PL
EN

Wyniki 2019

 < 1 2 3 >

[ 23-07-2019, 18:38 ]
         ...   [ więcej ]

Podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Gorzów Wielkopolski 2019



Złotymi medalistami indywidualnie zostali:

  • Katarzyna Kozioł – LUKS Jedlicze
  • Jerzy Sputo – SŁ Marymont Warszawa


Srebrne medale zdobyli:

  • Zuzanna Bączyk - SŁ Marymont Warszawa
  • Paweł Ceklarz - SNIS Błękit Gruszowiec


Brązowe:

  • Sylwia Zając - UKS Tramp Jarosław
    Kinga Tomaszkiewicz - MRKS Gdańsk
    Konrad Kupczak - LKS Łucznik Żywiec
    Marek Trzópek - SNIS Błękit Gruszowiec

 

Katarzyna Kozioł – LUKS Jedlicze - złoty medal

 

Jerzy Sputo – SŁ Marymont Warszawa - złoty medal

 

 

Zuzanna Bączyk - SŁ Marymont Warszawa - srebrny medal

 

 

Paweł Ceklarz - SNIS Błękit Gruszowiec - srebrny medal

 

Sylwia Zając - UKS Tramp Jarosław - brązowy medal

 

Kinga Tomaszkiewicz - MRKS Gdańsk - brązowy medal

 

Konrad Kupczak - LKS Łucznik Żywiec - brązowy medal

 

Marek Trzópek - SNIS Błękit Gruszowiec - brązowy medal

 

W konkurencji mikstów medale zdobyli:


  • Złoty:Zuzanna Bączyk i Jerzy Sputo - SŁ Marymont Warszawa
  • Srebrny:Natalia Kaczmarek i Paweł Ceklarz - Małopolska I
  • Brązowe:Martyna Wieczorek i Łukasz Nowak - Łódzkie  
  • Paulina Pintak i Filip Baurowicz - KS Obuwnik Prudnik
709


Medale w kategorii zespołowej juniorek młodszych:


  • Złoty:Podkarpackie: Zając Sylwia, Kozioł Katarzyna, Babiak Natalia, Macina Weronika
  • Srebrny: Małopolska I: Kaczmarek Natalia, Czyrnek Dominika, Kościelniak Zuzanna, Wiatr Alicja
  • Brązowe: SŁ Marymont Warszawa: Bączyk Zuzanna, Kobiałka Martyna, Litwin Elżbieta, Mazur Natalia 
    Dolnośląskie I:Wesołowska Łucja, Goclon Weronika, Sieradzka Magdalena, Agaciak Dominika

708

Medale w kategorii zespołowej juniorów młodszych:


  • Złoty: Opolskie:  Szumowski Mateusz, Baurowicz Filip, Chruszcz Wit, Borkowski Kacper
  • Srebrny: Pomorskie: Rytlewski Michał, Stawski Szczepan, Murglin Patryk, Murglin Wiktor
  • Brązowe: Łódzkie: Nowak Łukasz, Kowalczyk Maciej, Drogosz Adam, Wolski Krzysztof 
    Małopolskie: Łabuz Konrad, Kotlarski Szymon, Gardocki Piotr, Kura Radosław

 

 

 

 

707

 < 1 2 3 >