PL
EN
 

Organizacja szkolenia BP w 2017


Zgrupowanie Szczyrk 1-7.10.2017

[ 29-09-2017, 12:01 ]

Zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej kobiet i mężczyzn PZŁucz. - Żywiec 22-30.08.2017r.

[ 19-08-2017, 21:31 ]
Zgrupowanie szkoleniowe kadry narodowej kobiet i mężczyzn PZŁucz. Żywiec 22-30.08.2017r. – hotel „Dębina” ul. Kopernika 3 Na zgrupowanie należy zgłosić się z pełną dokumentacją treningową w dniu 22.08.2017r. do godz. 13.00. Pierwszy trening rozpoczyna się o godz. 15.00. Obecność zawodników obowiązkowa. 1. Milena Barakońska - Obuwnik Prudnik (w dniach 22-26.08.2017) 2. Natalia Leśniak - Łucznik Żywiec (w dni...   [ więcej ]

Grupa szkolenia olimpijskiego "Tokio 2020"

[ 29-05-2017, 21:55 ]
Polski Związek Łuczniczy informuje kluby sportowe o kryteriach opracowanych przez Ministerstwo Sportu i Turystyki dotyczących zasad kwalifikacji zawodniczek i zawodników Polskich Związków Sportowych do grupy szkolenia olimpijskiego „Tokio 2020”. Na podstawie tych kryteriów Polski Związek Łuczniczy wystąpił z pismem do Departamentu Sportu Wyczynowego Ministerstwa Sportu i Turystyki o pozytywne zaakceptowanie przedstawionych przez Związek szkoleniowych uzas...   [ więcej ]

Grupa szkolenia olimpijskiego "Tokio 2020"

[ 5-05-2017, 17:22 ]

Warszawa, dnia 5.05.2017r.



Polski Związek Łuczniczy informuje, że uchwałą Zarządu z dnia 18.02.2017r. została powołana grupa PZŁucz - szkolenia olimpijskiego „Tokio 2020” w składzie:



Kobiety:

Mężczyźni:

1.

Leśniak Natalia

1.

Marzec Paweł

2.

Zyzańska Sylwia

2.

Szafran Marek

3.

Lipiarska-Pałka Karina

3.

Sierakowski Kacper

4.

Myszor Wioleta

4.

Jurzak Adam

5.

Rząsa Joanna

6.

Tobolewska Anna

7.

Farasiewicz Karolina

8.

Śmiałkowska Magdalena

9.

Barakońska Milena



Ministerstwo Sportu i Turystyki na podstawie decyzji z dnia 7.04.2017r. wyraziło akceptację na włączenie do grupy „B” szkolenia olimpijskiego zawodników kadry narodowej PZŁucz w osobach:

Zawodnicy spełniający kryteria do grupy „B” wg regulaminu MSiT:

1.

Zyzańska Sylwia

-

Łucznik Żywiec

2.

Marzec Paweł

-

Talent Wrocław



Zawodnicy włączeni do grupy „B” na podstawie decyzji MSiT:

1.

Farasiewicz Karolina

-

Obuwnik Prudnik

2.

Leśniak Natalia

-

Łucznik Żywiec

3.

Lipiarska-Pałka Karina

-

Grot Zabierzów

4.

Myszor Wioleta

-

Łucznik Żywiec

5.

Sierakowski Kacper

-

Marymont Warszawa



Zawodnicy włączeni do grupy „C” na podstawie decyzji MSiT:

1.

Szafran Marek

-

Społem Łódź

2.

Śmiałkowska Magdalena

-

Społem Łódź

3.

Tobolewska Anna

-

Zryw Dobrcz



Pozostałych 10-ciu zawodników zaproponowanych do MSiT przez PZŁucz. nie uzyskało akceptacji Ministerstwa na włączenie ich do grup szkolenia olimpijskiego.



V-ce Prezes
ds. szkoleniowo-sportowych

Jacek Maciaszek

Zgrupowanie Szczyrk 27.02-06.03.2017

[ 26-02-2017, 20:14 ]

Międzynarodowe Zawody Halowe '24h'
Krajowe:  Radzymin (PL)
Termin:   02-03.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Berlin OPEN
Zagraniczne:  Berlin (DE)
Termin:   08-10.12
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,