Wyniki zawodów 2013

« < 2 3 4 >

Vinićne 2013

[ 9-06-2013, 21:56 ]
W dniach 6-8 czerwca rozegrano 20-ty Międzynarodowy Puchar Słowacji w Vinićne k/ Bratysławy. W zawodach uczestniczyła reprezentacja Polski. Wśród juniorów młodszych pierwsze miejsce wystrzelał Kacper Szułkowski (Unia Pielgrzymka), w tej samej kategorii trzecia była Karolina Farasiewicz (Obuwnik Prudnik). Również trzeci był Rafał Wójcik (Wloszczowice) w kategorii junior....   [ więcej ]

Puchar Europy dla Lipiarskiej i Szałańskiej

[ 3-06-2013, 00:09 ]
Karina Lipiarska (Grot Zabierzów) i Katarzyna Szałańska (Strzelec Legnica) zdobyły Puchar Europy odpowiednio w łucznictwie olimpijskim i bloczkowym.  Końcowy sukces zawodniczek to suma zdobytych punktów z pierwszej rundy we francuskim Riom i drugiej rundy w armeńskim Echmiadzin. Na zdjęciu laureatki w towarzystwie Prezesa Europejskiej Federacji Łuczniczej WAE, Mario Scarcella, Prezesa Polskiego Związku Łuczniczego, Zdzisława Kozłowskiego i trenera kadry, J...   [ więcej ]

Protokół z II rundy DMP

[ 24-05-2013, 11:08 ]

Juniorki Młodsze na najniższym stopniu podium - protokół ze Lwowa

[ 4-05-2013, 11:48 ]
Reprezentacja Polski juniorek młodszych w składzie: Paulina Maga (Strzelec Legnica), Maria Chrostowska (St. Łuczniczy Marymont) i Kinga Milaszkiewicz (Mewa Kołobrzeg) zajęła trzecie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Nadziei Olimpijskich, który zakończył się 2 maja 2013 roku we Lwowie....   [ więcej ]

Mazurek Dąbrowskiego w Riom

[ 20-04-2013, 23:37 ]
Katarzyna Szałańska (OSŁ Strzelec Legnica) zajęła pierwsze miejsce w konkurencji łuków bloczkowych Pucharu Europy we francuskim Riom. W finale pokonała faworyzowaną Ivanę Buden z Chorwacji 114-113....   [ więcej ]