PL
EN

STRONA GŁÓWNA

 « < 7 8 9 10 > »

 [ 6-07-2020, 23:55 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Protokół - Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością w Żywcu 4-5.07.2020

 [ 6-07-2020, 23:06 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością w Żywcu - zwycięzcy

W dniach 4-5.07.2020 r. w Żywcu odbyły się Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością na torach otwartych.   Mistrzem Polski w kategorii łuk klasyczny został Ireneusz Kapusta – START Kielce, który w finale pokonał kolegę klubowego Łukasza Ciszka 6:2. Brązowe medale zdobyli Wiktor Patryas - START Bielsko-Biała i Andrzej Skrajny START Gorzów Wlkp.     Wśród Pań w łuku klasycznym I miejsce zajęła Milena Olszewska START Gorzów Wlkp. Pokonując w finale ...   [ więcej ]
Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością w Żywcu - zwycięzcy
 [ 5-07-2020, 15:07 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


IRENEUSZ KAPUSTA USTANOWIŁ NOWY REKORD POLSKI

 

 

329 pkt. to nowy rekord w konkurencji 1x70 m wystrzelany przez zawodników z niepłonsprawnością, który Irek Kapusta poprawił o 2 pkt. podczas rundy kwalifikacyjnej w Mistrzostwach Polski Osób z Niepełnosprawnością w Żywcu. 

GRATULUJEMY!

 [ 4-07-2020, 19:18 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Protokół - II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Głuchołazy 4.07.2020

 [ 30-06-2020, 20:02 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

XXXVII Memoriał im. Ireny Szydłowskiej już za nami

W ubiegły weekend odbył się XXXVII Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej w Warszawie. Pomimo stanu pandemii frekwencja dopisała a na starcie pojawiła się krajowa czołówka.    Znakomicie wśród seniorek łuk klasyczny zaprezentowała się Sylwia Zyzańska, która w kwalifikacjach wystrzelała rekord życiowy 664 pkt. w konkurencji 2 x 70 m. Zawodniczka Żywieckiego Łucznika nie dała szans rywalkom w finale pokonując Magdalenę Zając – zawodniczkę Marymontu War...   [ więcej ]
XXXVII Memoriał im. Ireny Szydłowskiej już za nami
 [ 27-06-2020, 08:03 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2021 ]   

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Cetniewie 29.06-10.07

1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia (od 30.06)3. Myszor Wioleta (od 30.06)4. Napłoszek Kamila5. Tobolewska Anna (od 30.06) 1. Szafran Marek 2. Czyż Paweł 3. Banaszak Jakub Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]
 [ 25-06-2020, 20:29 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Protokół z XV Turnieju o Puchar Beskidów - Żywiec 21.06.2020

 [ 25-06-2020, 20:26 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Protokół z zawodów I Rundy Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Żywiec 20.06.2020

 [ 25-06-2020, 18:43 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2021 ]   

Konsultacja szkoleniowa KN ON 26-28.06.2020 Warszawa

  1. Dudka Dorota 2. Mariktantova Ksenia 3. Olszewska Milena 4. Dudka Adam 5. Chmielewski Marcin 6. Piotrowski Wojciech  7. Sawicki Piotr trenerzy: Ryszard Pacura Ryszard Olejnik...   [ więcej ]
 [ 23-06-2020, 09:28 ]
   [ Kadra Narodowa ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w ~Cetniewie w dniach 29.06-10.07.2020

1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia3. Śmiałkowska Magdalena 4. Myszor Wioleta5. Napłoszek Kamila6. Tobolewska Anna 1. Szafran Marek 2. Sierakowski Kacper3. Gołąbczak Patryk4. Basiuras Michał5. Ogrodowczyk Mateusz 6. Banaszak Jakub Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]
 [ 23-06-2020, 09:27 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2021 ]   

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Spale w dniach 6-15.07.2020

  Nazwisko i Imię Klub 1 Ceklarz Paweł SENIS Błękit Gruszowiec 2 Chojecki Miłosz GLKS Unia Pielgrzymka 3 Czyż Paweł CWKS Resovia Rzeszów 4 Oberda Anna KS Agros Zamość 5 Goclon Weronika UKS Talent Wrocław 6 Kędzierska Małgorzata GLKS Unia Pielgrzymka 7 Michalska Natalia MLKS Czarna Strzała Bytom 8 Oberda Julia KS Agros Zamość 9 Stach Martyna MLKS Czarna Strzała Bytom 10 Stecki Szym...   [ więcej ]
 [ 21-06-2020, 22:23 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Sławomir Napłoszek i Joanna Rząsa zwycięzcami XV-tego Pucharu Beskidów w Żywcu

Sławomir Napłoszek - SŁ Marymont Warszawa i Joanna Rząsa – LKS Łucznik Żywiec zwycięzcami tegorocznego Pucharu Beskidów w kategorii łuków klasycznych. Sławek zwycięzca rundy kwalifikacyjnej w finale pokonał Karola Kępę z Achillesa Dobczyce a Joanna koleżankę klubową Wiolę Myszor, która wygrała kwalifikacje.   Klasyfikacja kobiet:   I - Joanna Rząsa – LKS Łucznik Żywiec II - Wioleta Myszor – ŁKS Łucznik Żywiec III - Natalia Leśniak – LKS Łucznik Ż...   [ więcej ]
Sławomir Napłoszek i Joanna Rząsa zwycięzcami XV-tego Pucharu Beskidów w Żywcu
 [ 21-06-2020, 22:05 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

713 pkt. i 357 pkt. Nowe Rekordy Polski Łukasza Przybylskiego

Łukasz Przybylski A3D Toszek poprawił aż o 7pkt własny rekord Polski w konkurencji 2x50m uzyskując znakomity wynik 713 pkt. podczas XV Pucharu Beskidów rozegranego w Żywcu w dniu 21 czerwca 2020. Rekord świata należy do Amerykanina GELLENTHIEN Bradena i wynosi 718 pkt. na 720 możliwych do uzyskania punktów. To nie wszystko nasz najlepszy bloczkowiec ustanowił również nowy rekord kraju na pojedynczą odległość 50 m 357 pkt. na 360 możliwych.  Łukasz zaj...   [ więcej ]
713 pkt. i 357 pkt. Nowe Rekordy Polski Łukasza Przybylskiego
 [ 21-06-2020, 08:43 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Wyniki Pucharu Polski Juniorów Młodszych Żywiec 10.06.2020 - konkurencja 2x60m

Wyniki Pucharu Polski Juniorów Młodszych Żywiec 10.06.2020 - konkurencja 2x60m
 [ 17-06-2020, 16:06 ]
   [ Organizacja szkol. nieolimp. w 2021 ]   

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Warszawie w dniach 26-28.06.2020

  Łuki Bloczkowe         1. Przybylski Łukasz A3D Toszek Boguszyce 2. Szeląg Filip A3D Toszek Boguszyce 3. Konecki Przemysław LUKS Orlik Goleszów 4. Gorczyca Krzystof OSŁ Strzelec Legnica 5. Gomoliszek Michał OSŁ Strzelec Legnica       1. Kapusta Małgorzata KS Plaszowianka Kraków 2. Szałańska Katarzyna OSŁ Strzelec Legnica 3. Leśniak Renata SŁ Ahilles Dobczyce 4. Stanieczek...   [ więcej ]
 [ 17-06-2020, 16:02 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2021 ]   

Lista zawodników powołanych na konsultację szkoleniową w Warszawie w dniach 25-28.06.2020

  Nazwisko i Imię klub Juniorzy mł:     1. Baurowicz Filip KS Obuwnik Prudnik 2. Kupczak Konrad LKS Łucznik Żywiec 3. Rytlewski Michał MRKS Gdańsk 4. Sputo Jerzy SŁ Marymont Warszawa 5. Szumowski Mateusz KS Chrobry Głuchołazy 6. Trzópek Marek SNIS Błękit Gruszowiec       Juniorki mł.           1. Bargiel Joanna LKS Łucznik Żywiec 2. Wesołowska Łucja UKS Talent Wrocł...   [ więcej ]
 [ 17-06-2020, 15:54 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2021 ]   

Lista zawodników powołanych na konsultację szkoleniową w Warszawie w dniach 26-28.06.2020

  Nazwisko i Imię klub       seniorki     1. Zyzańska Sylwia LKS Łucznik Żywiec 2. Myszor Wioleta LKS Łucznik Żywiec 3. Leśniak Natalia LKS Łucznik Żywiec 4. Śmiałkowska Magdalena KS Społem Łódź 5. Tobolewska Anna ULKS Zryw Dobrcz 6. Napłoszek Kamila SŁ Marymont Warszawa             seniorzy     1. Banaszak Jakub BKS Bydgoszcz 2. Ogrodowczyk Mateusz AZS Oś ...   [ więcej ]
 [ 15-06-2020, 09:23 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Protokół - I Runda Pucharu Polski i Ekstraklasa Kobiet i Mężczyzn - Prudnik

 [ 14-06-2020, 16:36 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Pierwsze w sezonie na torach otwartych zawody w łucznictwie olimpijskim już za nami

W dniach 13-14.06.2020 r rozegrano zawody I Rundy Pucharu Polski w Łucznictwie oraz Ekstraklasy. W zawodach wzięło udział 37 zawodniczek i 45 zawodników z czołowych klubów w kraju.    W kategorii kobiet open całe podium zajęły zawodniczki z żywieckiego Łucznika.   1. Zyzańska Sylwia 2. Myszor Wioleta 3. Płaza Klaudia     W kategorii mężczyzn open pierwsza trójka przedstawiała się następująco:   1. Basiuras Michał – KS Społem Łódź 2. Ogrodowcz...   [ więcej ]
Pierwsze w sezonie na torach otwartych zawody w łucznictwie olimpijskim  już za nami
 [ 10-06-2020, 21:08 ]
   [ REGULAMINY ]   

Regulaminy rozgrywania zawodów na torach otwartych 2020 r. v2


 « < 7 8 9 10 > »