PL
EN

KADRA NARODOWA


Kadra Narodowa Polskiego Związku Łuczniczego - łuk klasyczny

 

MĘŻCZYŹNI

           

 

Nazwisko i imię

Rocznik

Klub

Lic.

Wynik

1

Napłoszek Sławomir

1968

SŁ Marymont Warszawa

803

1979

2

Sierakowski Kacper

1993

SŁ Marymont Warszawa

329

1969

3

Basiuras Michał

1996

KS Społem Łódź

1768

1966

4

Szafran Marek

1997

KS Społem Łódź

653

1962

5

Kasprowski Oskar

2000

LKS Łucznik Żywiec

2863

1939

6

Banaszak Jakub

1996

BKS Bydgoszcz

1508

1938

7

Starzycki Piotr

1998

SŁ Marymont Warszawa

2348

1934

8

Kapusta Ireneusz

1976

ZSiR Start Kielce

2132

1923

9

Czyż Paweł

1998

CWKS Resovia Rzeszów

2287

1919

10

Smoliński Arkadiusz

1997

ULKS Zryw Dobrcz

2407

1909

11

Bąk Jakub 

2005

LKS Łucznik Żywiec

4364

1908

12

Wojtala Adam

2001

LKS Łucznik Żywiec

3119

1891

13

Powała Antoni

2000

SŁ Marymont Warszawa

3141

1889

14

Słowik Konrad

1997

LKS Łucznik Żywiec

1849

1884

15

Pietrusiński Ludwik

1996

SŁ Marymont Warszawa

1582

1884

16

Michalak Sławomir

1972

ROKIS Radzymin

2713

decyzja Zarządu

           

KOBIETY

           

 

Nazwisko i imię

Rocznik

Klub

Lic.

Wynik

1

Leśniak Natalia

1991

LKS Łucznik Żywiec

579

1974

2

Zyzańska Sylwia

1997

LKS Łucznik Żywiec

1851

1964

3

Śmialkowska Magdalena

1997

KS Społem Łódź

1771

1952

4

Myszor Wioleta

1983

LKS Łucznik Żywiec

531

1939

5

Tobolewska Anna

1998

ULKS Zryw Dobrcz

1650

1936

6

Napłoszek Kamila

1999

SŁ Marymont Warszawa

2279

1867

7

Płaza Klaudia

2003

LKS Łucznik Żywiec

3941

1866

8

Jadczyk Ewelina

1989

KS Boruta Zgierz 

4516

1852

9

Stach Martyna

2002

MLKS Czarna Strzała Bytom

3713

1846

10

Rząsa Joanna

1990

LKS Łucznik Żywiec

522

1842

11

Wider Aleksandra

2003

LKS Łucznik Żywiec

2966

1840

12

Bączyk Zuzanna

2002

SŁ Marymont Warszawa

3587

1839

13

Czyż Julia

2000

AZS Oś Surma Poznań

2995

1836

14

Kocaj Marlena

1999

CWKS Resovia Rzeszów

2290

1835

15

Tomaszewicz Kinga

2003

LKS Łucznik Żywiec

3845

1828

16

Sobieraj Małgorzata

1982

PTG Sokół Radom

667

decyzja Zarządu

           

MŁODZIEŻOWCY

 

Nazwisko i imię

Rocznik

Klub

Lic.

Wynik

1

Ogrodowczyk Mateusz

1998

AZS OŚ Surma Poznań

1998

1873

2

Siczek Kamil

1998

KS Społem Łódź

1468

1824

3

Szymański Jakub

1999

KS Drukarz Warszawa

2526

1801

4

Czapczyk Michał

1999

AZS OŚ Surma Poznań

2632

1786

5

Kurowski Szymon

1998

LKS Łucznik Żywiec

3135

1772

6

Kasprzak Konrad

2000

AZS OŚ Surma Poznań

2998

1761

7

Jarosz Marcin

1998

MRKS Gdańsk

2975

1748

8

Borusiński Wiktor

2000

KS Stella Kielce

3145

1748

9

Wojtyś Maciej

1999

KS Stella Kielce

3149

1736

10

Kayser Bartosz

2000

MLKS Czarna Strzała Bytom

3097

1724

11

Wilk Krzystof

1999

KS Społem Łódź

2558

1722

12

Filip Bartosz

2000

MLKS Czarna Strzała Bytom

3096

1720

13

Byzdra Karol

1999

SŁ Marymont Warszawa

2846

1716

14

Ochrombel Michał

1999

UKS 95 Wrocław

2765

1664

15

Duda Cezary

1999

AZS OŚ Surma Poznań

2631

1662

16

Futyma Maciej

2000

UKS Talent Wrocław

1971

1650

17

Gutbier Jędrzej

1998

KS Boruta Zgierz

1540

1647

18

Bątkiewicz Bartłomiej

2000

UKS Talent Wrocław

1974

1637

19

Cacak Patryk

2000

LKS Łucznik Żywiec

2896

1634

20

Kobylnicki Szymon

2000

MLKS Czarna Strzała Bytom

2830

1606

           

MŁODZIEŻÓWKI

           

 

Nazwisko i imię

Rocznik

Klub

Lic

Wynik

1

Zając Magdalena

1998

Sł Marymont Warszawa

3143

1755

2

Pyzowska Paulina

1998

Niestowarzyszona

1851

1744

3

Wacławek Sandra

1999

KSŁ Mewa Kołobrzeg

2027

1722

4

Szmit Klaudia

1998

MLKS Czarna Strzała Bytom

1924

1647

5

Paczuska Aleksandra

2000

SŁ Marymont Warszawa

3156

1630

6

Roguska Alicja

2000

SŁ Marymont Warszawa

3969

1588

7

Żelazna Oliwia

1999

KS Stella Kielce

2722

1561

8

Apanowicz Julia

1998

KS Obuwnik Prudnik

2582

1533

9

Smolak Marta

1999

UKS Talent Wrocław

1792

1454

10

Wierzchowska Maja

2000

GLKS Unia Pielgrzymka

2894

1454

11

Osuch Agata

2000

UKS Tramp Jarosław

2894

1078

12

Popławska-Walusiak Emilia

1998

KS Płaszowianka Kraków

2587

877

13

Marcinkiewicz Natalia

2000

UKS Tramp Jarosław

2893

857

14

Pączek Karolina

1998

KS Obuwnik Prudnik

2799

845

15

Piechowiak Dominika

1999

KS Leśnik Poznań

2845

706

16

Rucińska Karolina

1999

MLKS Czarna Strzała Bytom

2377

579

17

Rachel Julia

1998

MLKS Czarna Strzała Bytom

4218

455

           

JUNIORZY

           

 

Nazwisko i imię

Rocznik

Klub

Lic

Wynik

1

Kupczak Konrad

2003

LKS Łucznik Żywiec

3942

1882

2

Kępa Karol

2001

SŁ Achilles Dobczyce

3074

1868

3

Ceklarz Paweł

2002

SNIS Błękit Gruszowiec

3065

1859

4

Trzópek Marek

2003

SNIS Błękit Gruszowiec

3068

1850

5

Chojecki Miłosz

2002

GLKS Unia Pielgrzymka

3340

1838

6

Rytlewski Michał

2003

LKS Łucznik Żywiec

3614

1822

7

Ostasz Bartłomiej

2001

KS Agros Zamość

3094

1800

8

Słuszniak  Jakub

2003

KS Płaszowianka Kraków

4073

1799

9

Daniszewski Franciszek

2002

SŁ Marymont Warszawa

3961

1776

10

Soboń Pawel

2003

KS Stella Kielce

4138

1759

11

Dziedzic Wiktor

2002

KS Stella Kielce

3476

1746

12

Gaca Arkadiusz

2002

BKS Bydgoszcz

3570

1740

13

Nowak Łukasz

2002

KS Społem Łódź

3962

1738

14

Tokarz Wojciech

2001

MLKS Czarna Strzała Bytom

3102

1724

15

Szczebak Kamil

2002

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

3276

1713

16

Glazna Krzysztof

2002

UKS Talent Wrocław

3782

1707

17

Żurek Kacper

2002

ULKS Zryw Dobrcz

3523

1706

18

Kowalczyk Maciej

2003

KS Społem Łódź

3963

1706

19

Murglin Patryk

2003

ULKS Tarcza Kolbudy

3649

1706

20

Gil Radosław

2003

KS Stella Kielce

4137

1688

           

JUNIORKI

           

 

Nazwisko i imię

Rocznik

Klub

Lic.

Wynik

1

Wesołowska Łucja

2003

UKS Talent Wrocław

2225

1793

2

Michalska Natalia

2002

MLKS Czarna Strzała Bytom

3643

1781

3

Nowak Dominika

2001

KS Społem Łódź

3537

1744

4

Kuczyńska Martyna

2002

BKS Bydgoszcz

3660

1721

5

Żurko Monika

2002

SŁ Marymont Warszawa

3966

1712

6

Szewczyk Jolanta

2002

KS Boruta Zgierz 

3559

1686

7

Jurasz Karolina

2001

LKS Łucznik Żywiec

3113

1684

8

Czyrnek Dominika

2002

SNIS Błękit Gruszowiec

3867

1668

9

Hankus Oliwia

2003

LKS Łucznik Żywiec

3933

1663

10

Błaszczyk Aleksandra

2002

KS Boruta Zgierz 

3554

1656

11

Misiura Janna

2002

LKS Łucznik Żywiec

3619

1639

12

Oberda Julia

2001

KS Agros Zamość

3093

1584

13

Kędzierska Małgorzata

2001

GLKS Unia Pielgrzymka

3423

1578

14

Pintak Paulina 

2002

KS Obuwnik Prudnik

3426

1571

15

Ślusarczyk Magdalena

2001

LKS Łucznik Żywiec

3453

1512

16

Goclon Weronika

2002

UKS Talent Wrocław

3219

1507

17

Miodowska Dorota

2001

ULKS Zryw Dobrcz

2656

1436

18

Waligóra Łucja

2001

LKS Łucznik Żywiec

3454

1076

19

Krzysztofik Maria

2003

KS Stella Kielce

4136

1052

20

Gilowska Joanna

2001

UKS Tramp Jarosław

3024

1048

           

JUNIORZY MŁODSI

           
 

Nazwisko i Imię

Rocznik

Klub

Lic.

Wynik

1

Kultys Jakub

2004

KS Hubertus Zalesie Górne

3638

1915

2

Kądzielawa Kamil

2004

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

3441

1830

3

Wider Kazimierz

2004

LKS Łucznik Żywiec

4306

1825

4

Łukasik Tymoteusz

2005

KS Społem Łódź

4443

1795

5

Głowacz Nikodem

2005

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

4179

1780

6

Baurowicz Filip

2004

KS Obuwnik Prudnik

3965

1776

7

Andrzejczak Piotr

2004

MLKS Czarna Strzała Bytom

4332

1750

8

Bartoszek Karol

2005

KS Drukarz Warszawa

4171

1732

9

Grzelak Kacper

2004

KSŁ Mewa Kołobrzeg

4081

1707

10

Latkowski Jakub

2004

KSŁ Mewa Kołobrzeg

4082

1695

11

Burgiel Kamil

2005

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

3993

1679

12

Podbrzeski Patryk

2004

KSŁ Mewa Kołobrzeg

4083

1650

13

Sputo Jeremi

2005

SŁ Marymont Warszawa

4406

1619

14

Stempniewski Jan

2004

UKS Hubertus Zalesie Górne

3975

1612

15

Kawa Jakub

2005

MLKS Dąbrovia Dąbrowa T.

4016

1586

16

Milewski Konrad

2005

UKS Świstrzały Białystok 

4256

1584

17

Wróbel Sebastian

2004

UKS 95 Wrocław 

4325

1577

18

Obrocki Mateusz

2004

LKS Łucznik Żywiec

4196

1573

19

Czapliński Jakub

2005

ULKS Zryw Dobrcz

4270

1570

20

Bukiert Michał

2005

UKS Świstrzały Białystok 

4257

1524

           

JUNIORKI MŁODSZE

           

 

Nazwisko i Imię

Rocznik

Klub

Lic.

Wynik

1

Hankus Julita

2004

LKS Łucznik Żywiec

4194

1872

2

Rakowska Maja

2005

LKS Łucznik Żywiec

4359

1844

3

Bargiel Joanna

2004

LKS Łucznik Żywiec

4305

1837

4

Matuszek Tacjana

2004

LKS Łucznik Żywiec

4195

1816

5

Siwak Weronika

2004

ULKS Zryw Dobrcz

3522

1810

6

Grzybek Barbara

2004

SŁ Marymont Warszawa

4344

1775

7

Ozdoba Aleksandra

2004

SŁ Marymont Warszawa

4403

1739

8

Kutyła Urszula

2005

UKS Tramp Jarosław

4282

1711

9

Oberda Anna

2006

KS Agros Zamość

4425

1692

10

Pieczara Emilia

2004

ULKS Sokole Oko Zawadka

3121

1662

11

Lisiecka Ewelina

2004

LKS Mazowsze Teresin

3950

1657

12

Socha Natalia

2004

UKS Tramp Jarosław

4103

1626

13

Knopek Amelia

2006

LKS Łucznik Żywiec

4588

1618

14

Szóstak Adrianna

2004

KSł Mewa Kołobrzeg

4121

1604

15

Janicka Małgorzata

2004

MLKS Czarna Strzała Bytom

4453

1601

16

Błaszczyk Zuzanna

2005

KSŁ Mewa Kołobrzeg

4297

1600

17

Różycka Kamila

2004

KS Społem Łódź

4441

1597

18

Stoma Weronika

2005

KSł Mewa Kołobrzeg

4299

1555

19

Trała Eliza

2004

LKS Łucznik Żywiec

4362

1430

20

Kaźmierczak Gabierla

2006

UKS Piątka Zgierz

4590

1423




KADRA NARODOWA ŁUK BLOCZKOWY

Lp

Nazwisko

Imię

klub

nr licencji

ru.

wynik

1

Przybylski

Łukasz

A3D Toszek Boguszyce

1796

1994

2113

2

Konecki

Przemysław

LUKS Orlik Goleszów

2833

2002

2092

3

Szeląg

Filip

A3D Toszek Boguszyce

1798

1999

2084

4

Gorczyca

Krzysztof

OSŁ Strzelec Legnica

1967

808

2081

5

Gomoliszek

Michał

OSŁ Strzelec Legnica

686

1992

2040

6

Świątek

Robert

LKS Mazowsze Teresin

301

1993

2031

7

Pomorski

Tomasz

LKS Łucznik Żywiec

963

1980

2028

8

Sieńczak

Bartosz

KS Płaszowianka Kraków

3260

1984

2023

9

Chmielewski

Tomasz 

Defmar Police

4026

1979

2011

10

Kozłowski

Gabriel

UKS Ameoli Świebodzice

3006

1976

2009

11

Łukasik 

Stanisław

SŁ Achilles Dobczyce

2990

1970

2005

             
             

Lp

Nazwisko

Imię

klub

nr licencji

r.u

wynik

1

Kapusta 

Małgorzata

KS Płaszowianka Kraków

3837

1990

2034

2

Stanieczek 

Anna

LUKS Orlik Goleszów

45

1955

2029

3

Leśniak

Renata

SŁ Achilles  Dobczyce

777

1989

1961

4

Sosnowska 

Monika

OSŁ Strzelec Legnica

4250

1971

1931

5

Szałańska 

Katarzyna

OSŁ Strzelec Legnica

143

1992

1929

6

Daduń 

Marzena

SRPDŚ Wrocław

3374

1992

1867

7

Piziurna

Weronika

LKS Łucznik Żywiec

498

1990

1772

8

Forajter

Alicja

LKS Tempo Stolarzowice

3235

2000

1762

9

Blok

Barbara

Defmar Police

4263

2982

1612