PL
EN
 

Kalendarz 2018


Lp.

NAZWA ZAWODÓW

MIEJSCE

TERMIN

1

Halowy Puchar Świata

Nimes – Francja

19.01-21.01

2

Halowe Zawody Kontrolne  PZŁucz

Kielce

20.01

3

Halowe Zawody Kontrolne  PZŁucz

Prudnik

3.02

4

Halowy Puchar Świata

Las Vegas – USA

9.02-11.02.

5

Halowe Zawody – kwalifikacje do PŚw.

Spała/Prudnik

10.02-11.02

6

Międzynarodowy Memoriał Karola Hibnera

Teresin

17.02.-18.02.

7

Halowe Mistrzostwa Świata

Yankton – USA

14.02-19.02

8

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

Wilkowice

24.02-25.02

9

Halowe Zawody – kwalifikacje do PŚw.

Spała/Prudnik

3.03-4.03

10

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów

Zamość

10.03-11.03

11

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Zgierz

17.03-18.03

12

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

Tyczyn

24.03-25.03

13

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

Kielce

24.03-25.03

14

Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich

Prudnik

7.04-8.04

15

I Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Prudnik

14.04-15.04

16

I Runda Pucharu Świata

Szanghaj – Chiny

23.04-29.04

17

Zawody Międzynarodowe

Kamnik/Słowenia

28.04-29.04

18

Zawody Międzynarodowe

Lwów/Ukraina

30.04-4.05

19

II Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Żywiec

5.05-6.05

20

Międzynarodowy Memoriał Michała Sawickiego

Radom

12,05

21

Puchar Polski Juniorów młodszych

Zgierz

12.05

22

Puchar Europy Juniorów

Rovereto – Włochy

15.05-19.05

23

II Runda Pucharu Świata

Antalya – Turcja

21.05-26.05

24

Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

Warszawa

26.05-27.05

25

III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Bytom

2.06-3.06

26

I Runda Pucharu Europy Osób Niepełn.

Olbia/Włochy

2.06-10.06

27

Puchar Polski Juniorów młodszych

Żywiec

9.06

28

XIII Międzynarodowy Puchar Beskidów

Żywiec

9.06-10.06

29

Zawody Międzynarodowe Juniorów mł.

Radauti/Rumunia

16.06-17.06

30

III Runda Pucharu Świata

Salt Lake City/USA

19.06-24.06

31

Puchar Polski Juniorów młodszych

Zamość

23.06

32

XXXII Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej

Warszawa

23.06-24.06

33

Mistrzostwa Europy Juniorów

Patras – Grecja

26.06-1.07

34

XXXIII  Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Bytom

30.06-1.07

35

II Runda Pucharu Europy Osób Niepełn.

Nove Mesto/Czechy

1.07-8.07

36

Puchar Azji Juniorów i Juniorów młodszych

Seul – Korea Płd.

4.07-8.07

37

IV Runda Pucharu Świata

Berlin – Niemcy

17.07-22.07

38

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/ Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

Bytom

20.07-22.07

39

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnospraw.

Kraków

21.07-22.07

40

LXVII Mistrzostwa Polski Juniorów

Kielce

28.07-29.07

41

Grand Prix Europy

Sofia – Bułgaria

31.07-4.08

42

IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN+ Ekstraklasa

Kielce

11.08-12.08

43

Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych

Pilsen – Czechy

11.08-19.08

44

Puchar Polski Juniorów młodszych

Dąbrowa Tarnowska

18.08

45

Mistrzostwa Europy

Legnica

27.08-1.09

46

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

Żywiec

1.09-2.09

47

Mistrzostwa Świata Field

Cortina – Włochy

4.09-9.09

48

Mistrzostwa Polski Młodzików

Żywiec

8.09-9.09

49

LXXXII Mistrzostwa Polski Seniorów

Żywiec

14.09-16.09

50

Klubowy Puchar Europy

Hiszpania

15.09-16.09

51

Międzynarodowy Turniej Lajkonika Młodzików

Kraków

22.09

52

Memoriał Jana Konopczyńskiego

Żołędowo

22.09

53

Mistrzostwa Polski Studentów

Głuchołazy

28.09

54

VI Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

Głuchołazy

29.09-30.09

55

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefy wojewódzkie

wg decyzji PZŁucz

od 1.06 do 30.09

56

XXXI Międzynarodowy Turniej o Złotą Ciupagę Góralską  

Żywiec

6.10-7.10

57

Igrzyska Olimpijskie Młodzieży do lat 17

Buenos Aires – Argentyna

11.10-18.10

58

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

do ustalenia

17.11

59

Międzynarodowe Zawody 24 godzinne

Radzymin

8/9.12

60

Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz

Prudnik

15.12

Halowy Puchar Świata
Zagraniczne:  Nimes (FR)
Termin:   19-21.01
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   20.01
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,
Halowe Zawody Kontrolne PZŁucz
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   03.02
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy, Jun. Młodsi,