EN

WYNIKI 2020

Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością w Żywcu - zwycięzcy

[ 6-07-2020, 23:06 ]

W dniach 4-5.07.2020 r. w Żywcu odbyły się Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością na torach otwartych.

Mistrzem Polski w kategorii łuk klasyczny został Ireneusz Kapusta – START Kielce, który w finale pokonał kolegę klubowego Łukasza Ciszka 6:2. Brązowe medale zdobyli Wiktor Patryas - START Bielsko-Biała i Andrzej Skrajny START Gorzów Wlkp.

Wśród Pań w łuku klasycznym I miejsce zajęła Milena Olszewska START Gorzów Wlkp. Pokonując w finale 6:0 Grażynę Wojciechowską MLKS Czarna Strzała Bytom.

W konkurencji łuk bloczkowy mężczyzn nie miał sobie równych Adam Dudka – START Lublin, który w fiale pokonał Stanisława Kalisiaka – START Gorzów Wlkp. 142-136. Brązowe medale zdobyli Wojciech Piotrowski – START Kielce oraz Krzysztof Kornatowski START Gorzów Wlkp.

Wśród kobiet łuk bloczkowy pierwsze miejsce zajęła Ksenia Markitanowa – MLKS Czarna Strzała Bytom, która w pojedynku finałowym pokonała Dorotę Dudka 135-118.