PL
EN

Kalendarz 2019



Kalendarz do pobrania i do wydruku pdf


KALENDARZ ZAWODÓW CENTRALNYCH
NA ROK 2019
ZATWIERDZONY PRZEZ ZARZĄD PZŁUCZ



Lp.

NAZWA

KRAJ

MIASTO

TERMIN

1

Halowe Zawody Kontrolne 70 + 18 m

PL

Prudnik

12.01

2

Międzynarodowe Halowe Zawody PZŁucz. 70m

PL

Prudnik

16.02-17.02

3

XXXVII Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów

PL

Wilkowice

23.02-24.02

4

Halowe Mistrzostwa Europy Seniorów

TR

Samsun

26.02-02.03

5

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

PL

Kraków

09.03-10.03

6

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików

PL

Głuchołazy

16.03-17.03

7

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzieżowców i Juniorów

PL

Wilkowice

23.03-24.03

8

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

PL

Zgierz

30.03-31.03

9

Zawody kontrolne 70m

PL

Prudnik

30.03-31.03

10

KAHRAMAN BAGATIR SPRING ARROWS ARCHERY TOURNAMENT

TR

Antalya

04.04-07.04

11

Puchar Europy Seniorów

RO

Bukareszt

09.04-13.04

12

I Runda Pucharu Świata

CO

Medelein

22.04-28.04

13

Zawody Międzynarodowe - Puchar Veroniki

SI

Kamnik

26.04-28.04

14

I Runda Pucharu Polski Seniorów Open + Ekstraklasa

PL

Prudnik

27.04-28.04

15

I Runda Pucharu Europy ON

IT

Olbia

28.04-05.05

16

Turniej Nadzei Olimpijskich

UA

Lwów

30.04-05.05

17

II Runda Pucharu Świata

CN

Sanghai

06.05-12.05

18

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

PL

Kielce

11.05

19

I Runda Pucharu Europy Juniorów

SI

Catez

13.05-18.05

20

II Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

PL

Kraków

18.05-19.05

21

III Runda Pucharu Świata

TR

Antalya

20.05-26.05

22

III Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

PL

Żywiec

01.06-02.06

23

Mistrzostwa Świata Osób z Niepełnosprawnością

NL

Hertogenbosch

03.06-09.06

24

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

PL

Zgierz

08.06

25

Mistrzostwa Świata Seniorów

NL

Hertogenbosch

10.06-16.06

26

III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

PL

Zamość

22.06

27

XXXVI Memoriał Ireny Szydłowskiej

PL

Warszawa

22.06-23.06

28

Igrzyska Europejskie

BY

Mińsk

23.06-29.06

29

IV Runda Pucharu Świata

DE

Berlin

01.07-07.07

30

II Pucharu Europy ON

CZ

Nove Nesto

01.07-08.07

31

Test przedolimpijski

JP

Tokio

11.07-18.01

32

Uniwersjada

IT

Neapol

11.07-13.07

33

II Runda Pucharu Europy Juniorów

RO

Bukareszt

15.07-20.07

34

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

PL

Gorzów Wielkopolski

19.07-21.07

35

LXVIII Mistrzostwa Polski Juniorów

PL

Kraków

26.07-28.07

36

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

PL

Dobrcz

03.08-04.08

37

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

PL

Kielce

10.08-11.08

38

IV Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

PL

Żywiec

10.08-11.08

39

Mistrzostwa Świata Juniorów

ES

Madryt

19.08-25.08

40

Mistrzostwa Polski Młodzików

PL

Głuchołazy

24.08-25.08

41

Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością

PL

Lublin-Kielce

24.08-25.08

42

V  Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

PL

Kielce

31.08-01.09

43

Mistrzostwa Polski Field

PL

Jaworze

31.08-01.09

44

LXXXIII Mistrzostwa Polski Seniorów

PL

Bytom

05.09-08.09

45

Klubowy Puchar Europy

SI

Catez

14.09-15.09

46

Mistrzostwa Polski w Łucznictwie Bloczkowym

PL

Więcławice

14.09-15.09

47

IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

PL

Żołędowo

21.09

48

Mistrzostwa Polski Studentów

PL

Rzeszów

27.09

49

VI Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN + Ekstraklasa

PL

Rzeszów

28.09-29.09

50

Mistrzostwa Europy Field

SI

Mokrice

30.09-05.10



Kalendarz innych zawodów mistrzowskich, międzynarodowych, ogólnopolskich 
i międzyokręgowych na 2019 rok



1

Memoriał Karola Hibnera

Teresin

2-3.03

2

Memoriał Trenerów Dąbrovii

Dąbrowa Tarnowska

 czerwiec

3

Halowe Mistrzostwa Okręgów

Okręgi

do 31.03

4

XII Międzynarodowy Puchar Gór Opawskich

Prudnik

13-14.04

5

I Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

 Legnica

 11-12.05

6

Międzynarodowy Memoriał Michała Sawickiego

Radom

11.05

7

II Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

 Skorków

 8-9.06

8

Memoriał trenerów KŁ Chrobry Głuchołazy o statułetke guchołazkiej kozy

 

19-20.05

9

XXXV Memoriał Antoniego Gromskiego i XVI Memoriał Katarzyny Wiśniowskiej

Rzeszów

maj

10

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 31.05

11

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

do 31.05

12

XIII Międzynarodowy Memoriał Mieczysława Nowakowskiego

Warszawa

25-26.05

13

III Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

 Żołędowo

 13-14.07

14

XIV Międzynarodowy Puchar Beskidów

Żywiec

15-16.06

15

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 30.06

16

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

do 30.06

17

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

Strefy wojewódzkie

wg decyzji PZŁucz 

od 1.06 do 30.09

18

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 31.08

19

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

do 31.08

20

IV Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych 

 Police

 10-11.08

21

IX Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters

 

Wrzesień

22

Ogólnopolski Turniej Lajkonika

Kraków

21.09

23

Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików

Kraków

21.09

24

Zawody Międzyokręgowe

Okręgi

do 30.09

25

Memoriał Jana Konopczyńskiego

Żołędowo

22.09

26

Zawody ogólnopolskie/międzyokręgowe w konkurencji Field, Barebow

Okręgi

od 23.09-14.10

27

XXXII Międzynarodowy Turniej o Złotą Ciupagę Góralską

Żywiec

5-6.10

 

 

   

28

Złoty Liść Jesieni

Kielce

październik

29

Międzyokręgowe Zawody Halowe

Okręgi

do 30.11

30

Międzynarodowe Zawody Halowe „24h”

Radzymin

8-9.12

31

Międzynarodowe Zawody Mikołajkowe

Kielce

7-8.12

32

Międzyokręgowe Zawody Halowe

Okręgi

do 17.12

Mistrzostwa Świata Juniorów
Zagraniczne:  Madryt (ES)
Termin:   19-25.08
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Jun. Młodsi,
Mistrzostwa Polski Młodzików
Krajowe:  Głuchołazy (PL)
Termin:   24-25.08
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Młodzicy,
Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością
Krajowe:  Lublin-Kielce (PL)
Termin:   24-25.08
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,
V Runda Pucharu Polski Seniorów OPEN+ Ekstraklasa
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   31.08-01.09
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy, Juniorzy,