PL
EN

Wyniki 2019

[ 3-03-2019, 13:44 ]

Reprezentanci Polski zakończyli zmagania w I Gran Premio de España – Caceres 2-3.03.2019 r.

Start był poprzedzony kilkudniowym zgrupowaniem Caceres, które było jednym z etapów przygotowań do czerwcowych Mistrzostw Świata w Holandii. Zawody były pierwszym testem dla zawodników na torach otwartych. Wśród mężczyzn najwyżej sklasyfikowany został Kacper Sierakowski – 5 miejsce,który wejście do ½ finał przegrał w barażu 9:X z Hiszpanem Acha Gonzalez Pablo a we wcześniejszym pojedynku pokonał kolegę z reprezentacji Oskara Kasprowskiego 6:2. Bardzo dobrze spisał się również Marek Szafran sklasyfikowany na 7 miejscu. Najlepiej z kobiet strzelała Natalia Leśniak – 2 miejsce, która w finale uległa Hiszpance Castaños Bornaechea Celia 2:6. Również wysokie 5 miejsce wywalczyła Sylwia Zyzańska, która o wejście do ½ finału przegrała w pojedynku barażowym z Natalią Leśniak 9:X. Na uwagę zasługuje również wysokie 7 miejsce Małgorzaty Góral. 

Pełne wyniki naszych zawodników poniżej a szczegółowe wyniki zawodów na http://ianseo.net/Details.php?toId=5231

 

Wyniki Polaków w kwalifikacjach:

 

Mężczyźni:

 

  1. Sierakowski Kacper – SŁ Marymont Warszawa        653 pkt. miejsce 6.
  2. Basiuras Michał – KS Społem Łódź                         647 pkt. miejsce 7.
  3. Ogrodowczyk Mateusz – AZS Oś Surma Poznań      645 pkt. miejsce 8.
  4. Szafran Marek – KS Społem Łódź                          637 pkt. miejsce 10.
  5. Kasprowski Oskar – LKS Łucznik Żywiec                 634 pkt. miejsce 11.
  6. Banaszak Jakub – BKS Bydgoszcz                          629 pkt. miejsce 18.

 

Kobiety:

            

  1. Leśniak Natalia – LKS Łucznik Żywiec                     636 pkt. miejsce 3.
  2. Zyzańska Sylwia – LKS Łucznik Żywiec                   628 pkt. miejsce 6.
  3. Góral Małgorzata – KS Stella Kielce                        623 pkt. miejsce 8.
  4. Farasiewicz Karolina – KS Obuwnik Prudnik             612 pkt. miejsce 9.
  5. Rząsa Joanna – LKS Łucznik Żywiec                       597 pkt. miejsce 12.
  6. Kocaj Marlena – CWKS Resovia Rzeszów                 578 pkt. miejsce 16.

 

Klasyfikacja końcowa:

 

Kobiety

 

  • Leśniak Natalia – LKS Łucznik Żywiec                  miejsce 2.
  • Zyzańska Sylwia – LKS Łucznik Żywiec                      miejsce 5.
  • Góral Małgorzata – KS Stella Kielce                           miejsce 7.
  • Farasiewicz Karolina – KS Obuwnik Prudnik                miejsce 9.
  • Rząsa Joanna – LKS Łucznik Żywiec                          miejsce 9.
  • Kocaj Marlena – CWKS Resovia Rzeszów                    miejsce 9.

 

Mężczyźni

  • Sierakowski Kacper – SŁ Marymont Warszawa      miejsce 5.
  • Szafran Marek – KS Społem Łódź                                miejsce 7.
  • Basiuras Michał – KS Społem Łódź                               miejsce 9.
  • Ogrodowczyk Mateusz – AZS Oś Surma Poznań            miejsce 9.
  • Kasprowski Oskar – LKS Łucznik Żywiec                       miejsce 9.
  • Banaszak Jakub – BKS Bydgoszcz                                miejsce 17.

III Runda Pucharu Świata
Zagraniczne:  Antalya (TR)
Termin:   20-26.05
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa
Krajowe:  Żywiec (PL)
Termin:   01-02.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Mistrzostwa Świata Osób z Niepełnosprawnością
Zagraniczne:  Hertogenbosch (NL)
Termin:   03-09.06
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   08.06
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Jun. Młodsi,