PL
EN

Organizacja szkolenia ON w 2019


Skład Reprezentacji PZŁucz ON na I Rundę Pucharu Europy 28.04-05.05 Olbia Sardynia

[ 26-03-2019, 12:14 ]
1. Bartuzi Dorota 2. Olszewska Milena 3. Dudka Adam 4. Kapusta Ireneusz 5. Kornatowski Krzysztof 6. Piotrowski Wojciech 7. Sawicki Piotr  Trenerzy:  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej kadry narodowej ON 12-14.04.2019 Prudnik

[ 20-03-2019, 11:42 ]
1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Olszewska Milena 4. Kapusta Ireneusz 5. Chmielewski Marcin 6. Łabuda Marcin  7. Kornatowski Krzysztof 8. Piotrowski Wojciech 9. Sawicki Piotr  10.  Zapała Mirosław Trenerzy:  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej kadry narodowej ON 27-31.03.2019 COS SPAŁA

[ 1-03-2019, 17:18 ]
1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Olszewska Milena 4. Kapusta Ireneusz 5. Daleszyński Paweł 6. Łabuda Marcin  7. Kornatowski Krzysztof 8. Piotrowski Wojciech 9. Sawicki Piotr  10. Chmielewski Marcin Trenerzy:  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]

Lista uczestników badania lekarskie KN ON 27.03.2019 w COMS Warszawa

[ 1-03-2019, 17:18 ]
1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Olszewska Milena 4. Kapusta Ireneusz 5. Daleszyński Paweł 6. Łabuda Marcin  7. Kornatowski Krzysztof 8. Piotrowski Wojciech 9. Sawicki Piotr  10. Chmielewski Marcin Trenerzy  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania szkoleniowego kadry narodowej ON 08-17.02.2019 Wisła

[ 8-02-2019, 09:39 ]
1. Bartuzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Olszewska Milena do 15.02 4. Kapusta Ireneusz do 15.02 5. Daleszyński Paweł 6. Kornatowski Krzysztof 7. Piotrowski Wojciech 8. Sawicki Piotr do 15.02   Trenerzy  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszarddo 15.02...   [ więcej ]

Zgrupowanie Kadry Narodowej ON 10-18.12.2018 Wisła

[ 14-11-2018, 08:18 ]
Zgrupowanie Kadry Narodowej ON 10-18.12.2018 Wisła 1. Bartuzi Dorota 2. Olszewska Milena 3. Chmielewski Marcin 4. Daleszyński Paweł 5. Łabuda Marcin 6. Piotrowski Wojciech Trenerzy  Ryszard Pacura  Olejnik Ryszard...   [ więcej ]

Lista powołanych zawodników KN ON na zawody międzynarodowe oraz Lista uczestników zgrupowania KN ON 10.11 - 18.11.2018 r. Cetniewo

[ 6-10-2018, 22:47 ]
Lista powołanych zawodników KN ON na zawody międzynarodowe " o Złotą Ciupagę Góralską"   05-07.10.2018 r Żywiec.   1. Baruzi Dorota 2. Dudka Adam 3. Kapusta Ireneusz 4. Piotrowski Wojciech   trenerzy : Ryszard Pacura              Ryszard Olejnik Lista uczestników zgrupowania KN ON 10.11 - 18.11.2018 r. Cetniewo Zawodnicy   1. Daleszyński Paweł   2. Kapusta Ireneusz   3. Piotrowski Wojciech                  4. Kornatowski Krzysztof   5. ...   [ więcej ]

Lista powołanych zawodników KN ON na Finał Pucharu Polski 28-30.09.2018 r Głuchołazy

[ 28-09-2018, 10:13 ]
Lista powołanych zawodników KN ON na Finał Pucharu Polski  28-30.09.2018 r Głuchołazy. 1. Chmielewski Marcin 2. Kapusta Ireneusz 3. Olszewska Milena   trener : Ryszard Pacura...   [ więcej ]

Rozpoczęły się Mistrzostwa Europy ON Pilzno 2018

[ 14-08-2018, 10:16 ]
Rozpoczęły się Mistrzostwa Europy ON Pilzno 2018 . Wśród 25 państw startujących w zawodach znajduje się nasza 11 osobowa reprezentacja, składająca się z siedmiu zawodników i czterech trenerów. W Łukach klasycznych kobiet wystąpi utytułowana para olimpijka Milena Olszewska. W Łukach klasycznych mężczyzn brązowi medaliści MŚ Pekin 2017 , P. Daleszyński, Kapusta, P. Sawicki. Łuki bloczkowe A. Dudka, M. Łabuda, K. Kornatowski. Strzelania kwalifikacyjne zac...   [ więcej ]
Rozpoczęły się Mistrzostwa Europy ON Pilzno 2018

Zgrupowanie szkoleniowe KN ON 29.07 - 08.08 2018 Wisła

[ 17-07-2018, 14:52 ]
Lista uczestników zgrupowania KN ON 29.07 - 8.08.2018 r. WisłaZawodnicy 1.Bartuzi Dorota 2.aleszyński Paweł 3.udka Adam 4.Łabuda Marcin                    31.07 - 05.08.2018 5.Kapusta Ireneusz 6.Kornatowski Krzysztof 7.Olszewska Milena 8.Sawicki Piotr     Trenerzy: 1.      Pacura Ryszard 2.      Bukański Ryszard 3.      Olszewski Marek               od       29.07-03.08.2018 4.      Olejnik Ryszard                 od       03.08-08.08.2018...   [ więcej ]

REPREZENTACJA POLSKI ON na Zawody II Rundy Pucharu Europy - Nove Mesto 30.06-08.07.2018r.

[ 28-06-2018, 16:36 ]
Zawodnicy:   1.      Chmielewski Marcin 2.      Daleszyński Paweł 3.      Dudka Adam 4.      Łabuda Marcin 5.      Kapusta Ireneusz 6.      Kornatowski Krzysztof 7.      Olszewska Milena 8.      Sawicki Piotr     Trenerzy: 1.      Pacura Ryszard 2.      Olejnik Ryszard 3.      Olszewski Marek    ...   [ więcej ]

III Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Antalya (TR)
Termin:   20-26.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   01-02.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Mistrzostwa Świata Osób z Niepełnosprawnością
Zagraniczne:  Hertogenbosch (NL)
Termin:   03-09.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   08.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,