PL
EN

STRONA GŁÓWNA

Juan Carlos Holgado ponownie w Legnicy

[ 26-07-2011, 17:17 ]
Juan Carlos Holgado ponownie w Legnicy        Ostatnim razem Pan Juan Carlos Holgado, Dyrektor Imprez FITA odwiedził Legnicę w dniach 23- 25 marca 2010 w zwią…zku z rozpoczęciem przygotowań do Mistrzostw Świata Juniorów w Łucznictwie, które odbędą… się w dniach 22-28 sierpnia 2011.
        Tym razem Dyrektor Imprez Światowej Federacji Łuczniczej jest w Legnicy w dniach 25-27 lipca. Podczas konferencji prasowej w Ratuszu stwierdził, że Legnica jest bardzo dobrze przygotowana do organizacji Mistrzostw Świata Juniorów.
- Jestem pod wrażeniem wysokiego standardu legnickiego Stadionu i niedawno zbudowanych boisk treningowych w Parku, gdzie będą… rozgrywane światowe zawody łucznicze. Mamy tu też zagwarantowaną… bardzo dobrej klasy bazę noclegową… - powiedział. Legnica to historyczne, duże, ale przytulne i piękne miasto z ciekawą… osobowością…. Uczestnicy mistrzostw na pewno będą… się tu czuć dobrze i bezpiecznie, co gwarantują… władze miasta i sprawna praca komitetu organizacyjnego.
        Obecny na konferencji Prezes Polskiego Zwią…zku Łuczniczego, Henryk Jurzak poinformował, że nasz kraj reprezentować będą… na Mistrzostwach dwa dwunastoosobowe zespoły łuczników olimpijskich i bloczkowych.
     Gospodarz spotkania, prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski podziękował przedstawicielom FITA i PZŁucz za powierzenie Legnicy oraz Ośrodkowi Sportów Łuczniczych Strzelec" organizacji tej wyją…tkowej światowej imprezy. Powiedział, że miasto postara się zapewnić jak najlepszy poziom organizacyjny Mistrzostw, zadbać o ich bezpieczeństwo i dobrą… atmosferę.

Galeria:


Mistrzostwa Świata Seniorów
Zagraniczne:  Yankton (US)
Termin:   19-26.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Mistrzostwa Polski Studentów
Krajowe:  Dobrcz (PL)
Termin:   25.09
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Studenci,
IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   25.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
VIII Mistrzostwa Polski Field
Krajowe:  Więcławice (PL)
Termin:   25-26.09
Konkurencje:
Polowa (Field),
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,