PL
EN

Organizacja szkolenia FRKF w 2019

 1 2 >

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej juniorów i juniorów młodszych - Spała 12-18.08.2019

[ 6-08-2019, 13:48 ]
1. Kasprowski Oskar 2. Łazowski Filip 3. Neścior Andrzej 4. Napłoszek Kamila 5. Płaza Klaudia 6. Kozioł Katarzyna 7. Rytlewski Michał 8. Chojecki Miłosz 9. Jurasz Karolina 10. Ferens Anna 11. Sputo Jerzy 12. Kocaj Marlena Trenerzy: Stempel LeszekTrojnar JacekAntonov Serghiy...   [ więcej ]

Reprezentacja Polski na MŚ Juniorów i Juniorów Młodszych - Madryt 18-23.08.2019

[ 6-08-2019, 13:47 ]
1. Kasprowski Oskar 2. Łazowski Filip 3. Neścior Andrzej 4. Napłoszek Kamila 5. Płaza Klaudia 6. Kozioł Katarzyna 7. Rytlewski Michał 8. Chojecki Miłosz 9. Jurasz Karolina 10. Ferens Anna 11. Sputo Jerzy 12. Kocaj Marlena Trenerzy: Stempel LeszekTrojnar JacekAntonov SerghiyPacura Ry...   [ więcej ]

Reprezentacja na Puchar Europy Juniorów Bukareszt 13-20.06.2019

[ 20-06-2019, 22:07 ]
Kasprowski Oskar Neścior Andrzej Łazowski Filip Napłoszek Kamila Kocaj Marlena Płaza Klaudia Trenerzy:Jacek TrojnarSergiej Antonov...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej juniorów i juniorów młodszych - Spała 23-29.06.2019

[ 20-06-2019, 22:07 ]
1 Chojecki Miłosz 2 Ferens Anna 3 Hejnosz Julia 4 Kaczmarek Natalia 5 Kasprowski Oskar 6 Michalska Natalia 7 Napłoszek Kamila 8 Neścior Andrzej 9 Płaza Klaudia 10 Rytlewski Michał 11 Trzópek Marek 12 Wesołowska Łucja Trenerzy: Trojnar Jacek. Leszek Stempel...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowana kadry narodowej Szczyrk 30.05 - 8.06.2019 r.

[ 27-05-2019, 07:41 ]
Farasiewicz Karolina Zyzańska Sylwia Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Trener Kocik Kazimierz...   [ więcej ]

Lista uczestników zawodów III Rundy Pucharu Świata Antalya – Turcja 18-25.05.2019 r.

[ 7-05-2019, 15:00 ]
Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marak Zyzańska Sylwia   Trener: Kazimierz Kocik  ...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 10-17.05.2019

[ 22-04-2019, 13:26 ]
1. Kasprowski Oskar2. Szafran Marek3. Zyzańska Sylwia4. Farasiewicz Karolina5. Ogrodowczyk Mateusz Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na konsultację szkoleniową kadry narodowej juniorów Zamość 28-30.04.2019 r. i na zawody międzynarodowe Lwów 30.04-4.05.2019 r.

[ 22-04-2019, 13:10 ]
  Juniorki młodsze:   Juniorzy młodsi: 1 Pintak Paulina 1 Chojecki Miłosz 2 Płaza Klaudia rozmiar 2 Kupczak Konrad  3 Wesołowska Łucja 3 Rytlewski Michał 4 Zając Sylwia 4 Trzópek Marek              Juniorki:   Juniorzy: 1 Jurasz Karolina 1 Czapczyk Michał 2 Kocaj Marlena 2 Filipowicz Jakub 3 Napłoszek Kamila 3 Kozłowski Antoni 4 Święcka Weronika 4 Neścior Andrze...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania kadry narodowej - Szczyrk 22-27.04.2019

[ 11-04-2019, 22:27 ]
Basiuras Michał Banaszak Jakub Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kocik Kazimierz...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na Zawody Pucharu Europy Bukareszt 7-13.04.2019

[ 1-04-2019, 10:18 ]
Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Żywcu 4-7.04.2019

[ 27-03-2019, 07:12 ]
Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Ogrodowczyk Mateusz Śmiałkowska Magdalena Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KNJiJM w Szczyrku 1-7.04.2019

[ 20-03-2019, 11:42 ]
Zawodnicy 1 Ceklarz Paweł   2 Ferens Anna   3 Jurasz Karolina   4 Kaczmarek Natalia   5 Kocaj Marlena   6 Łazowski Filip   7 Oberda Julia   8 Pintak Paulina   9 Rytlewski Michał   10 Szymański Jakub   11 Wojtala Adam   12 Zając Sylwia             Trenerzy   Jacek Trojnar     Leszek Stempel ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Szczyrku 22-29.03.2019

[ 7-03-2019, 23:15 ]
Kasprowski Oskar Farasiewicz Karolina Zyzańska Sylwia Basiuras Michał Szafran Marek Banaszak Jakub Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Trener Kazimierz Kocik...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania zagranicznego i zawodów międzynarodowych – Marrakesz 11-18.03.2019 r.

[ 1-03-2019, 17:17 ]
Kasprowski Oskar Farasiewicz Karolina Zyzańska Sylwia Basiuras Michał Szafran Marek   Trener: Kocik Kazimierz  ...   [ więcej ]

Lista Zawodników powołanych na zgrupowanie KNJ w Zakopanem 3-8.03.2019 r.

[ 25-02-2019, 10:14 ]
1. Ferens Anna 2. Jurasz Karolina 3. Kępa Karol 4. Misiura Joanna 5. Neścior Andrzej 6. Oberda Julia 7. Waligóra Łucja 8. Wyka Melania Trenerzy: Jacek Trojnar, Leszek Stempel...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie zagraniczne w Hiszpanii 25.02-1.03 i zawody GP Hiszpanii 2.03-4.03.2019

[ 4-02-2019, 07:34 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie zagraniczne w Hiszpanii 25.02-1.03 i zawody GP Hiszpanii 2.03-4.03.2019 Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2019

[ 11-01-2019, 09:28 ]
Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Prudniku 8-17.02.2018 Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener: Kazimierz Kocik...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 21-26.01.2019 r.

[ 11-01-2019, 09:28 ]
Banaszak Jakub Basiuras Michał Farasiewicz Karolina Jurasz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia Trener Kazimierz Kocik...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej w Spale w Szczyrku 6-13.01.2019

[ 8-12-2018, 19:03 ]
Banaszak Jakub Basiuras Michał Bizoń Kacper Farasiewicz Karolina Kasprowski Oskar Kocaj Marlena Ogrodowczy Mateusz Szafran Marek Zyzańska Sylwia ...   [ więcej ]

 1 2 >