PL
EN

Wyniki 2019

 1 2 3 > »

[ 9-11-2019, 09:33 ]


LogoPZLucz_int.jpg

 

Klasyfikacja medalowa
w Mistrzostwach Polski Seniorów w roku 2018 i 2019

 




 

Lp.

Klub Sportowy 

2018

2019

Razem 

 

 

Złoto

Srebro

Brąz

Złoto

Srebro

Brąz

Złoto 

Srebro 

Brąz

1.

LKS „Łucznik-Żywiec”

11

5

10

9

10

8

20 

15

18

2.

KS „Społem” Łódź 

6

3

5

4

4

8

10 

7

13

3.

KS „Boruta” Zgierz 

1

1

-

1

1

2

2

2

4.

KS „Stella” Kielce 

-

-

1

1

-

6

1  

0

7

5.

GLKS „Zryw” Dobrcz 

-

-

-

1

-

3

1

0

3

6.

KS „Rokis” Radzymin 

-

-

-

1

-

3

0

3

7.

UKS „Talent” Wrocław 

1

-

1

-

-

1

0

2

8.

BKS Bydgoszcz

-

-

2

1

-

-

1

0

2

9.

AZS Oś Surma Poznań 

-

-

-

1

-

1

1

0

1

10.

SŁ „Marymont” Warszawa

-

6

6

-

1

-

7

6

11.

KS Obuwnik Prudnik 

-

5

2

-

2

3

0

7

5

12.

PTG Sokół Radom 

-

1

1

-

1

-

0

2

1

13.

UKS Grot Zabierzów 

-

2

-

-

-

-

0

2

0

14.

CWKS Resovia Rzeszów 

-

-

1

-

1

-

0

1

1

15.

KS Płaszowianka Kraków 

-

-

3

-

-

1

0

0

4

16.

MLKS Dąbrovia Dąbrowa 

-

-

3

-

-

1

0

0

4

17.

KS Start Kielce 

-

-

-

-

-

1

0

0

1

 

Ranking zakwalifikowanych drużyny do rundy finałowej ligi młodzików

[ 16-09-2019, 07:24 ]
Komisja Sportowa PZŁucz. podaje wykaz drużyn ligi młodzików i młodziczek zakwalifikowanych do rundy finałowej w Krakowie   Dziewęta      Nazwa klubu  wynik 1. LKS Łucznik Żywiec I 7569 2. UKS Grot Ruda Śląska 7120 3. UKS Sokole Oko Zawadka 7092 4. UKS Victoria Ścinawka Średnia 6919 5. UKS Talent Wrocław I 6748 6. LKS Łucznik Żywiec II 6691 7. UKS Zbójnik Żywiec 5449 8. Ósemka Kraków 46...   [ więcej ]

[ 22-08-2019, 18:35 ]

ZŁOTO W FINALE PUCHARU EUROPY

W dniach 17-18 sierpnia w niemieckim Wiesbaden odbył się Finał Pucharu Europy Paraarchery. W Finale startowało po 4 najlepszych zawodników i zawodniczek w strzelaniach indywidualnych oraz 4 najlepsze miksty.
Nasi reprezentanci Milena Olszewska (Start Gorzów) i Piotr Sawicki (Start Lublin) startowali w konkurencji mikstów, a Milena Olszewska również w strzelaniach indywidualnych. 
W mikście polska para zdobyła złoty medal pokonując w półfinale Włochów 6:0, a w finale 5:1 reprezentację Ukrainy. 
Indywidualnie Milena Olszewska zajęła 4 miejsce

[ 9-08-2019, 19:52 ]

Punktacja Województw w roku 2019

/Aktualny stan na dzień 9.08.2019r./

Miejsce

Województwo

MŁMP

MPJ

OOM

MMM
stan na 30.09

Suma

1

ŚLĄSKIE

220,00

75,00

24,25

-

319,25

2

MAZOWIECKIE

109,00

72,00

58,25

-

239,25

3

ŁÓDZKIE

153,00

29,00

24,00

-

206,00

4

KUJAWSKO-POMORSKIE

118,00

7,00

9,41

-

134,41

5

MAŁOPOLSKIE

28,00

35,00

57,50

-

120,50

6

DOLNOŚLĄSKIE

44,00

42,00

25,50

-

111,50

7

PODKARPACKIE

17,00

44,00

43,00

-

104,00

8

WIELKOPOLSKIE

59,00

33,00

1,00

-

93,00

9

OPOLSKIE

62,00

5,00

23,33

-

90,33

10

POMORSKIE

26,00

0

29,50

-

55,50

11

LUBELSKIE

10,00

28,00

10,00

-

48,00

12

ŚWIĘTOKRZYSKIE

10,00

18,00

5,00

-

33,00

13

ZACHODNIO-POMORSKIE

0

11,00

0

-

11,00

14

PODLASKIE

0

0

1,00

-

1,00

Współzawodnictwo w sporcie dzieci i młodzieży
w łucznictwie wg punktacji
Ministerstwa Sportu i Turystyki za rok 2019

/Aktualny stan na dzień 9.08.2019r./

Miejsce

Nazwa Klubu Sportowego

Mł. MP

MPJ

OOM

MMM

stan na 30.09

Razem

1

LKS Łucznik Żywiec

155,00

66,00

16,25

-

237,25

2

SŁ Marymont Warszawa

69,00

62,00

39,75

-

170,75

3

KS Społem Łódź

123,00

29,00

9,00

-

161,00

4

OŚ AZS Surma Poznań

59,00

33,00

1,00

-

93,00

5

ULKS Zryw Dobrcz

85,00

1,00

3,83

-

89,83

6

KS Obuwnik Prudnik

62,00

4,00

16,50

-

82,50

7

MLKS Czarna Strzała Bytom

65,00

9,00

7,75

-

81,75

8

UKS Talent Wrocław

28,00

24,00

14,50

-

66,50

9

KS Płaszowianka Kraków

28,00

25,00

10,50

-

63,50

10

LKS Mazowsze Teresin

30,00

10,00

12,50

-

52,50

11

KS Agros Zamość

10,00

28,00

10,00

-

48,00

12

UKS Tramp Jarosław

0

28,00

19,08

47,08

13

MRKS Gdańsk

26

0

19,25

-

45,25

14

GLKS Unia Pielgrzymka

16,00

18,00

4,75

-

38,75

15

BKS Bydgoszcz

25,00

6,00

5,00

-

36,00

16

KS Stella Kielce

10,00

18,00

5,00

-

33,00

17

Błękit Gruszowiec

0

0

31,92

-

31,92

18

CWKS Resovia Rzeszów

17,00

10,00

1,34

-

28,34

19

UKS Piątka Zgierz

18,00

0

9,50

-

27,50

20

KS Boruta Zgierz

12,00

0

5,50

-

17,50

21

ŁUKS Jedlicze

0

0

16,25

-

16,25

22

KS Drukarz Warszawa

10,00

0

5,00

-

15,00

23

KSŁ Mewa Kołobrzeg

0

11,00

0

-

11,00

24

ULKS Tarcza Kolbudy

0

0

10,25

-

10,25

25

MGOKiS Dobczyce

0

10,00

0

-

10,00

26

LKS Łucznik Żołędowo

8,00

0

0,58

-

8,58

27

KŁ Chrobry Głuchołazy

0

1,00

6,83

-

7,83

28

UKS Sagit Humniska

0

6,00

0,33

-

6,33

29

MRKS Dąbrovia Dąbrowa T.

0

0

5,75

-

5,75

30

KŁ Chrobry Głuchołazy

0

1,00

6,83

-

7,83

31

ULKS Tarcza Kolbudy

0

0

10,25

-

10,25

32

SKS Piast 25 Rzeszów

0

0

6

-

6,00

33

SKS LZS Raszówka

0

0

4,75

-

4,75

34

ŁTS Zamek Suski

0

0

3,75

-

3,75

35

UKS Grot Zabierzów

0

0

2,75

-

2,75

36

ULKS Sokole Oko Zawadka

0

0

1,58

-

1,58

37

OSŁ Strzelec Legnica

0

0

1,25

-

1,25

38

UKS Diana Wolbrom

0

0

1,25

-

1,25

39

KS Hubertus

0

0

1,00

-

1,00

40

UKS Świststrzały Białystok

0

0

1,00

-

1,00

41

KS Piast Nowa Ruda

0

0

0,25

-

0,25

42

UKS 10 Jaworze

0

0

0,25

-

0,25


 1 2 3 > »
Halowe Mistrzostwa Polski Senirów
Krajowe:  Świebodzice (PL)
Termin:   22-23.02
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
Halowe Zawody Kadry Narodowej 70m
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   07-08.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,