PL
EN

Komunikaty z ostatniej chwili

Halowe Mistrzostwa Europy - runda eliminacyjna

[ 24-03-2011, 0:21 ]
Halowe Mistrzostwa Europy - runda eliminacyjnaMałgorzata Ćwienczek wśród seniorek i Aleksandra Wojnicka wśród juniorek po strzelaniach barażowych wywalczyły ćwierćfinały HME - jednak obie uległy w walce o półfinał swoim rywalkom i zajęły miejsca odpowiednio 6 i 8.

O 9.40 rano Natalia Lesniak (Łucznik Żywiec) walczyła o ćwierćfinał z FOLKARD Naomi (Wielka Brytania), wcześniej pokonała DIASAMIDZE Asmat (Gruzja) 6 -2 w setach. Małgorzata Ćwienczek (Czarna Strzała Bytom)  strzelała z BEZAULT Celine z Francji. Paula Wyczechowska (Łucznik Żywiec) musiała uznać wyższość MIRCA Alexandra z Mołdawii, której uległa po zaciętej walce 3 - 7.

Po zakwalifikowaniu się w kwalifikacjach do rundy eliminacyjnej, juniorzy indywidualnie niestety przegrali swoje pojedynki już w 1/16 finału. Najbliżej wygrania była Maciej Fałdziński (Stella Kielce), który uległ po barażu 9 -10. Również w barażu przegrała pojedynek z DASHIDORZHIEVA Tuyana (Rosja) Emilia Jędra (ŁKS Radom), Joanna Kamińska nie dała rady OSWALD Lisa (Grecja) i uległa w 1/16 finału 3 - 7.

Jedyną… naszą… juniorską… reprezentantką… w walce o ćwierćfinał była pią…ta po rundzie kwalifikacyjnej Aleksandra Wojnicka (Chrobry Głuchołazy), która spotkała się z CHORTI Ariadni (Grecja) o godzinie 9.40 i wygrała strzałą… barażową… w "9".

KLIKNIJ Tu aby zobaczyć wyniki

KLIKNIJ Tu aby zobaczyć wyniki rundy kwalifikacyjnej po południu na metryczkach

KLIKNIJ Tu aby zobaczyć wyniki pierwszego pojedynku Piotra Pią…tka

III Runda Pucharu Polski Seniorów + III Runda Ekstraklasy K i M
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   08-09.08
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,