PL
EN

Wyniki zawodów 2014

Sensacyjne rozstrzygnięcia w finałach 26 Międzynarodowej Ciupagi Góralskiej w Żywcu

[ 14-10-2014, 23:38 ]
Sensacyjne rozstrzygnięcia w finałach 26 Międzynarodowej Ciupagi Góralskiej w Żywcu



Joanna Rząsa i Rafał Cwajna oraz Anna Stanieczek i Lvovskyy Dimitro zwycięzcami 26 Międzynarodowego Turnieju o złotą Ciupagę Góralską. Zawody zakończyły sezon torów otwartych w 2014 roku.


Klasyfikacja końcowa w finałach indywidualnych  OR FITA

 

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

Mężczyźni

 

 

po rundzie

 

w ostatnim

L.p

Nazwisko i imię

r.u

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

1

Cwajna Rafał

82

LKS Łucznik Żywiec

1261/3

Finał

7

2

Goły Damian

88

LKS Łucznik Żywiec

1253/4

Finał

1

3

Sierakowski Kacper

93

SŁ Marymont Warszawa

1295/2

Finał

6

4

Napłoszek Sławomir

68

SŁ Marymont Warszawa

1314/1

Finał

5

5

Stanko Bartłomiej

89

LKS Łucznik Żywiec

1247/7

1/4

4

6

Kamiński Michał

91

KS Obuwnik Prudnik

1253/5

1/4

2

7

Ścibski Adam

90

UKS Grot Ruda Śląska

1243/8

1/4

0

8

Śliwka Grzegorz

86

LKS Łucznik Żywiec

1248/6

1/4

vo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

 

Kobiety

 

 

po rundzie

 

w ostatnim

L.p

Nazwisko i imię

r.u

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

1

Rząsa Joanna

90

LKS Łucznik Żywiec

1284/4

Finał

7

2

Żurańska Adriana

91

GLKS Unia Pielgrzymka

1285/3

Finał

1

3

Mospinek-Kluz Justyna

83

UKS Piątka Zgierz

1340/1

Finał

7

4

Tyszko Paulina

92

SŁ Marymont Warszawa

1260/7

Finał

3

5

Lipiarska-Pałka Karina

87

UKS Grot Zabierzów

1270/6

1/4

4

6

Marszałkowska Ewelina

89

KS Społem Łódź

1253/8

1/4

3

7

Leśniak Natalia

91

LKS Łucznik Żywiec

1299/2

1/4

2

8

Trojnar Małgorzata

63

CWKS Resovia Rzeszów

1272/5

1/4

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

 

Juniorzy

 

 

po rundzie

 

w ostatnim

L.p

Nazwisko i imię

r.u

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

1

Szafran Marek

97

KS Społem Łódź

1301/1

Finał

6

2

Wójcik Rafał

95

ULKS Włoszczowice

1227/3

Finał

0

3

Banaszak Jakub

96

BKS Bydgoszcz

1214/4

Finał

6

4

Vikhrov Ivan

95

Ukraina

1243/2

Finał

4

5

Kotlarz Kajetan

97

UKS Talent Wrocław

1201/6

1/4

3

6

Patryas Dominik

97

LKS Łucznik Żywiec

1196/7

1/4

3

7

Komsza Kamil

96

KS Płaszowianka Kraków

1202/5

1/4

0

8

Patryas Krystian

97

LKS Łucznik Żywiec

1187/8

1/4

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

 

Juniorki

 

 

po rundzie

 

w ostatnim

L.p

Nazwisko i imię

r.u

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

1

Zyzańska Sylwia

97

LKS Łucznik Żywiec

1289/2

Finał

6

2

Trapeznikova Solomia

97

Ukraina

1298/1

Finał

4

3

Wejnerowska Marlena

95

LKS Łucznik Żywiec

1255/3

Finał

6

4

Chrostowska Maria

96

SŁ Marymont Warszawa

1253/4

Finał

2

5

Maga Paulina

97

OSŁ Strzelec Legnica

1246/5

1/4

4

6

Farasiewicz Karolina

96

KS Obuwnik Prudnik

1241/6

1/4

2

7

Kowszyn Olimpia

97

KS Chrobry Głuchołazy

1206/8

1/4

2

8

Sherstyuk Iryna

97

Ukraina - Sumy

1237/7

1/4

vo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

Mężczyźni łuki bloczkowe

 

 

po rundzie

 

w ostatnim

l.p

Nazwisko i imię

r.u

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

1

Lvovskyy Dimitro

 

Ukraina

685/2

Finał

7

2

Szemiot Marcin

78

Dolnoślązak Wrocław

676/4

Finał

3

3

Shkolny Konstantyn

61

Ukraina

671/6

Finał

6

4

Koval Sergij

97

Ukraina

688/1

Finał

0

5

Moroz Mykhailo

 

Ukraina

666/7

1/4

4

6

Wacławski Daniel

89

MKS Bobry Jelenia Góra

678/3

1/4

2

7

Przybylski Łukasz

62

A3D Toszek

675/5

1/4

0

8

Ainbinder German

 

Ukraina

663/8

1/4

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wynik

 

suma punktów

Kobiety łuki bloczkowe

 

 

po rundzie

 

w ostatnim

l.p

Nazwisko i imię

r.u

Klub/Miejscowość

kwalifikacyjnej

Finał

pojedynki

1

Stanieczek Anna

 

Orlik Goleszów

671/5

Finał

6

2

Shkolna Maria

97

Ukraina

674/3

Finał

5

3

Dyakova Viktoria

 

Ukraina

686/1

Finał

6

4

Szałańska Katarzyna

92

OSŁ Strzelec Legnica

674/2

Finał

2

5

Perchuć Aleksandra

84

ŁLKS Karima Prząsław

655/7

1/4

5

6

Zarzycka Magdalena

92

MGKOiS Dobczyce

672/4

1/4

4

7

Borysenko Olena

 

Ukraina

664/6

1/4

0

8

Leśniak Renata

89

MGKOiS Dobczyce

648/8

1/4

0

 

 

 

 

 

 

 


XIII Międzynarodowy Turniej Gór Opawskich
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   04-05.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
I Runda Pucharu Polski Seniorów + I Runda Ekstraklasy K i M
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   17-18.04
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
II Runda Pucharu Polski Seniorów + II Runda Ekstraklasy K i M
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   09-10.05
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,