PL
EN

Kalendarz 2018


 

Lp.

NAZWA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN

1

Halowy Puchar Świata

Nimes – Francja

19.01-21.01

2

Halowe Zawody Kontrolne  PZŁucz

Kielce

20.01

3

Halowe Zawody Kontrolne  PZŁucz

Prudnik

3.02

4

Halowy Puchar Świata

Las Vegas – USA

9.02-11.02.

5

Halowe Zawody – kwalifikacje do PŚw.

Spała/Prudnik

10.02-11.02

6

Halowe Mistrzostwa Świata

Yankton – USA

14.02-19.02

7

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Wilkowice

24.02-25.02

8

Halowe Zawody – kwalifikacje do PŚw.

Spała/Prudnik

3.03-4.03

9

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów

Zamość

10.03-11.03

10

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Zgierz

17.03-18.03

11

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Tyczyn

24.03-25.03

12

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Kielce

24.03-25.03

13

I Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Prudnik

14.04-15.04

14

I Runda Pucharu Świata

Szanghaj – Chiny

23.04-29.04

15

Zawody Międzynarodowe

Kamnik/Słowenia

14.04-15.04

16

Zawody Międzynarodowe

Lwów/Ukraina

26.04-30.04

17

II Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Żywiec

5.05-6.05

18

I Runda Pucharu Polski Juniorów mł.

Zgierz

12.05

19

Puchar Europy Juniorów

Rovereto – Włochy

15.05-19.05

20

II Runda Pucharu Świata

Antalya – Turcja

21.05-26.05

21

II Runda Pucharu Polski Juniorów mł.

Dobrcz

26.05

22

I Runda Pucharu Europy Osób Niepełn.

Olbia/Włochy

2.06-10.06

23

III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Dobrcz

2.06-3.06

24

III Pucharu  Polski Juniorów młodszych

Zamość

16.06

25

III Runda Pucharu Świata

Salt Lake City/USA

19.06-24.06

26

XXXV Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej

Warszawa

23-24.06

27

Mistrzostwa Europy Juniorów

Patras – Grecja

26.06-1.07

28

XXXIII  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Bytom

30.06-1.07

29

II Runda Pucharu Europy Osób Niepełn.

Nove Mesto/Czechy

1.07-8.07

30

Puchar Azji Juniorów i Juniorów mł.

Seul – Korea Płd.

4.07-8.07

31

Mistrzostwa Polski Field

Jaworze

7-8.07

32

IV Runda Pucharu Świata

Berlin – Niemcy

17.07-22.07

33

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów Mł.

Bytom

20.07-22.07

34

LXVII Mistrzostwa Polski Juniorów

Kielce

28.07-29.07

35

Grand Prix Europy

Sofia – Bułgaria

31.07-4.08

36

IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN+ Ekstraklasa

Kielce

11.08-12.08

37

Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych

Pilsen – Czechy

11.08-19.08

38

IV Runda Pucharu Polski Juniorów mł.

Dąbrowa Tarnowska

18.08

39

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnospraw.

Kielce

25-26.08

40

Mistrzostwa Europy

Legnica

27.08-1.09

41

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

Żywiec

1.09-2.09

42

Mistrzostwa Świata Field

Cortina – Włochy

4.09-9.09

43

Mistrzostwa Polski Młodzików

Żywiec

8.09-9.09

44

LXXXII Mistrzostwa Polski Seniorów

Żywiec

14.09-16.09

45

Klubowy Puchar Europy

Hiszpania

15.09-16.09

46

Mistrzostwa Polski Studentów

Głuchołazy

28.09

47

V Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Głuchołazy

29.09-30.09

48

Igrzyska Olimpijskie Młodzieży do lat 17

Buenos Aires – Argentyna

11.10-18.10

49

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

do ustalenia

17.11

50

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

15.12





1

Memoriał Karola Hibnera

Teresin

17-18.02

2

Memoriał Trenerów Dąbrovii

Dąbrowa Tarnowska

 

3

Halowe Mistrzostwa Okręgów

Okręgi

do 31.03

4

XI Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich

Prudnik

7-8.04

5

I Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

Świebodzice

28-29.04

6

Międzynarodowy Memoriał Michała Sawickiego

Radom

12.05

7

II Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

Skorków

12-13.05

8

Memoriał trenerów KŁ Chrobry Głuchołazy o statułetke guchołazkiej kozy

Głuchołazy

19-20.05

8

XXXIV Memoriał Antoniego Gromskiego i XVI Memoriał Katarzyny Wiśniowskiej

Rzeszów

19.05

10

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 31.05

11

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

do 31.05

12

XIII Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

Warszawa

26-27.05

13

III Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

Żołędowo

9-10.06

14

XIII Międzynarodowy Puchar Beskidów

Żywiec

9-10.06

15

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 30.06

16

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

do 30.06

17

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefy wojewódzkie

wg decyzji PZŁucz ??

od 1.06 do 30.09

18

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 31.08

19

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

do 31.08

20

IV Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych - finał

Legnica

2-3.09

21

IX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters

Gniewino

8-9.09

22

Ogólnopolski Turniej Lajkonika

Kraków

22.09

23

Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików

Kraków

22.09

24

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 30.09

25

Memoriał Jana Konopczyńskiego

Żołędowo

22.09

26

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

od 23.09-14.10

27

XXXI Międzynarodowy Turniej o Złotą Ciupagę Góralską

Żywiec

6-7.10

28

Złoty Liść Jesieni

Kielce

październik

29

Międzyokręgowe Zawody Halowe

Okręgi

do 30.11

30

Międzynarodowe Zawody Halowe „24h”

Radzymin

8-9.12

31

Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe

Kielce

9-10.12

32

Międzyokręgowe Zawody Halowe

Okręgi

do 17.12

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych - Dobrcz, 26.05.2018 r.
Krajowe:  Dobrcz (PL)
Termin:   26.05
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY XIII Międzynarodowego Memoriału Mieczysława Nowakowskiego 26 - 27.05.2018 r. Warszawa
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   26-27.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
III Rundy Pucharu Polski OPEN III Rundy Ekstraklasy Łuczniczej Kobiet i Mężczyzn III Rundy I Ligi Kobiet i Mężczyzn 2-3.06.2018 r. Dobrcz
Krajowe:  Dobrcz (PL)
Termin:   02-03.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,