5,34

 

41

Gorzów Wielkopolski

4,00

 

42

kielecki

3,66

 

43

Ruda Ślą…ska

3,00

 

44

piaseczyński

0,67