PL
EN

Wyniki 2018

[ 5-04-2018, 21:43 ]

PODSUMOWANIE SEZONU
HALOWEGO PZŁucz. - 2018


NAJWYŻSZE OSIĄGNIĘCIA


ARENA MIĘDZYNARODOWA
Halowe Mistrzostwa Świata – Yankton/USA – 14-19.02.2018r.
5 m-ce – Oskar Kasprowski – LKS „Łucznik-Żywiec”
9 m-ce – Sylwia Zyzańska – LKS „Łucznik-Żywiec”



ARENA KRAJOWA
Galeria Indywidualnych Halowych Mistrzów Polski – 2018

464
Filip Łazowski – LKS „Łucznik-Żywiec”

465
Małgorzata Sobieraj – PTG Sokół Radom

466
Magdalena Śmiałkowska – KS Społem Łódź

467
Marcin Czapczyk – Oś AZS Surma Poznań

468
Oskar Kasprowski – LKS „Łucznik-Żywiec”

469
Marlena Kocaj – CWKS Resovia Rzeszów

470
Filip Łazowski – LKS „Łucznik-Żywiec”

471
Paulina Pintak – KS Obuwnik Prudnik




KLASYFIKACJA MEDALOWA MISTRZOSTW POLSKI – 2018
RANKING NAJLEPSZYCH KLUBÓW

Supremacja łuczników z Żywca, z Łodzi i z Poznania

Miejsce

HMPS - Wilkowice 24-25.02, HMPMłiJ - Zamość 10-11.03,
HMPJmł. - Zgierz 17-18.03,

Złoty

Srebrny

Brązowy

1

LKS „Łucznik-Żywiec”

7

3

10

2

KS „Społem” Łódź

3

3

3

3

Oś AZS „Surma” Poznań

3

-

1

4

SŁ „Marymont” Warszawa

2

4

3

5

KS „Obuwnik” Prudnik

2

2

1

6

KS „Agros” Zamość

1

1

-

7

CWKS „Resovia” Rzeszów

1

1

-

8

PTG „Sokół” Radom

1

-

-

9

KS „Stella” Kielce

-

1

2

10

MLKS „Mazowsze” Teresin

-

1

2

11

KS „Drukarz” Warszawa

-

1

2

12

UKS „Grot” Zabierzów

-

1

-

13

GLKS „Zryw” Dobrcz

-

1

-

14

LKS „Jar” Kielnarowa

-

1

-

15

UKS „Talent” Wrocław

-

-

6

16

ROKIS Radzymin

-

-

2

17

GLKS „Unia” Pielgrzymka

-

-

1

18

KS „Chrobry” Głuchołazy

-

-

1

19

UKS „Grot” Ruda Śląska

-

-

1

20

KS „Płaszowianka” Kraków

-

-

1

21

UKS „Tramp” Jarosław

-

-

1

22

KS „Leśnik” Poznań

-

-

1

23

ŁKS „Sagit” Humniska

-

-

1

24

KSŁ „Mewa” Kołobrzeg

-

-

1

25

MLKS „Dąbrovia” Dąbrowa Tarn.

-

-

1




KATEGORIA ŁUKÓW BLOCZKOWYCH - 2018

Miejsce

Wilkowice, Zamość, Zgierz

Złoty

Srebrny

Brązowy

1

LKS „Łucznik-Żywiec”

3

4

5

2

UKS „Ósemka” Kraków

2

3

3

3

KS „Lew” Krynki

2

1

2

4

OSŁ „Strzelec” Legnica

1

2

2

5

ULKS „Zbójnik” Żywiec

1

1

3

6

SŁ „Marymont” Warszawa

1

1

2

7

KŁ „A3D Toszek”

1

1

1

8

LUKS „Orlik” Goleszów

1

-

-

9

UKS „Grot” Ruda Śląska

1

-

-

10

UKS „SMS MTB” Żywiec

-

-

2

11

KS „Płaszowianka” Kraków

-

-

1

12

MLKS „Mazowsze” Teresin

-

-

1

13

LZS „SKS” Raszówka

-

-

1

14

KS „Bobry” Jelenia Góra

-

-

1

Kierownik Wyszkolenia PZŁucz.

Jacek Maciaszek


„XXXV Memoriał Ireny Szydłowskiej”
Krajowe:  Warszawa (PL)
Termin:   23-24.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,