PL
EN

Wyniki 2019

 < 1 2 3 >

[ 6-08-2019, 14:54 ]

Kamila Napłoszek i Oskar Kasprowski

Mistrzami Polski Juniorów na 2019 rok.



W dniach 26-28.07.2019 r. w Krakowie odbyły się LXVIII MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW
W ŁUCZNICTWIE.
W kategorii łuków klasycznych swoją dominację na arenie krajowej potwierdzili
Kamila Napłoszek (SŁ Marymont Warszawa) i Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec).
Zarówno Kamila jak i Oskar zajmowali I miejsca po kwalifikacjach.



Kamila Napłoszek - Mistrzyni Polski Juniorek 2019



Oskar Kasprowski - Mistrz Polski Juniorów 2019



Srebrne medale indywidualnie zdobyli Czyż Julia (AZS OŚ Surma Poznań) i Filip Łazowski (LKS Łucznik Żywiec).



Brązowe medale indywidualnie przypadły w udziale Marii Górce (KS Płaszowianka) i Marlenie Kocaj (CWKS Resovia Rzeszów) – wśród juniorek oraz Konradowi Kasprzakowi (AZS OŚ Surma Poznań)
i Karolowi Kępie (MGOKIS Dobczyce)



Klasyfikacja zespołowa juniorek


  1. GLKS Unia Pielgrzymka (Wierzchowska Maja, Kędzierska Małgorzata, Dudek Patrycja, Ozga Sylwia)
  2. UKS Tramp Jarosław (Marcinkiewicz Natalia, Osuch Agata, Gilowska Joanna, Cackowska Julia)
  3. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Dullas Laura, Paczuska Aleksandra, Borowska Oliwia)
  4. KSŁ Mewa Kołobrzeg (Wacławek Sandra, Sydlak Ewelina, Milczarek Julia)


Klasyfikacja zespołowa juniorów


  1. LKS Łucznik Żywiec (Kasprowski Oskar, Łazowski Filip, Wojtala Adam)
  2. SŁ Marymont Warszawa (Powała Antoni, Korczewski Emilian, Szyszko Michał, Bzdyra Karol)
  3. KS Stella Kielce (Borusiński Wiktor, Kulig Dawid, Wojtyś Maciej)
  4. KS Agros Zamość (Neścior Andrzej, Ostasz Bartłomiej, Łysiak Mateusz, Momot Piotr)


Klasyfikacja mikstów


  1. KS Agros Zamość (Oberda Julia, Neścior Andrzej)
  2. SŁ Marymont Warszawa (Napłoszek Kamila, Powała Antoni)
  3. LKS Łucznik Żywiec (Jurasz Karolina, Łazowski Filip)
  4. AZS OŚ Surma Poznań (Czyż Julia, Kasprzak Konrad)


Klasyfikacja medalowa klubów

medale

miejsce

klub

złote

srebrne

brązowe

1

LKS Łucznik Żywiec

2

1

1

2

Marymont Warszawa

1

2

1

3

KS Agros Zamość

1

1

4

GLKS Unia Pielgrzymka

1

5

AZS Oś Surma Poznań

1

2

6

UKS Tramp Jarosław

1

7

MGOKIS Dobczyce

1

7

CWKS Resovia Rzeszów

1

7

KS Płaszowianka Kraków

1

7

KS Stella Kielce

1

7

KSŁ Mewa Kołobrzeg

1



[ 23-07-2019, 18:38 ]
         ...   [ więcej ]

Podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Gorzów Wielkopolski 2019



Złotymi medalistami indywidualnie zostali:

  • Katarzyna Kozioł – LUKS Jedlicze
  • Jerzy Sputo – SŁ Marymont Warszawa


Srebrne medale zdobyli:

  • Zuzanna Bączyk - SŁ Marymont Warszawa
  • Paweł Ceklarz - SNIS Błękit Gruszowiec


Brązowe:

  • Sylwia Zając - UKS Tramp Jarosław
    Kinga Tomaszkiewicz - MRKS Gdańsk
    Konrad Kupczak - LKS Łucznik Żywiec
    Marek Trzópek - SNIS Błękit Gruszowiec

 

Katarzyna Kozioł – LUKS Jedlicze - złoty medal

 

Jerzy Sputo – SŁ Marymont Warszawa - złoty medal

 

 

Zuzanna Bączyk - SŁ Marymont Warszawa - srebrny medal

 

 

Paweł Ceklarz - SNIS Błękit Gruszowiec - srebrny medal

 

Sylwia Zając - UKS Tramp Jarosław - brązowy medal

 

Kinga Tomaszkiewicz - MRKS Gdańsk - brązowy medal

 

Konrad Kupczak - LKS Łucznik Żywiec - brązowy medal

 

Marek Trzópek - SNIS Błękit Gruszowiec - brązowy medal

 

W konkurencji mikstów medale zdobyli:


  • Złoty:Zuzanna Bączyk i Jerzy Sputo - SŁ Marymont Warszawa
  • Srebrny:Natalia Kaczmarek i Paweł Ceklarz - Małopolska I
  • Brązowe:Martyna Wieczorek i Łukasz Nowak - Łódzkie  
  • Paulina Pintak i Filip Baurowicz - KS Obuwnik Prudnik
709


Medale w kategorii zespołowej juniorek młodszych:


  • Złoty:Podkarpackie: Zając Sylwia, Kozioł Katarzyna, Babiak Natalia, Macina Weronika
  • Srebrny: Małopolska I: Kaczmarek Natalia, Czyrnek Dominika, Kościelniak Zuzanna, Wiatr Alicja
  • Brązowe: SŁ Marymont Warszawa: Bączyk Zuzanna, Kobiałka Martyna, Litwin Elżbieta, Mazur Natalia 
    Dolnośląskie I:Wesołowska Łucja, Goclon Weronika, Sieradzka Magdalena, Agaciak Dominika

708

Medale w kategorii zespołowej juniorów młodszych:


  • Złoty: Opolskie:  Szumowski Mateusz, Baurowicz Filip, Chruszcz Wit, Borkowski Kacper
  • Srebrny: Pomorskie: Rytlewski Michał, Stawski Szczepan, Murglin Patryk, Murglin Wiktor
  • Brązowe: Łódzkie: Nowak Łukasz, Kowalczyk Maciej, Drogosz Adam, Wolski Krzysztof 
    Małopolskie: Łabuz Konrad, Kotlarski Szymon, Gardocki Piotr, Kura Radosław

 

 

 

 

707

 < 1 2 3 >