PL
EN
 

Strona główna

Aktualna lista startowa Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Rzeszowie

[ 22-02-2011, 12:41 ]
Aktualna lista startowa Halowych Mistrzostw Polski Seniorów w Rzeszowie




STAN. Zm. Nazwisko i Imię Rocznik Nr lic. Kat. Klub
1
 
A Olesek Ewelina 1990 776 KB M-GOKiS Dobczyce
AA Cymkiewicz Joanna 1983   325 KB RKS MARYTMONT
B Białek Maria 1980 526  KB LKS Łucznik Żywiec
BB Płoszaj Ewa   1986  1047 KB UKS Wyspiański Krak.
2
 
A Olesek Magdalena 1992 773 KB M-GOKiS Dobczyce
AA Austyn - Gawryś Joanna 1976 120 KB RKS MARYTMONT
B Rypień Angelika  1992 BRAK  KB LKS Łucznik Żywiec
BB Stanieczek Anna 1955 45 KB LUKS Orlik Goleszów
3
 
A Olesek Anna 1993 880 KB M-GOKiS Dobczyce
AA Okońska Barbara 1989  331 KB RKS MARYTMONT
B Kuś Sabina 1992  BRAK KB LKS Łucznik Żywiec
BB Golińska Agata 1983 765 KB KS LEŚNIK Poznań
4
 
A Leśniak Renata 1989 777 KB M-GOKiS Dobczyce
AA Perwenis Karolina 1984  1277  KB RKS MARYTMONT
B Szałańska Katarzyna 1992 143 KB STRZELEC
BB Perchuć Aleksandra 1984 1275  KB ŁLKS OLIMPIA Such.
5
 
A Zarzycka Magdalena 1992 775 KB M-GOKiS Dobczyce
AA Kutyła Wiesław 1977 1168  MB UKS-T Sport-Tramp J
B Bisok Adam 1969 832  MB ŁKS X10 Jaworze
BB Więzik Jerzy 1963 525   MB LKS Łucznik Żywiec
6
 
A Ciszewski Artur 1975 1263   MB LUKS Orlik Goleszów
AA Gawryś Dariusz 1966 337  MB RKS MARYTMONT
B Sikora Roman 1963 840  MB ŁKS X10 Jaworze
BB Kijas Witold 1973 527   MB LKS Łucznik Żywiec
7
 
A Sobel Dariusz 1977 1266  MB LUKS Orlik Goleszów
AA Madziar Witold 1964  340  MB RKS MARYTMONT
B Kiser Piotr 1978 839  MB ŁKS X10 Jaworze
BB Lach Łukasz  1983  507  MB LKS Łucznik Żywiec
8
 
A Dewicki Grzegorz 1978 1023  MB KS LEŚNIK Poznań
AA Młynarczyk Marian 1960  848   MB RKS MARYTMONT
B Socha Dariusz 1974 838  MB ŁKS X10 Jaworze
BB Skrzypek Henryk 1936 528   MB LKS Łucznik Żywiec
9
 
A Zieliński Michał 1984 209  MB KS LEŚNIK Poznań
AA Affek Marcin 1975  1194  MB RKS MARYTMONT
B Socha Lucjan 1967 836  MB ŁKS X10 Jaworze
BB Okrzesik Zbigiew 1964 BRAK   MB LKS Łucznik Żywiec
10
 
A Janicki Krzysztof 1991 796  MB KS LEŚNIK Poznań
AA Szemiot Marcin 1978 386  MB DOLNOŚLĄZAK
B Matoga Jarosław 1966 833  MB ŁKS X10 Jaworze
BB Dzikowski Jerzy 1954 147  MB STRZELEC
11
 
A Świgoń Włodzimierz 1989 210  MB KS LEŚNIK Poznań
AA Piekarski Bogusław 1962 387  MB DOLNOŚLĄZAK
B Radziszewski  Sławomir 1974 297 MB Mazowsze Teresin
BB Gorczyca Krzysztof 1967 808  MB STRZELEC
12
 
A Cinkusz Marek 1961 446  MB UKS PIĄTKA ZGIERZ
AA Worońko Waldemar 1959 382  MB DOLNOŚLĄZAK
B Kędziela Przemysław 1958 1167  MB ŁLKS OLIMPIA Such.
BB Gorczyca Bartosz 1992 825  MB STRZELEC
13
 
A Bogusławski Grzegorz 1953 447  MB UKS PIĄTKA ZGIERZ
AA Kociołek Piotr 1963 822  MB DOLNOŚLĄZAK
B Hrehorowicz Piotr 1964 119  MB KS Płaszowianka Kr.
BB Miś Zbigniew 1960 1220  MB STRZELEC
14
 
A Korczak Marek 1958 448  MB UKS PIĄTKA ZGIERZ
AA Norkowski Grzegorz   1962  385  MB DOLNOŚLĄZAK
B Palacz Jan 1959 1246  MB KS Płaszowianka Kr.
BB Wyroślak Wojciech 1986 1165  MB STRZELEC
15
 
A Gralak Tomasz 1976 1133  MB UKS PIĄTKA ZGIERZ
AA Czyrski Piotr   1960  383  MB DOLNOŚLĄZAK
B Boguta Juliusz 1950 300 MB Mazowsze Teresin
BB Strzelczyk Jerzy 1963 152  MB STRZELEC
16
 
A Malinowski Mirosław 1963 1  MB UKS PUSZCZA Supr.
AA Gołygowski Marcin 1975 214  MB AZS KS SURMA Poz.
B Kamiński Jreneusz 1953 299 MB Mazowsze Teresin
BB          
17
 
A Pałka Piotr 1980 1284 MK LKS KMITA
AA Pią…tek Piotr 1982 535 MK LKS Łucznik Żywiec
B Ryba Mateusz 1988 54 MK GKS Górnik Grabo.
BB Grzymski Karol 1992 592 MK MRKS GDAŃSK
18
 
A Byra Janusz 1990 220 MK KS Obuwnik
AA Cis Tomasz 1986 536 MK LKS Łucznik Żywiec
B Ryba Radosław 1988 53 MK GKS Górnik Grabo.
BB Kołtun Patryk 1987 417 MK KS AGROS Zamość
19
 
A Wiatr Maciej 1988 232 MK KS Obuwnik
AA Stanko Bartłomiej 1989 505 MK LKS Łucznik Żywiec
B Piotrowski Adam 1990 56 MK GKS Górnik Grabo.
BB Kłoda Marcin 1989 422 MK KS AGROS Zamość
20
 
A Kobyliński Grzegorz 1992 224 MK KS Obuwnik
AA Zarzecki Paweł 1991 515 MK LKS Łucznik Żywiec
B Nowak Oskar 1992 39 MK KŁ CHROBRY
BB Gucz Jakub 1988 423 MK KS AGROS Zamość
21
 
A Napłoszek Sławomir 1968 803 MK RKS MARYTMONT
AA Leśniak Daniel 1989  509 MK LKS Łucznik Żywiec
B Mańkiewicz Mariusz 1992 732 MK KŁ CHROBRY
BB Gucz Michał 1989 421 MK KS AGROS Zamość
22
 
A Gaczoł Maciej 1993  374 MK RKS MARYTMONT
AA Szemiot Marcin 1992 511  MK LKS Łucznik Żywiec
B Pach Patryk 1992 1009 MK KŁ CHROBRY
BB Makowski Rafał 1991 434 MK KS AGROS Zamość
23
 
A Sierakowski Kacper   1993  329 MK RKS MARYTMONT
AA Lach Bartłomiej 1993  552 MK LKS Łucznik Żywiec
B Kuczma Bartłomiej 1991 246 MK ŁKS RADOM
BB Mozoła Waldemar 1992 435  MK KS AGROS Zamość
24
 
A Junczyk Stanisław 1972  858 MK RKS MARYTMONT
AA Kwaczyński Jacek 1986 252 MK PTG SOKÓŁ RADOM
B Proć Jacek 1981 156 MK STRZELEC
BB Pokryszka Piotr 1992 420 MK KS AGROS Zamość
25
 
A Jakubowski Michał 1968  1148 MK RKS MARYTMONT
AA Nowakowski Łukasz 1989 250 MK PTG SOKÓŁ RADOM
B Gomoliszek Michał 1992 686 MK STRZELEC
BB Kozik Wojciech 1993 418 MK KS AGROS Zamość
26
 
A Trusz Krzysztof 1957  1279 MK RKS MARYTMONT
AA Kornafel Michał 1984  1033  MK PTG SOKÓŁ RADOM
B Maga Jakub 1992 154 MK STRZELEC
BB Pędzik Sebastian 1991 93 MK K.S. STELLA
27
 
A Pękalski Roman 1955  BRAK  MK RKS MARYTMONT
AA Czech Jacek 1980  947  MK PTG SOKÓŁ RADOM
B Karoń Jędrzej 1991 236 MK ŁLKS KARIMA Przą…sł.
BB Jaślar Grzegorz  1986  207 MK GLKS Unia Pielgrz.
28
 
A Pazdyka Adam 1958 352  MK RKS MARYTMONT
AA Dernoga Paweł 1982 1226 MK UKS-T Sport-Tramp J
B Nowak Piotr 1991 235 MK ŁLKS KARIMA Przą…sł.
BB Sokołowski Karol 1988 87 MK K.S. STELLA
29
 
A Burchart Piotr  1990 373 MK UKS Talent Wrocław
AA Targoński Grzegorz 1978 332 MK KS OŻAROWIANKA
B Olszewski Paweł 1993 748 MK ŁLKS KARIMA Przą…sł.
BB Przepióra Tomasz 1985 94 MK K.S. STELLA
30
 
A Malicki Dawid 1993 392 MK UKS Talent Wrocław
AA Taratuta Tomasz 1990 566 MK MRKS GDAŃSK
B Lepionka Hubert 1993 701 MK UKS PUSZCZA Supr.
BB Dobrowolski Rafał 1983 85 MK K.S. STELLA
31
 
A Pają…czek Piotr 1993 381 MK UKS Talent Wrocław
AA Lewandowski Marek 1964 1053 MK MRKS GDAŃSK
B Pukaluk Maciej 1975 784 MK KSŁ MEWA Kołob.
BB Detka Michał 1989 88 MK K.S. STELLA
32
 
A Mikinka Jan 1990 166 MK K.S. SPOŁEM ŁÓDŹ
AA Patlewicz Henryk 1964 1125 MK MLKS Czarna Strzała Byt.
B Witkowski Andzrzej 1958 314 BRAK KS Drukarz W-a
BB Toborowicz Mateusz 1989 89 MK K.S. STELLA
33
 
A Dobroslek Michał 1991 454 MK K.S. SPOŁEM ŁÓDŹ
AA Jaworski Jarosław 1964 BRAK  MK MLKS Czarna Strzała Byt.
B Świeczak Maurycy 1990 358 BRAK KS Drukarz W-a
BB Fałdziński Maciej 1992 91 MK K.S. STELLA
34
 
A Lerman Juliusz 1993 176 MK K.S. SPOŁEM ŁÓDŹ
AA Wojciechowski Andrzej 1990 571 MK MLKS Czarna Strzała Byt.
B Huszcz Maciej 1987 363 BRAK KS Drukarz W-a
BB Bą…tor Sebastian 1973 84 MK K.S. STELLA
35
 
A Grodniewicz Władysław 1962 1081 MK KS Płaszowianka Kr.
AA Łukasiewicz Piotr 1990 572 MK MLKS Czarna Strzała Byt.
B Kucowski Gaweł 1979 354 BRAK KS Drukarz W-a
BB Stachwiuk Piotr 1971 1032 MK UKS WESOŁEK
36
 
A Cichy-Choroniewski Rafał 1962 124 MK KS Płaszowianka Kr.
AA Jaworski Maciej 1992 574 MK MLKS Czarna Strzała Byt.
B Pielichowski Łukasz 1993 1086 MK UKS Talent Wrocław
BB Dzienis Mirosław 1960 917 MK UKS HUBAL Białyst.
37
 
A Zbroja Bartosz 1992 288 MK ŁLKS OLIMPIA Such.
AA Michalski Dawid 1993 671 MK MLKS Czarna Strzała Byt.
B Pytlak Tomasz 1952 772 MK M-GOKiS Dobczyce
BB Kot Jakub 1986 25 MK MLKS DĄBROWIA
38
 
A Skłodowska Anna 1988 78 KK K.S. STELLA
AA Anna Pacuła 1992 677 KK MLKS DĄBROWIA
B Kantorska Magdalena 1990 578 KK KS Piast Nowa Ruda
BB Winiarska Agata 1986 403 KK LKS KMITA
39
 
A Płażewska Katarzyna 1981 1050 KK KS Drukarz  W-a
AA Agata Bulwa 1975 24 KK MLKS DĄBROWIA
B Szukalska Anna 1984 216 KK MLKS Czarna Strzała Byt.
BB Nosal Aneta 1988 411 KK LKS KMITA
40
 
A Płażewska Jagoda 1987 1066 KK KS Drukarz  W-a
AA Katarzyna Mickiewicz 1986 27 KK MLKS DĄBROWIA
B Szweda Sylwia 1974 BRAK  KK MLKS Czarna Strzała Byt.
BB Lipiarska Karina 1987 401 KK LKS KMITA
41
 
A Gaworska Katarzyna 1991 362 KK KS Drukarz  W-a
AA Wyczechowska Paula 1991 559  KK LKS Łucznik Żywiec
B Dukland Natalia 1989 723 KK MLKS Czarna Strzała Byt.
BB Rejmer Maja 1966 336 KK RKS MARYTMONT
42
 
A Król Jagienka 1963 1143 KK KS Drukarz  W-a
AA Rzą…sa Joanna 1990 522  KK LKS Łucznik Żywiec
B Kamińska Joanna 1991 568 KK MLKS Czarna Strzała Byt.
BB Tyszko Paulina 1992 266 KK RKS MARYTMONT
43
 
A Bombolska Marta 1991 359 KK KS Drukarz  W-a
AA Leśniak Natalia  1991  579 KK LKS Łucznik Żywiec
B Wojciechowska Grazyna 1959 824 KK MLKS Czarna Strzała Byt.
BB Grzelak Anna 1991 255 KK RKS MARYTMONT
44
 
A Piróg Agata 1987 247 KK ŁKS RADOM
AA Jończy Joanna 1989 519  KK LKS Łucznik Żywiec
B Ćwienczek Małgorzata 1982 667 KK MLKS Czarna Strzała Byt.
BB Łęcka Dobrowolska Anna 1980 249 KK PTG SOKÓŁ RADOM
45
 
A Jędra Emilia 1991 244 KK ŁKS RADOM
AA Szczypka Joanna 1989 BRAK  KK LKS Łucznik Żywiec
B Czenczek Ewelina 1993 640 KK LKS JAR
BB Grunt Renata 1975 1223 KK PTG SOKÓŁ RADOM
46
 
A Gorczyca Joanna 1993 248 KK ŁKS RADOM
AA Banaszewska Dudek Maja 1987 393 KK UKS Talent Wrocław
B Rzą…sa Dorota 1993 927 KK LKS JAR
BB Żakieta Katarzyna 1988 168 KK K.S. SPOŁEM ŁÓDŹ
47
 
A Małgorzata Trojnar 1963 806 KK CWKS Resovia
AA Pawłowska Magdalena 1986 1280 KK UKS Talent Wrocław
B Stupkiewicz Marzena 1993 639 KK LKS JAR
BB Marszałkowska Ewelina 1989 162 KK K.S. SPOŁEM ŁÓDŹ
48
 
A Joanna Płonka 1991 278 KK CWKS Resovia
AA Jarosz Hanna 1993 1089 KK UKS Talent Wrocław
B Jurzak Anna 1993 191 KK GLKS Unia Pielgrz.
BB Tyll Ewa 1990 170 KK K.S. SPOŁEM ŁÓDŹ
49
 
A Ewa Łobaza 1993 884 KK CWKS Resovia
AA Rękas Iwona 1993 425 KK KS AGROS Zamość
B Żurańska Adriana 1991 190 KK GLKS Unia Pielgrz.
BB Kozłowska Barbara 1987 322 KK UKS WESOŁEK
50
 
A Wojnicka Aleksandra 1992 40 KK KŁ CHROBRY
AA Aleksandra Ryba 1991 57 KK GKS Górnik Grabo.
B Barakońska Milena 1992 221 KK KS Obuwnik
BB