PL
EN

Kadra Narodowa


Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kondycyjne w Zakopanem w dniach 22-27.10.2020

[ 12-10-2020, 08:54 ]
Mężczyźni 1  Napłoszek Sławomir 2  Szafran Marek 3  Kasprowski Oskar 4  Sierakowski Kacper 5  Basiuras Michał 6  Banaszak Jakub 7  Starzycki Piotr 8  Kępa Karol Kobiety 1  Leśniak Natalia 2  Zyzańska Sylwia 3  Tobolewska Anna 4  Sobieraj Małgorzata 5  Śmiałkowska Magdalena 6  Myszor Wioleta 7  Jadczyk Ewelina 8  Bączyk ZuzannaTrener kadry:...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w ~Cetniewie w dniach 29.06-10.07.2020

[ 23-06-2020, 09:28 ]
1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia3. Śmiałkowska Magdalena 4. Myszor Wioleta5. Napłoszek Kamila6. Tobolewska Anna 1. Szafran Marek 2. Sierakowski Kacper3. Gołąbczak Patryk4. Basiuras Michał5. Ogrodowczyk Mateusz 6. Banaszak Jakub Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

BADANIA LEKARSKIE COMS

[ 1-06-2020, 14:03 ]
Informujemy, że od dnia 8 czerwca 2020 roku Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej będzie realizował badania okresowe dla zawodników Kadry Narodowej.Członkowie Kadr Narodowych – łuków olimpijskich, którym skończyły się badania proszone są o kontakt z Panią Karoliną Jędrzejczyk przez e-mail – k.jedrzejczyk@archery.pl w celu umówienia terminu badań....   [ więcej ]
BADANIA LEKARSKIE COMS

Obciążenia treningowe zawodników Grupy Szkolenia Tokio 2020 - PZŁucz.

[ 15-04-2020, 09:04 ]
Obciążenia treningowe zawodników Grupy Szkolenia Tokio 2020 - PZŁucz. data Myszor Wioleta Zyzaska Sylwia Śmiałkowska Magdalena Napłoszek Kamila Tobolewska Anna Leśniak Natalia Płaza Klaudia-kadra narodowa lis.19 1091 768 0 1012 300 812 1738 gru.19 1435 351 346 967 735 1431 1520 sty.20 2080 616 3...   [ więcej ]

Zestawienie najlepszych wyników uzyskanych w konkurencji 2x70 m - II półroczu 2019

[ 30-03-2020, 12:35 ]
Zestawienie najlepszych wyników uzyskanych w konkurencji 2x70 m - II półroczu 2019                 Kobiety           Nazwisko i Imię Klub wynik     1 Leśniak Natalia LKS Łucznik Żywiec 666     2 Zyzańska Sylwia LKS Łucznik Żywiec 660     3 Śmiałkowska Magdalena KS Społem Łódź 657     4 ...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 27.01 - 1.02.2020

[ 19-01-2020, 17:46 ]
Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Śmiałkowska Magdalena Tobolewska Anna Sierakowski Kacper Basiuras Michał Gołąbczak Patryk Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

[ 12-01-2020, 11:49 ]

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA ZMIANY W KATEGORII WIEKOWEJ JUNIOR MŁODSZY

 

Polski Związek Łuczniczy informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 w kategorii wiekowej juniora młodszego będą startowali zawodnicy w wieku 15-17 lat, w 2020 roku urodzeni w latach: 2003,2004 i 2005

Decyzja została podjęta przez Zarząd PZłucz. za zgodą Zespołu Metodycznego przy Państwowym Instytucie Sportu oraz Ministerstwa Sportu.

[ 15-11-2019, 12:18 ]

Ilość zawodników w kadrze narodowej Polskiego Związku Łuczniczego
na I półrocze 2020 roku z poszczególnych klubów sportowych

Lp

Nazwa klubu

Razem 

Seniorzy 

Młodzieżowcy 

Juniorzy 

Juniorzy mł.

 

 

ilość

K

M

K

M

K

M

K

M

1

Łucznik Żywiec 

29

5

3

2

6

3

2

5

3

2

Talent Wrocław 

13

1

-

2

1

1

5

2

1

3

Marymont Warszawa

12

1

2

1

2

1

2

1

2

4

Społem Łódź

10

1

2

2

2

1

1

-

1

5

Stella Kielce 

10

1

2

2

1

-

1

1

2

6

Czarna Strzała Bytom 

8

1

-

3

-

1

2

-

1

7

Unia Pielgrzymka 

6

-

-

-

-

4

2

-

-

8

Obuwnik Prudnik 

5

1

-

2

-

1

-

-

1

9

Agros Zamość 

5

-

-

-

-

2

1

2

-

10

AZS Oś Surma Poznań 

4

1

2

-

1

-

-

-

-

11

MRKS Gdańsk

4

-

-

1

1

-

-

1

1

12

Tramp Jarosław 

4

-

-

-

2

-

-

2

-

13

SNIS Błękit Gruszowiec 

4

-

-

-

-

1

2

-

1

14

ŁUKS Jedlicze 

4

-

-

-

-

-

-

1

3

15

Resovia Rzeszów 

3

2

1

-

 

-

-

-

-

16

Zryw Dobrcz

3

1

-

-

1

-

-

1

 

17

BKS Bydgoszcz 

3

-

1

-

-

1

1

-

-

18

Płaszowianka Kraków 

3

-

-

-

1

2

 

-

-

19

Boruta Zgierz 

2

-

1

-

-

1

-

-

-

20

Dąbrovia Dąbrowa T.

2

-

-

-

1

1

-

-

-

21

Piątka Zgierz 

2

-

-

-

-

-

-

2

-

22

KS Jar Kielnarowa 

2

-

-

-

-

-

-

1

1

23

Drukarz Warszawa 

1

-

1

-

-

-

-

-

-

24

KS Leśnik Poznań

1

-

-

-

1

-

-

-

-

25

MGOKiS Dobczyce

1

-

-

-

-

-

1

-

-

26

Chrobry Głuchołazy 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

27

ULKS Tarcza Kolbudy 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

28

LZS SKS Raszówka 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

29

KSŁ Mewa Kołobrzeg 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

Razem

145

15

15

15

20

20

20

20

20

 

Kadra Narodowa na I półrocze 2017r

[ 18-02-2017, 10:13 ]
Kadra Narodowa na I półrocze 2017 roku: Seniorki i seniorzy: Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Numer licencji pzs Nazwa klubu i miejscowość Trener klubowy 1. Barakońska Milena 1992 K 221 KS Obuwnik Prudnik Kazimierz Kocik 2. Baran Aleksandra 1997 K 2156 KS Stella Kielce Arkadiusz Ponikowski 3. Basiuras Michał 1996 M 1768 KS Społem Łódź Zbigniew Kowalczyk 4. Bizoń Kacper 1996 M 1353 LKS...   [ więcej ]