PL
EN

STRONA GŁÓWNA

W Legnicy ostatnie przygotowania...

[ 19-08-2011, 21:17 ]
W Legnicy ostatnie przygotowania...      W Mistrzostwach Świata Juniorów w Legnicy weźmie udział rekordowa liczba 562 zawodniczek i zawodników z 56 państw. W poniedziałek 22 sierpnia o godzinie 18.00 nastą…pi oficjalne otwarcie Mistrzostw na Legnickim Rynku. Wraz z prawie dwustu trenerami, opiekunami, rodzicami i setką… flagowych w centrum Legnicy prawie tysią…c osób będzie maszerować w barwnym, sportowym korowodzie.

Polski Zwią…zek Łuczniczy zaprasza wszystkich sympatyków strzelania z łuku do obejrzenia na żywo tego niecodziennego wydarzenia.

W części artystycznej o godzinie 19. 00 wystą…pią… Gabriel Fleszar i Zespół KTO TO, którzy wykonają… wspólnie Hymn Młodzieżowych Mistrzostw Świata, oraz Teatr AVATAR wraz grupą… taneczno-akrobatyczną… BESSALI, którzy zaprezentują… niezwykły spektakl, inspirowany tematyką… Mistrzostw.

Mistrzostwa Świata Juniorów w Łucznictwie odbędą… się w Legnicy w dniach 22 28 sierpnia

Biletowane będą… jedynie zmagania łuczników w dniach 27 i 28 sierpnia - finały,

Rowery, aparaty fotograficzne, programy komputerowe i wycieczki zagraniczne, to nagrody, jakie będzie można wygrać kupują…c bilet na Mistrzostwa Świata Juniorów w Łucznictwie.

Komitet Organizacyjny przygotował 32 cenne nagrody rzeczowe, które będą… losowane wśród kupują…cych bilety. Warto więc wybrać się na tę jedyną… w swoim rodzaju imprezę a przy okazji stać się właścicielem jednej z cennych nagród. Bilet wstępu dla dorosłego to koszt 20 zł. Bilet dla dziecka będzie kosztował 10 zł.


Mistrzostwa Świata Seniorów
Zagraniczne:  Yankton (US)
Termin:   19-26.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Mistrzostwa Polski Studentów
Krajowe:  Dobrcz (PL)
Termin:   25.09
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Studenci,
IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   25.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
VIII Mistrzostwa Polski Field
Krajowe:  Więcławice (PL)
Termin:   25-26.09
Konkurencje:
Polowa (Field),
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,