PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Klaudia Płaza – LKS Łucznik i Marek Trzópek SNIS Błękit Gruszowiec złotymi medalistami Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie Zgierz 2020.

[ 26-08-2020, 16:20 ]



 

779

 Klaudia Płaza

778

Marek Trzópek

W tegorocznych finałach rozegranych na torach łuczniczych KS Boruty Zgierz wystartowało 76 zawodniczek i 74 zawodników wyłonionych na podstawie rankingu. 

 

Medale zdobyli:

 

Juniorki młodsze:

784

 

złoty

Płaza Klaudia

LKS Łucznik Żywiec

srebrny

Wesołowska Łucja 

UKS Talent Wrocław

brązowy

Tomaszewicz Kinga

LKS Łucznik Żywiec

brązowy

Małolepsza Maria

LKS Mazowsze Teresin

 

 

Juniorzy młodsi:

783

 

złoty

1

Trzópek Marek

SNIS Błękit Gruszowiec

srebrny

2

Baurowicz Filip

KS Obuwnik Prudnik

brązowy

3

Murglin Patryk 

ULKS Tarcza Kolbudy

brązowy

3

Słuszniak Jakub

KS Płaszowianka Kraków

 

 

Wyniki zespołowe:

 

Juniorki młodsze

780

 

1

Podkarpackie I

 

Babiak Natalia

     

Kutyła Urszula

     

Kozioł Katarzyna

     

Dziak Gabierla

2

LKS Mazowsze Teresin I

 

Małolepsza Maria

     

Lisiecka Ewaelina

     

Zygmunciak Alicja

     

Dylik Oliwia

3

UKS Talent Wrocław I

 

Wesołowksa Łucja 

     

Skadorwa Adrianna

     

Wardęga Weronika

     

Agaciak Dominika

3

LKS Łucznik Żywiec I

 

Wider Aleksandra

     

Płaza Klaudia

     

Matuszek Tacjana

     

Bargiel Joanna

Juniorzy młodsi

781

 

1

LKS Łucznik Żywiec I

 

Kupczak Konrad

     

Bąk Jakub

     

Rytlewski Michał

     

Wider Kazimierz

2

Mazowieckie I

 

Kultys Jakub

     

Stempniweski Jan

     

Pysiak Bartłomiej

     

Bartoszek Karol

3

UKS Grot Ruda Śląska I

 

Sitek Maciej

     

Sroka Jakub

     

Szłapak Adrian

     

Korzonek Paweł

3

Małopolska I

 

Trzópek Marek

     

Słuszniak Jakub

     

Klimasara Kajetan

     

Krystian Marek

 

Konkurencja mikstów:

785

 

1

SŁ Marymont Warszawa I

 

Ozdoba Aleksandra

     

Sputo Jerzy

       

2

LKS Łucznik Żywiec I

 

Płaza Klaudia

     

Kupczak Konrad

       

3

KSŁ Mewa Kołobrzeg I

 

Błaszczyk Zuzanna

     

Latkowski Jakub

       

3

UKS Tramp Jarosław I

 

Kutyła Urszula

     

Kutyła Wiktor

 

 

Klasyfikacja klubów:

 

 

klub

pkt.

1

LKS Łucznik Żywiec

58,58

2

LKS Mazowsze Teresin

28,25

3

SŁ Marymont Warszawa

22,50

4

UKS Tramp Jarosław

21,75

5

UKS Grot Ruda Śląska

19,00

6

KSŁ Mewa Kołobrzeg

15,58

7

UKS Talent Wrocław

15,50

8

KS Społem Łódź

11,50

9

SNIS Błękit Gruszowiec

10,50

10

KS Stella Kielce

9,66

11

KS Płaszowianka Kraków

8,50

12

ULKS Tarcza Kolbudy

8,00

13

KS Obuwnik Prudnik

7,91

14

KS Hubertus Zalesie Górne

7,50

15

MLKS Czarna Strzała Bytom

7,17

16

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

7,00

17

LZS SKS Raszówka

6,25

18

AZS OŚ Surma Poznań

6,00

19

LKS Jar Kielnarowa

5,50

20

MRKS Gdańsk

4,75

21

UKS Świstrzały Białystok

4,00

22

ŁUKS Jedlicze

3,25

23

KS Chrobry Głuchołazy

3,09

24

UKS Victoria Ścinawka Śr.

3,00

25

ULKS Zryw Dobrcz

3,00

26

UKS 95 Wrocław

2,00

27

UKS Piątka Zgierz

2,00

28

KS Drukarz Warszawa

1,75

29

PTG Sokół Radom

1,75

30

LKS Makovia Makowisko

1,50

31

ŁTS Zamek Suski Sucha B.

1,50

32

SKS Piast 25 Rzeszów

1,50

33

SŁ Achilles Dobczyce

1,50

34

UKS Piątka Zgierz

1,50

35

UKS Sajdak Głogów Młp.

1,50

36

ULKS Sokole Oko Zawadka

1,50

37

KS Boruta Zgierz

1,00

38

LKS Łucznik Żolędowo

1,00

39

Niestowarzyszony

1,00

40

UKS Ósemka Kraków

0,66

 

 

Klasyfikacja województw:

 

0

 

0,00

 

 nazwa

pkt.

1

śląskie

84,75

2

mazowieckie

61,75

3

podkarpackie

35,00

4

małopolskie

31,16

5

dolnośląskie

26,75

6

łódzkie

16,00

7

zachodnio-pomorskie

15,58

8

pomorskie

13,75

9

opolskie

11,00

10

świętokrzyskie

9,66

11

wielkopolskie

6,00

12

kujawsko-pomorskie

4,00

13

podlaskie

4,00