PL
EN

WYNIKI 2020

< 1 2 3 >

Ranking "10-ciu" najlepszych wyników uzyskanych w sezonie 2020 w konkurencj 2x70 m - stan na 24.07.2020

[ 25-07-2020, 10:53 ]
                      Nazwisko i imię klub wynik 1 Zyzańska Sylwia LKS Łucznik Żywiec 664 2 Myszor Wioleta LKS Łucznik Żywiec 650 3 Śmiałkowska Magdalena KS Społem Łódź 647 4 Leśniak Natalia LKS Łucznik Żywiec 643 5 Trzebińska Adrianna UKS Talent Wrocław 627 6 Rząsa Joanna LKS Łu...   [ więcej ]

Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością w Żywcu - zwycięzcy

[ 6-07-2020, 23:06 ]
W dniach 4-5.07.2020 r. w Żywcu odbyły się Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością na torach otwartych.   Mistrzem Polski w kategorii łuk klasyczny został Ireneusz Kapusta – START Kielce, który w finale pokonał kolegę klubowego Łukasza Ciszka 6:2. Brązowe medale zdobyli Wiktor Patryas - START Bielsko-Biała i Andrzej Skrajny START Gorzów Wlkp.     Wśród Pań w łuku klasycznym I miejsce zajęła Milena Olszewska START Gorzów Wlkp. Pokonując w finale ...   [ więcej ]

[ 5-07-2020, 15:07 ]

IRENEUSZ KAPUSTA USTANOWIŁ NOWY REKORD POLSKI

329 pkt. to nowy rekord w konkurencji 1x70 m wystrzelany przez zawodników z niepłonsprawnością, który Irek Kapusta poprawił o 2 pkt. podczas rundy kwalifikacyjnej w Mistrzostwach Polski Osób z Niepełnosprawnością w Żywcu.

GRATULUJEMY!

XXXVII Memoriał im. Ireny Szydłowskiej już za nami

[ 30-06-2020, 20:02 ]
W ubiegły weekend odbył się XXXVII Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej w Warszawie. Pomimo stanu pandemii frekwencja dopisała a na starcie pojawiła się krajowa czołówka.    Znakomicie wśród seniorek łuk klasyczny zaprezentowała się Sylwia Zyzańska, która w kwalifikacjach wystrzelała rekord życiowy 664 pkt. w konkurencji 2 x 70 m. Zawodniczka Żywieckiego Łucznika nie dała szans rywalkom w finale pokonując Magdalenę Zając – zawodniczkę Marymontu War...   [ więcej ]

Sławomir Napłoszek i Joanna Rząsa zwycięzcami XV-tego Pucharu Beskidów w Żywcu

[ 21-06-2020, 22:23 ]
Sławomir Napłoszek - SŁ Marymont Warszawa i Joanna Rząsa – LKS Łucznik Żywiec zwycięzcami tegorocznego Pucharu Beskidów w kategorii łuków klasycznych. Sławek zwycięzca rundy kwalifikacyjnej w finale pokonał Karola Kępę z Achillesa Dobczyce a Joanna koleżankę klubową Wiolę Myszor, która wygrała kwalifikacje.   Klasyfikacja kobiet:   I - Joanna Rząsa – LKS Łucznik Żywiec II - Wioleta Myszor – ŁKS Łucznik Żywiec III - Natalia Leśniak – LKS Łucznik Ż...   [ więcej ]

713 pkt. i 357 pkt. Nowe Rekordy Polski Łukasza Przybylskiego

[ 21-06-2020, 22:05 ]
Łukasz Przybylski A3D Toszek poprawił aż o 7pkt własny rekord Polski w konkurencji 2x50m uzyskując znakomity wynik 713 pkt. podczas XV Pucharu Beskidów rozegranego w Żywcu w dniu 21 czerwca 2020. Rekord świata należy do Amerykanina GELLENTHIEN Bradena i wynosi 718 pkt. na 720 możliwych do uzyskania punktów. To nie wszystko nasz najlepszy bloczkowiec ustanowił również nowy rekord kraju na pojedynczą odległość 50 m 357 pkt. na 360 możliwych.  Łukasz zaj...   [ więcej ]