PL
EN

Wyniki 2018

[ 18-09-2018, 21:20 ]

KOMUNIKAT Z MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW

W dniach 8-9 września w Żywcu odbyły się Mistrzostwach Polski młodzików. Zawody rozegrano w kategoriach młodzik młodszy i młodzik a łącznie w zawodach uczestniczyło 221 młodych adeptów łucznictwa.

W tegorocznych Mistrzostwach bezkonkurencyjni okazali się zawodnicy z klubu UKS Grot Ruda Śląska zdobywając 8 medali w tym 3 złote, 3 srebrne i 2 brązowe.

Medale zdobyli:

 

Dziewczęta młodzik młodszy

 
       

1

Lepa Natalia

UKS Grot Ruda Śląska

złoty

2

Rakowska Maja

LKS Łucznik Żywiec

srebrny

3

Hernicka Karolina

UKS Grot Ruda Śląska

brązowy

       
 

Chłopcy młodzik młodszy

   
       

1

Podbrzeski Patryk

KSŁ Mewa Kołobrzeg

złoty

2

Sroka Jakub

UKS Grot Ruda Śląska

srebrny

3

Szłapak Adrian

UKS Grot Ruda Śląska

brązowy

       
 

Miksty młodzik młodszy

   
       

1

UKS Grot Ruda Śląska I

Lepa Natalia, Szłapak Adrian

złoty

2

UKS Grot Ruda Śląska II

Hernicka Karolina, Sroka Jakub

srebrny

3

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T. I

Seternus Angelika, Głowacz Nikodem

brązowy

 

 

Zespoły dziewcząt młodzik młodszy

   
       

1

UKS Grot Ruda Śląska

Lepa Natalia, Hernicka Karolina, Ratyńska Dominika, Brzezina Dominika

złoty

2

LKS Łucznik Żywiec

Rakowska Maja, Hankus Julita, Matuszek Tacjana, Hajduk Jagoda

srebrny

3

LKS JAR Kielnarowa

Pasternak Martyna, Leśko Karolina, Tomka Paulina

brązowy

       
       
 

Zespoły chłopców młodzik młodszy

 
       

1

KSŁ Mewa Kołobrzeg

Podbrzeski Patryk, Grzelak Kacper, Latkowski Jakub, Mileńczuk Bartosz

złoty

2

UKS Grot Ruda Śląska

Sroka Jakub, Szłapak Adrian, Korzonek Paweł, Synowiec Mateusz

srebrny

3

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

Głowacz Nikodem, Kądzielawa Kamil, Burgiel Kamil

brązowy

 

Medalistki młodzik młodszy od lewej: Rakowska Maja, Lepa Natalia, Hernicka Karolina

Medaliści młodzik młodszy od lewej: Sroka Jakub, Podbrzeski Patryk, Szłapak Adrian

 

Medaliści młodzik

   
 

Dziewczęta młodzik

   
       

1

Wesołowska Łucja

UKS Talent Wrocław

złoty

2

Tomaszewicz Kinga

MRKS Gdańsk

srebrny

3

Sieradzka Magdalena

LZS SKS Raszówka

brązowy

       
 

Chłopcy młodzik

   
       

1

Stach Michał

MUKS Podkarpacie Jedlicze

złoty

2

Trzópek Marek

SNIS Błękit Gruszowiec

srebrny

3

Słuszniak Jakub

KS Płaszowianka Kraków

brązowy

       
 

Miksty

   
       

1

MUKS Podkarpacie Jedlicze

Kozioł Katarzyna, Stach Michał

złoty

2

MRKS Gdańsk

Tomaszweicz Kinga, Formela Marcel

srebrny

3

LZS Łucznik Żywiec

Płaza Klaudia, Kupczak Konrad

brązowy

 

 

Zespoły dziewcząt

   
       

1

UKS Talent Wrocław

Wesołowska Łucja, Skadorowa Adrianna, Wardęga Weronika, Ciesielska Nila

złoty

2

UKS Sokole Oko Zawadka

Wider Aleksandra, Dudek Emilia, Dragan Oliwia

srebrny

3

UKS Piątka Zgierz

Filipczak Gabriela, Wieczorek Martyna, Berek Wiktoria

brązowy

       
 

Zespoły chłopców

   
       

1

KS Płaszowianka Kraków

Słuszniak Jakub, Kura Radosław, Gurgacz Michał

złoty

2

MUKS Podkarpacie Jedlicze

Stach Michał, Szafran Wojciech, Smyka Dawid

srebrny

3

LKS Mazowsze Teresin

Nguyen Mateusz, Olczak Miłosz, Błoaszczyk Sebastian

brązowy

 

Medalistki młodzik od lewej: Tomaszewicz Kinga, Wesołowska Łucja, Sieradzka Magdalena

Medaliści młodzicy od lewej: Trzópek Marek, Stach Michał, Słuszniak Jakub

 

 

Klasyfikacja medalowa

       
           

 

Klub

Złoty

Srebrny

Brązowy

suma

1

UKS Grot Ruda Śląska

3

3

2

8

2

MUKS Podkarpacie Jedlicze

2

1

 

3

3

KSŁ Mewa Kołobrzeg

2

   

2

3

UKS Talent Wrocław

2

   

2

5

KS Płaszowianka Kraków

1

 

1

2

6

LKS Łucznik Żywiec

 

2

1

3

7

MRKS Gdańsk

 

2

 

2

8

SNIS Błękit Gruszowiec

 

1

 

1

8

UKS Sokole Oko Zawadka

 

1

 

1

10

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

   

2

2

11

LKS JAR Kielnarowa

   

1

1

11

LZS SKS Raszówka

   

1

1

11

UKS Piątka Zgierz

   

1

1

11

LKS Mazowsze Teresin

 

 

1

1

 

Kierownik Wyszkolenia

Jacek Maciaszek

Galeria: