PL
EN

Wyniki 2019

 1 2 3 > »

Ranking zakwalifikowanych drużyny do rundy finałowej ligi młodzików

[ 16-09-2019, 07:24 ]
Komisja Sportowa PZŁucz. podaje wykaz drużyn ligi młodzików i młodziczek zakwalifikowanych do rundy finałowej w Krakowie   Dziewęta      Nazwa klubu  wynik 1. LKS Łucznik Żywiec I 7569 2. UKS Grot Ruda Śląska 7120 3. UKS Sokole Oko Zawadka 7092 4. UKS Victoria Ścinawka Średnia 6919 5. UKS Talent Wrocław I 6748 6. LKS Łucznik Żywiec II 6691 7. UKS Zbójnik Żywiec 5449 8. Ósemka Kraków 46...   [ więcej ]

[ 22-08-2019, 18:35 ]

ZŁOTO W FINALE PUCHARU EUROPY

W dniach 17-18 sierpnia w niemieckim Wiesbaden odbył się Finał Pucharu Europy Paraarchery. W Finale startowało po 4 najlepszych zawodników i zawodniczek w strzelaniach indywidualnych oraz 4 najlepsze miksty.
Nasi reprezentanci Milena Olszewska (Start Gorzów) i Piotr Sawicki (Start Lublin) startowali w konkurencji mikstów, a Milena Olszewska również w strzelaniach indywidualnych. 
W mikście polska para zdobyła złoty medal pokonując w półfinale Włochów 6:0, a w finale 5:1 reprezentację Ukrainy. 
Indywidualnie Milena Olszewska zajęła 4 miejsce

[ 9-08-2019, 19:52 ]

Punktacja Województw w roku 2019

/Aktualny stan na dzień 9.08.2019r./

Miejsce

 

Województwo

MŁMP

MPJ

OOM

MMM
stan na 30.09

Suma

1

ŚLĄSKIE

220,00

75,00

24,25

-

319,25

2

MAZOWIECKIE

109,00

72,00

58,25

-

239,25

3

ŁÓDZKIE

153,00

29,00

24,00

-

206,00

4

KUJAWSKO-POMORSKIE

118,00

7,00

9,41

-

134,41

5

MAŁOPOLSKIE

28,00

35,00

57,50

-

120,50

6

DOLNOŚLĄSKIE

44,00

42,00

25,50

-

111,50

7

PODKARPACKIE

17,00

44,00

43,00

-

104,00

8

WIELKOPOLSKIE

59,00

33,00

1,00

-

93,00

9

OPOLSKIE

62,00

5,00

23,33

-

90,33

10

POMORSKIE

26,00

0

29,50

-

55,50

11

LUBELSKIE

10,00

28,00

10,00

-

48,00

12

ŚWIĘTOKRZYSKIE

10,00

18,00

5,00

-

33,00

13

ZACHODNIO-POMORSKIE

0

11,00

0

-

11,00

14

PODLASKIE

0

0

1,00

-

1,00

 

Współzawodnictwo w sporcie dzieci i młodzieży
w łucznictwie wg punktacji
Ministerstwa Sportu i Turystyki za lata 2013-2018

/Aktualny stan na dzień 9.08.2019r./

Miejsce

Nazwa Klubu Sportowego

 

Mł. MP

MPJ

OOM

MMM

stan na 30.09

Razem

1

 

LKS Łucznik Żywiec

155,00

66,00

16,25

-

237,25

2

 

SŁ Marymont Warszawa

69,00

62,00

39,75

-

170,75

3

 

KS Społem Łódź

123,00

29,00

9,00

-

161,00

4

 

OŚ AZS Surma Poznań  

59,00

33,00

1,00

-

93,00

5

 

ULKS Zryw Dobrcz 

85,00

1,00

3,83

-

89,83

6

 

KS Obuwnik Prudnik 

62,00

4,00

16,50

-

82,50

7

 

MLKS Czarna Strzała Bytom   

65,00

9,00

7,75

-

81,75

8

 

UKS Talent Wrocław    

28,00

24,00

14,50

-

66,50

9

 

KS Płaszowianka Kraków

28,00

25,00

10,50

-

63,50

10

 

LKS Mazowsze Teresin

30,00

10,00

12,50

-

52,50

11

 

KS Agros Zamość 

10,00

28,00

10,00

-

48,00

12

 

UKS Tramp Jarosław    

0

28,00

19,08

 

47,08

13

MRKS Gdańsk

26

 

0

19,25

-

45,25

14

 

GLKS Unia Pielgrzymka

16,00

18,00

4,75

-

38,75

15

 

BKS Bydgoszcz

25,00

6,00

5,00

-

36,00

16

 

KS Stella Kielce

10,00

18,00

5,00

-

33,00

17

 

Błękit Gruszowiec

0

0

31,92

-

31,92

18

 

CWKS Resovia Rzeszów

17,00

10,00

1,34

-

28,34

19

 

UKS Piątka Zgierz

18,00

0

9,50

-

27,50

20

 

KS Boruta Zgierz

12,00

0

5,50

-

17,50

21

 

ŁUKS Jedlicze 

0

0

16,25

-

16,25

22

 

KS Drukarz Warszawa

10,00

0

5,00

-

15,00

23

 

KSŁ Mewa Kołobrzeg

0

11,00

0

-

11,00

24

 

ULKS Tarcza Kolbudy  

0

0

10,25

-

10,25

25

 

MGOKiS Dobczyce

0

10,00

0

-

10,00

26

 

LKS Łucznik Żołędowo

8,00

0

0,58

-

8,58

27

 

KŁ Chrobry Głuchołazy

0

1,00

6,83

-

7,83

28

 

UKS Sagit Humniska

0

6,00

0,33

-

6,33

29

 

MRKS Dąbrovia Dąbrowa T.

0

0

5,75

-

5,75

30

 

KŁ Chrobry Głuchołazy

0

1,00

6,83

-

7,83

31

 

ULKS Tarcza Kolbudy   

0

0

10,25

-

10,25

32

 

SKS Piast 25 Rzeszów 

0

0

6

-

6,00

33

 

SKS LZS Raszówka  

0

0

4,75

-

4,75

34

 

ŁTS Zamek Suski 

0

0

3,75

-

3,75

35

 

UKS Grot Zabierzów

0

0

2,75

-

2,75

36

 

ULKS Sokole Oko Zawadka 

0

0

1,58

-

1,58

37

 

OSŁ Strzelec Legnica

0

0

1,25

-

1,25

38

 

UKS Diana Wolbrom

0

0

1,25

-

1,25

39

 

KS Hubertus

0

0

1,00

-

1,00

40

 

UKS Świststrzały Białystok

0

0

1,00

-

1,00

41

 

KS Piast Nowa Ruda

0

0

0,25

-

0,25

42

 

UKS 10 Jaworze

0

0

0,25

-

0,25

 

[ 6-08-2019, 14:54 ]

Kamila Napłoszek i Oskar Kasprowski

Mistrzami Polski Juniorów na 2019 rok.



W dniach 26-28.07.2019 r. w Krakowie odbyły się LXVIII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
W ŁUCZNICTWIE.
W kategorii łuków klasycznych swoją dominację na arenie krajowej potwierdzili
Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) i Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec).
Zarówno Kamila jak i Oskar zajmowali I miejsca po kwalifikacjach.



Kamila Napłoszek - Mistrzyni Polski Juniorek 2019



Oskar Kasprowski - Mistrz Polski Juniorów 2019



Srebrne medale indywidualnie zdobyli Czyż Julia (AZS OŚ Surma Poznań) i Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec).



Brązowe medale indywidualnie przypadły w udziale Marii Górce (KS Płaszowianka) i Marlenie Kocaj (CWKS Resovia Rzeszów) – wśród juniorek oraz Konradowi Kasprzakowi (AZS OŚ Surma Poznań)
i Karolowi Kępie (MGOKIS Dobczyce)



Klasyfikacja zespołowa juniorek


  1. GLKS Unia Pielgrzymka (Wierzchowska Maja, Kędzierska Małgorzata, Dudek Patrycja, Ozga Sylwia)
  2. UKS Tramp Jarosław (Marcinkiewicz Natalia, Osuch Agata, Gilowska Joanna, Cackowska Julia)
  3. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Dullas Laura, Paczuska Aleksandra, Borowska Oliwia)
  4. KSŁ Mewa Kołobrzeg (Wacławek Sandra, Sydlak Ewelina, Milczarek Julia)


Klasyfikacja zespołowa juniorów


  1. LKS Łucznik Żywiec (Kasprowski Oskar, Łazowski Filip, Wojtala Adam)
  2. SŁ Marymont Warszawa (Powała Antoni, Korczewski Emilian, Szyszko Michał, Bzdyra Karol)
  3. KS Stella Kielce (Borusiński Wiktor, Kulig Dawid, Wojtyś Maciej)
  4. KS Agros Zamość (Neścior Andrzej, Ostasz Bartłomiej, Łysiak Mateusz, Momot Piotr)


Klasyfikacja mikstów


  1. KS Agros Zamość (Oberda Julia, Neścior Andrzej)
  2. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Powała Antoni)
  3. LKS Łucznik Żywiec (Jurasz Karolina, Łazowski Filip)
  4. AZS OŚ Surma Poznań (Czyż Julia, Kasprzak Konrad)


Klasyfikacja medalowa klubów

medale

miejsce

klub

złote

srebrne

brązowe

1

LKS Łucznik Żywiec

2

1

1

2

Marymont Warszawa

1

2

1

3

KS Agros Zamość

1

1

4

GLKS Unia Pielgrzymka

1

5

AZS Oś Surma Poznań

1

2

6

UKS Tramp Jarosław

1

7

MGOKIS Dobczyce

1

7

CWKS Resovia Rzeszów

1

7

KS Płaszowianka Kraków

1

7

KS Stella Kielce

1

7

KSŁ Mewa Kołobrzeg

1



[ 23-07-2019, 18:38 ]
         ...   [ więcej ]

Podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Gorzów Wielkopolski 2019



Złotymi medalistami indywidualnie zostali:

  • Katarzyna Kozioł – LUKS Jedlicze
  • Jerzy Sputo – SŁ Marymont Warszawa


Srebrne medale zdobyli:

  • Zuzanna Bączyk - SŁ Marymont Warszawa
  • Paweł Ceklarz - SNIS Błękit Gruszowiec


Brązowe:

  • Sylwia Zając - UKS Tramp Jarosław
    Kinga Tomaszkiewicz - MRKS Gdańsk
    Konrad Kupczak - LKS Łucznik Żywiec
    Marek Trzópek - SNIS Błękit Gruszowiec

 

Katarzyna Kozioł – LUKS Jedlicze - złoty medal

 

Jerzy Sputo – SŁ Marymont Warszawa - złoty medal

 

 

Zuzanna Bączyk - SŁ Marymont Warszawa - srebrny medal

 

 

Paweł Ceklarz - SNIS Błękit Gruszowiec - srebrny medal

 

Sylwia Zając - UKS Tramp Jarosław - brązowy medal

 

Kinga Tomaszkiewicz - MRKS Gdańsk - brązowy medal

 

Konrad Kupczak - LKS Łucznik Żywiec - brązowy medal

 

Marek Trzópek - SNIS Błękit Gruszowiec - brązowy medal

 

W konkurencji mikstów medale zdobyli:


  • Złoty:Zuzanna Bączyk i Jerzy Sputo - SŁ Marymont Warszawa
  • Srebrny:Natalia Kaczmarek i Paweł Ceklarz - Małopolska I
  • Brązowe:Martyna Wieczorek i Łukasz Nowak - Łódzkie  
  • Paulina Pintak i Filip Baurowicz - KS Obuwnik Prudnik
709


Medale w kategorii zespołowej juniorek młodszych:


  • Złoty:Podkarpackie: Zając Sylwia, Kozioł Katarzyna, Babiak Natalia, Macina Weronika
  • Srebrny: Małopolska I: Kaczmarek Natalia, Czyrnek Dominika, Kościelniak Zuzanna, Wiatr Alicja
  • Brązowe: SŁ Marymont Warszawa: Bączyk Zuzanna, Kobiałka Martyna, Litwin Elżbieta, Mazur Natalia 
    Dolnośląskie I:Wesołowska Łucja, Goclon Weronika, Sieradzka Magdalena, Agaciak Dominika

708

Medale w kategorii zespołowej juniorów młodszych:


  • Złoty: Opolskie:  Szumowski Mateusz, Baurowicz Filip, Chruszcz Wit, Borkowski Kacper
  • Srebrny: Pomorskie: Rytlewski Michał, Stawski Szczepan, Murglin Patryk, Murglin Wiktor
  • Brązowe: Łódzkie: Nowak Łukasz, Kowalczyk Maciej, Drogosz Adam, Wolski Krzysztof 
    Małopolskie: Łabuz Konrad, Kotlarski Szymon, Gardocki Piotr, Kura Radosław

 

 

 

 

707

 1 2 3 > »
Mistrzostwa Polski Studentów
Krajowe:  Rzeszów (PL)
Termin:   27.09
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Studenci,
IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa
Krajowe:  Rzeszów (PL)
Termin:   28-29.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,
Mistrzostwa Europy Field
Zagraniczne:  Mokrice (SI)
Termin:   30.09-05.10
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa, Polowa (Field),
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,