PL
EN

WYNIKI 2021


 1 2 3 > »

[ 20-08-2021, 19:08 ]

Punktacja Województw w roku 2021 

/Aktualny stan na dzień 20.08.2021r./ 

Miejsce

 

Województwo

MŁMP

MPJ

OOM

MMM
stan na 30.09

Suma

1

ŚLĄSKIE 

144

135

99

-

378

2

MAZOWIECKIE 

199

91

56,67

-

346,67

3

MAŁOPOLSKIE 

88

32

39,92

-

159,92

4

PODKARPACKIE 

114

14

28,84

-

156,84

5

DOLNOŚLĄSKIE

90

35

22,5

-

147,5

6

WIELKOPOLSKIE 

79

32

11,5

-

122,5

7

ŁÓDZKIE 

25

35

11

-

71

8

KUJAWSKO-POMORSKIE 

32

4

13

-

49

9

POMORSKIE 

45

-

1

-

46

10

ŚWIĘTOKRZYSKIE 

8

13

8

-

29

11

LUBELSKIE 

8

15

2

-

25

12

ZACHODNIO-POMORSKIE 

12

-

11

-

23

13

OPOLSKIE 

8

1

7

-

16

14

PODLASKIE 

-

1

1

-

2

 

[ 20-08-2021, 19:05 ]

Ranking klubów we współzawodnictwie dzieci i młodzieży wg punktacji Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu (bez kategorii młodzików)

 

Lp.

Nazwa klubu 

OOM

MPJ

MłMP

Razem

1

LKS „Łucznik-Żywiec” 

63pkt.

113pkt.

84pkt.

260pkt.

2

SŁ „Marymont” Warszawa

17,67

47

128

192,67

3

LKS Mazowsze Teresin 

22,25

44

63

129,25

4

AZS Oś Surma Poznań 

9,5

24

79

112,5

5

UKS Talent Wrocław 

6,5

16

70

92,5

6

MLKS Czarna Strzała Bytom

2

22

60

84

7

UKS „Tramp” Jarosław 

17,33

12

47

76,33

8

KS „Płaszowianka” Kraków 

2,5

10

63

75,5

9

CWKS Resovia Rzeszów 

-

-

67

67

10

KS Społem Łódź

6,75

33

25

64,75

11

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

17,92

14

25

56,92

12

ULKS Zryw Dobrcz

13

-

32

45

13

MRKS Gdańsk 

-

-

45

45

14

UKS Grot Ruda Śląska 

33

-

-

33

15

KS Stella Kielce 

8

13

8

29

16

KS Agros Zamość 

2

15

8

25

17

KS Mewa Kołobrzeg 

11

-

12

23

18

GLKS „Unia” Pielgrzymka 

-

14

8

22

19

UKS 95 Wrocław 

9

-

12

21

20

ULKS Sokole Oko Zawadka 

14,75

4

-

18,75

21

KS Obuwnik Prudnik 

5,75

1

8

14,75

22

Drukarz Warszawa

6,75

-

8

14,75

23

LKS Jar Kielnarowa 

10,17

-

-

10,17

24

KS Hubertus Zalesie Górne

9,5

-

-

9,5

25

LZS SKS Raszówka 

1,5

5

-

6,5

26

UKS Victoria Ścinawka Śr.

5,5

-

-

5,5

27

KS Boruta Zgierz

3

2

-

5

28

SNIS „Błękit” Gruszowiec

-

4

-

4

29

BKS Bydgoszcz 

-

4

-

4

30

SŁ Achilles Dobczyce 

3,25

-

-

3,25

31

UKS Świstrzały Białystok 

1

1

-

2

32

KS Leśnik Poznań 

2

-

-

2

33

LKS „Makovia” Makowisko

-

2

-

2

34

ŁKS Zamek Suski 

1,5

-

-

1,5

35

UKS Sajdak Głogów Mł.

1,34

-

-

1,34

36

UKS Piątka Zgierz 

1,25

-

-

1,25

37

KŁ Chrobry Głuchołazy 

1,25

-

-

1,25

38

UKS Morświn Gdynia 

1

-

-

1

39

LKS Tempo Stolarzowice 

1

-

-

1

40 

KS Rokis Radzymin 

0,5

-

-

0,5

 

 


 1 2 3 > »
Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików
Krajowe:  Nowa Ruda (PL)
Termin:   13-14.11
Konkurencje:
Klasyczna,
Kategorie wiekowe:
Młodzicy,