PL
EN

Kadra Narodowa


Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Zakopanem w dniach 27.01 - 1.02.2020

[ 19-01-2020, 17:46 ]
Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Śmiałkowska Magdalena Tobolewska Anna Sierakowski Kacper Basiuras Michał Gołąbczak Patryk Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

[ 12-01-2020, 11:49 ]

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA ZMIANY W KATEGORII WIEKOWEJ JUNIOR MŁODSZY

 

Polski Związek Łuczniczy informuje, że od dnia 1 stycznia 2020 w kategorii wiekowej juniora młodszego będą startowali zawodnicy w wieku 15-17 lat, w 2020 roku urodzeni w latach: 2003,2004 i 2005

Decyzja została podjęta przez Zarząd PZłucz. za zgodą Zespołu Metodycznego przy Państwowym Instytucie Sportu oraz Ministerstwa Sportu.

[ 15-11-2019, 12:18 ]

Ilość zawodników w kadrze narodowej Polskiego Związku Łuczniczego
na I półrocze 2020 roku z poszczególnych klubów sportowych

Lp

Nazwa klubu

Razem 

Seniorzy 

Młodzieżowcy 

Juniorzy 

Juniorzy mł.

 

 

ilość

K

M

K

M

K

M

K

M

1

Łucznik Żywiec 

29

5

3

2

6

3

2

5

3

2

Talent Wrocław 

13

1

-

2

1

1

5

2

1

3

Marymont Warszawa

12

1

2

1

2

1

2

1

2

4

Społem Łódź

10

1

2

2

2

1

1

-

1

5

Stella Kielce 

10

1

2

2

1

-

1

1

2

6

Czarna Strzała Bytom 

8

1

-

3

-

1

2

-

1

7

Unia Pielgrzymka 

6

-

-

-

-

4

2

-

-

8

Obuwnik Prudnik 

5

1

-

2

-

1

-

-

1

9

Agros Zamość 

5

-

-

-

-

2

1

2

-

10

AZS Oś Surma Poznań 

4

1

2

-

1

-

-

-

-

11

MRKS Gdańsk

4

-

-

1

1

-

-

1

1

12

Tramp Jarosław 

4

-

-

-

2

-

-

2

-

13

SNIS Błękit Gruszowiec 

4

-

-

-

-

1

2

-

1

14

ŁUKS Jedlicze 

4

-

-

-

-

-

-

1

3

15

Resovia Rzeszów 

3

2

1

-

 

-

-

-

-

16

Zryw Dobrcz

3

1

-

-

1

-

-

1

 

17

BKS Bydgoszcz 

3

-

1

-

-

1

1

-

-

18

Płaszowianka Kraków 

3

-

-

-

1

2

 

-

-

19

Boruta Zgierz 

2

-

1

-

-

1

-

-

-

20

Dąbrovia Dąbrowa T.

2

-

-

-

1

1

-

-

-

21

Piątka Zgierz 

2

-

-

-

-

-

-

2

-

22

KS Jar Kielnarowa 

2

-

-

-

-

-

-

1

1

23

Drukarz Warszawa 

1

-

1

-

-

-

-

-

-

24

KS Leśnik Poznań

1

-

-

-

1

-

-

-

-

25

MGOKiS Dobczyce

1

-

-

-

-

-

1

-

-

26

Chrobry Głuchołazy 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

27

ULKS Tarcza Kolbudy 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

28

LZS SKS Raszówka 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

29

KSŁ Mewa Kołobrzeg 

1

-

-

-

-

-

-

-

1

Razem

145

15

15

15

20

20

20

20

20

 


Halowe Zawody Kadry Narodowej 70m
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   07-08.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Mlodzieżowców
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   14-15.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Młodzieżowcy,

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   14-15.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,