PL
EN

Wyniki zawodów 2019

[ 23-01-2020, 11:39 ]

Wyniki współzawodnictwa sportowego klubów za rok 2019

w kategoriach: młodzik, junior młodszy, junior, młodzieżowiec

 

Miejsce

Nazwa klubu

Woj. 

młodzik 

jun. mł. 

junior 

młodzieżowiec

Razem 

1

LKS Łucznik Żywiec 

ŚL 

38,84

27,75

66

155

287,59

2

KS Społem Łódź 

ŁDZ 

22,5

9

29

123

183,5

3

St.Łuczniczy Marymont Warszawa 

MAZ 

5

39,75

63

69

176,75

4

ULKS Zryw Dobrcz 

KPM 

10,33

3,83

 

85

99,16

5

AZS OŚ. Poznań 

WLP 

5

1

33

59

98

6

UKS Talent Wrocław 

DŚL 

21,34

14,5

24

28

87,84

7

MLKS Czarna Strzała Bytom 

ŚL 

5,34

7,75

9

65

87,09

8

KS Obuwnik Prudnik 

OPO 

3

17,16

4

62

86,16

9

KS Płaszowianka Kraków 

MŁP 

4

10,5

25

28

67,5

10

MRKS Gdańsk 

POM 

16,84

19,25

 

26

62,09

11

LKS Mazowsze Teresin 

MAZ 

9,5

12,5

10

30

62

12

UKS Sport-Tramp Jarosław 

PKR 

14,42

19,08

28

 

61,5

13

KS Agros Zamość 

LUB 

7,99

10

28

10

55,99

14

KS Stella Kielce 

ŚWI 

13

5

18

10

46

15

GLKS Unia Pielgrzymka 

DŚL 

3

4,75

18

16

41,75

16

KSŁ Mewa Kołobrzeg 

ZPM 

27,5

 

12

 

39,5

17

BKS Bydgoszcz 

KPM 

 

5,58

6

25

36,58

18

UKS Piątka Zgierz 

ŁDZ 

7

9,5

 

18

34,5

19

SNiS Błękit Gruszowiec 

MŁP 

 

31,92

 

 

31,92

20

KS Boruta Zgierz 

ŁDZ 

11

5,5

 

12

28,5

21

CWKS Resovia Rzeszów 

PKR 

 

1,33

10

17

28,33

22

KS Drukarz Warszawa 

MAZ 

12,67

5

 

10

27,67

23

MLKS Dąbrowia Dąbrowa Tarn. 

MŁP 

16,67

5,75

 

 

22,42

24

WKS Orkan Żoliborz 

MAZ 

21,83

 

 

 

21,83

25

UKS Grot Ruda Śląska 

ŚL 

20

 

 

 

20

26

MUKS Podkarpacie Jedlicze 

PKR 

 

16,25

 

 

16,25

27

UKS Victoria Ścinawka Śr. 

DŚL 

15,59

0

 

 

15,59

28

MGOKiS Dobczyce 

MŁP 

5

 

10

 

15

29

ULKS Sokole Oko Zawadka 

MŁP 

10,5

3,58

 

 

14,08

30

LZS Jar Kielnarowa 

PKR 

12,84

 

 

 

12,84

30

KŁ Chrobry Głuchołazy 

OPO 

5

6,84

1

 

12,84

32

ULKS Tarcza Kolbudy 

POM 

2

10,25

 

 

12,25

33

LZS SKS Raszówka 

DŚL 

7,34

4,75

 

 

12,09

34

ULKS Włoszczowice 

ŚWI 

10,5

 

 

 

10,5

35

KS Hubertus Zalesie Górne 

MAZ 

9

1

 

 

10

36

LKS Łucznik Żołędowo 

KPM 

1

0,59

 

8

9,59

37

KŁ Łuczniczka Bydgoszcz 

KPM 

9

 

 

 

9

38

UKS 95 Wrocław 

DŚL 

8,5

 

 

 

8,5

39

ŁKS Sagit Humniska 

PKR 

1

0,34

6

 

7,34

40

SKS Piast 25 Rzeszów 

PKR 

 

6

 

 

6

41

PTG Sokół Radom 

MAZ 

5,32

 

0

 

5,32

42

UKS Jedynka Kórnik 

WLP 

5

 

 

 

5

43

ŁTS Zamek Suski Sucha Beskidz. 

MŁP 

1

3,75

 

 

4,75

44

SŁ Granit Strzelin 

DŚL 

4,67

 

 

 

4,67

45

OSŁ Strzelec Legnica 

DŚL 

3

1,25

 

 

4,25

46

UKS Świstrzały Białystok 

PDL 

3

1

 

 

4

46

UKS Sajdak Głogów Małopolski 

PKR 

4

 

 

 

4

48

UKS Ósemka Kraków 

MŁP 

3

 

 

 

3

48

KS Ożarowianka Ożarów Maz. 

MAZ 

3

 

 

 

3

50

ULKS Grot Zabierzów 

MŁP 

 

2,75

 

 

2,75

51

UKS Ameoli Świebodzice 

DŚL 

2

 

 

 

2

51

LKS Makovia Makowisko 

PKR 

2

 

 

 

2

51

UKS Sokół Brzoza 

KPM 

2

 

 

 

2

54

UKS Diana Wolbrom 

MŁP 

 

1,25

 

 

1,25

55

UKS Resovia Łucznictwo 

PKR 

1

 

 

 

1

55

ŁKS Radom 

MAZ 

1

 

 

 

1

55

KS Silesia Miechowice 

ŚL 

1

 

 

 

1

55

LKS Tempo Stolarzowice

ŚL 

1

 

 

 

1

55

UKS Jedynka Rzeszów 

PKR 

1

 

 

 

1

55

LKS Orlęta Gorzów Wlkp. 

LBU 

1

 

 

 

1

55

KS Leśnik Poznań 

WLP 

1

 

 

 

1

55

LUKS Czerniawka Łagiewniki N. 

ŁDZ 

1

 

 

 

1

55

KS Tempo Stolarzowice 

ŚL 

1

 

 

 

1

55

MUKS Okrążek Zarzecze 

PKR 

1

 

 

 

1

55

UKS Szesnastka Rzeszów 

PKR 

1

 

 

 

1

66

KS Piast Nowa Ruda 

DŚL 

 

0,25

 

 

0,25

66

UKS 10 Jaworze 

ŚL 

 

0,25

 

 

0,25

 

 

Razem: 

443,03

326,5

400

856

2025,53


Halowe Zawody Kadry Narodowej 70m
Krajowe:  Prudnik (PL)
Termin:   07-08.03
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Mlodzieżowców
Krajowe:  Zgierz (PL)
Termin:   14-15.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Juniorzy, Młodzieżowcy,

Halowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych
Krajowe:  Kielce (PL)
Termin:   14-15.03
Konkurencje:
Klasyczna, Bloczkowa,
Kategorie wiekowe:
Seniorzy,