PL
EN
 

Kalendarz 2017


Kalendarz zawodów centralnych na 2017 rok

   

Lp.

NAZWA

Miejsce

TERMIN

1

Halowe Zawody Kontrolne  KN

Zarzecze

15.01

2

Halowe Zawody Kontrolne  KN

Prudnik

04.02-05.02.

3

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Rzeszów/Kielnarowa

18.02-19.02

4

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów

Dobczyce

04.03-05.03

5

Halowe Mistrzostwa Europy

Vittel (Francja)

07-11.03

6

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Kielce

01-02.04

7

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Zgierz

18.03-19.03

8

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Głuchołazy

25.03-26.03

9

Zawody Międzynarodowe

Dageu (Korea)

5.04-8.04

10

Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich

Prudnik

8.04-9.04

11

Puchar Europy Juniorów

Marathon (Grecja)

17.04-21.04

12

Zawody Międzynarodowe

Dageu (Korea)

19.04-22.04

13

Puchar Polski Seniorów

Prudnik

22.04-23.04

14

Puchar Europy Seniorów

Legnica

25.04-29.04

15

Puchar Polski Seniorów

Kielce

6.05-7.05

16

Puchar Polski Juniorów młodszych

Zgierz

13.05-14.05

17

Puchar Świata Seniorów

Shanghai (Chiny)

16.05-21.05

18

Puchar Polski Seniorów

Głuchołazy

27.05-28.05

19

I Runda Pucharu Europy ON

Olbia (Włochy)

04-11.06

20

Puchar Świata Seniorów

Antalya (Turcja)

6.06-11.06

21

Puchar Polski Seniorów

Bytom

17.06-18.06

22

Puchar Świata

Salt Lake City (USA)

20.06-25.06

23

Puchar Polski Juniorów młodszych

Zamość

24.06-25.06

24

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Żywiec

01.07-02.07

25

Puchar Europy Juniorów

Poreć (Chorwacja)

10.07-14.07

26

II Runda Pucharu Europy ON

Nove Mesto (Czechy)

15-23.07

27

Światowe Igrzyska Sportowe

Wrocław

20-30.07

28

Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych / OOM

Warszawa

27.07-30.07

29

Mistrzostwa Polski Juniorów

Zamość

05.08-06.08

30

Puchar Świata Seniorów

Berlin (Niemcy)

08.08-13.08

31

Puchar Polski Seniorów / XXX Ciupaga

Żywiec

12.08-13.08

32

Uniwersjada

Tajwan

20.08-24.08

33

Puchar Europy Seniorów

Rumunia

22.08-26.08

34

Puchar Polski Juniorów młodszych

Kielce

26.08-27.08

35

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

Zamość

02.09-03.09

36

Mistrzostwa Polski Seniorów

Dobczyce

09.09-10.09

37

Mistrzostwa Świata ON

Pekin (Chiny)

11-17.09

38

Mistrzostwa Polski Młodzików

Kielce

16.09-17.09

39

Puchar Polski Seniorów/Memoriał J.Konopczyńskiego

Żołędowo

29.09-30.09

40

Mistrzostwa Świata Juniorów

Rosario (Argentyna)

02.10-08.10

41

Mistrzostwa Polski Studentów

Kraków

08.10

42

Mistrzostwa Świata Seniorów

Meksyk

16.10-22.10

43

Halowe Zawody Kontrolne

Zarzecze

18.11

44

Międzynarodowe Zawody Halowe „24h”

Radzymin

02-03.12

45

Berlin OPEN

Berlin (Niemcy)

08.12-10.12

46

Halowe Zawody Kontrolne

Prudnik

16.12


Kalendarz pozostałych zawodów:

   

1

Memoriał Trenerów Dąbrovii

Dąbrowa Tarnowska

11.03

2

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny

Głuchołazy

23.04

3

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny

Bytom

07.05

4

XXXIII Memoriału Antoniego Gromskiego i XV Memoriału Katarzyny Wiśniowskiej

Rzeszów

20.05

5

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny

Kielce

28.05

6

XII Międzynarodowy Memoriał M.Nowakowskiego

Warszawa

03-04.06.

7

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny

Kołobrzeg

17.06

8

XXXIV Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej

Warszawa

23-25.06

9

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny

Prudnik

13.08

10
11

Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny

Nowa Ruda
Zgierz

24.09
30.09

12

Puchar Beskidów

Żywiec

07.10-08.10

13

Złoty Liść Jesieni

Kielce

07.10

14

Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe

Kielce

09-10.12


Kalendarz zawodów łuków bloczkowych i polowych wkrótce

 
Puchar Polski Seniorów
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   27-28.05
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   28.05
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
XII Międzynarodowy Memoriał M.Nowakowskiego
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   03-04.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,