PL
EN

STRONA GŁÓWNA

 « < 3 4 5 6 > »

 [ 25-11-2020, 14:07 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Składanie ofert na organizację zawodów w 2021 roku

Zarząd Polskiego Związku Łuczniczego zaprasza do składania ofert na organizację zawodów w roku 2021 zgodnie z uchwałą nr 10/10/2020 oraz uchwałą nr 9/11/2020. Termin składania ofert na organizację zawodów od 26 listopada do 15 grudnia 2020 roku. Formularz ofertowy wraz z załącznikiem prosimy składać w formie elektornicznej na adres: archery@archery.pl oryginały dokumentów prosimy wysłać na adres: Polski Związek Łuczniczy, ul. Oleandrów 6, 00-629 Warszawa. ...   [ więcej ]
 [ 24-11-2020, 10:04 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2021 ]   

Lista zawodników obecnych na konsultacji szkoleniowej w Szczyrku w dniach 27-29.11.2020

1 Bargiel Joanna 2 Hankus Julita 3 Hankus Julita 4 Hankus Oliwia 5 Kupczak Konrad 6 Rytlewski Michał 7 Smoliński Arkadiusz 8 Trzópek Marek 9 Wesołowska Łucja 10 Wider Aleksandra ...   [ więcej ]
 [ 24-11-2020, 10:03 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2021 ]   

Lista zawodników obecnych na konsultacji szkoleniowej w Szczyrku w dniach 27-29.11.2020

1 Banaszak Jakub 2 Czyż Paweł 3 Napłoszek Kamila 4 Napłoszek Sławomir 5 Płaza Klaudia 6 Stach Martnya 7 Szafran Marek 8 Tobolewska Anna 9 Zyzańska Sylwia Trener Piotr Piątek...   [ więcej ]
 [ 22-11-2020, 19:07 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   


p>

875

Z głębokim żalem informujemy, że w wieku 64 lat zmarł Zygmunt Walecki. Wieloletni zawodnik, działacz i przyjaciel klubu Obuwnik Prudnik. Był jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w kategorii masters, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Weteranów. Znany jako „Amerikano” dopingował najmłodszych zawodników i stwarzał rodzinną atmosferę. 

Ostatnie pożegnanie odbędzie się 26.11.2020 o godz. 11:00 w Kaplicy Cmentarnej w Prudniku.

Składamy kondolencje i łączymy się w smutku z rodziną i przyjaciółmi.

 

Zarząd i Pracownicy Polskiego Związku Łuczniczego.

 

 [ 21-11-2020, 06:09 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


MEDALIŚCI HALOWYCH MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH

WILKOWICE 2020


865Aleksandra Wider- złoty medal - LKS Łucznik Żywiec

873Jakub Bąk- złoty medal - LKS Łucznik Żywiec

867Ewelina Lisiecka- srebrny medal - LKS Mazowsze Teresin

871Jakub Kultys- srebrny medal - KS Hubertus Zalesie Górne

869Kinga Tomaszewicz- brązowy medal - LKS Łucznik Żywiec

872Jakub Słuszniak- brązowy medal - KS Płaszowianka Kraków

868Maja Rakowska- brązowy medal - LKS Łucznik Żywiec

874Seweryn Janus- brązowy medal - AZS OŚ Surma Poznań
 [ 17-11-2020, 21:24 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Protokół z XXX Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - Wilkowice 13-15.11.2020r.

Protokół z XXX Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych - Wilkowice 13-15.11.2020r.
 [ 13-11-2020, 11:02 ]
   [ Organizacja szkolenia FRKF w 2021 ]   

Lista uczestników zgrupowania KN w Szczyrku 15-20.11.2020

1. Bargiel Joanna 2. Bączyk Zuzanna 3. Ceklarz Paweł 4. Kępa Karol 5. Rytlewski Michał 6. Smoliński Arkadiusz 7. Tomaszewicz Kinga 8. Trzópek Marek 9. Wesołowska Łucja 10. Wider Aleksandra ...   [ więcej ]
 [ 13-11-2020, 10:58 ]
   [ Organizacja szkolenia BP w 2021 ]   

Lista uczestników zgrupowania KN w Szczyrku 15 - 20.11.2020

1. Kasprowski Oskar 2. Leśniak Natalia 3. Myszor Wioleta 4. Napłoszek Sławomir 5. Stach Martyna 6. Szafran Marek 7. Tobolewska Anna 8. Zyzańska Sylwia Trener Piotr Piątek...   [ więcej ]
 [ 11-11-2020, 16:50 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


RANKING WYNIKOWY ZAWODNIKÓW W SEZONIE 2020

NAJLEPSI ZAWODNICY I ZAWODNICZKI W KONKURENCJI 2X70 m


839Sylwia Zyzańska I miejsce - LKS Łucznik Żywiec

856Sławomir Napłoszek I miejsce - SŁ Marymont Warszawa

854Natalia Leśniak II miejsce - LKS Łucznik Żywiec

863Marek Szafran II miejsce - KS Społem Łódź

857Magdalena Śmiałkowska III miejsce - KS Społem Łódź

859Michał Basiuras III miejsce - KS Społem Łódź


 [ 9-11-2020, 09:42 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   


ZWYCIĘZCY PUCHARU POLSKI 2020.

 

Pomimo utrudnień spowodowanych pandemią odbyły się po IV rundy dla kategorii wiekowej senior – junior oraz dla juniorów młodszych.

 

Zwycięzcy w kategorii – open


839Sylwia Zyzańska I miejsce Puchar Polski - kobiety open

840Michał Basiuras I miejsce Puchar Polski - mężczyźni open

837Wioleta Myszor II miejsce Puchar Polski - kobiety open

841Ireneusz Kapusta II miejsce Puchar Polski - mężczyźni open

838Natalia Leśniak III miejsce Puchar Polski - kobiety open

842Jakub Banaszak III miejsce Puchar Polski - mężczyźni open


Pierwsza "10-tka" Pucharu Polski OPEN




Zwycięzcy w kategorii – juniorów


848Martyna Stach I miejsce Puchar Polski - juniorek

844Konrad Kupczak I miejsce Puchar Polski - juniorów

843Klaudia Płaza II miejsce Puchar Polski - juniorek

846Marek Trzópek II miejsce Puchar Polski - juniorów

845Łucja Wesołowska III miejsce Puchar Polski - juniorek

847Michał Rytlewski III miejsce Puchar Polski - juniorów
849

Zwycięzcy w kategorii – juniorów młodszych


850Klaudia Płaza I miejsce LKS Łucznik Żywiec

844Konrad Kupczak I miejsce Łucznik Żywiec

845Łucja Wesołowska II miejsce UKS Talent Wrocław

851Jakub Bąk II miejsce LKS Łucznik Żywiec

853Aleksandra Wider III miejsce LKS Łucznik Żywiec

846Marek Trzópek III miejsce SNIS Błękit Gruszowiec
 [ 7-11-2020, 14:57 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Nowe regulacje dotyczące organizacji imprez i zawodów sportowych

7 listopada weszło w życie Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 6 listopada zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. W świetle nowych regulacji bezpieczeństwa, wprowadza się zakaz organizowania i przeprowadzania wydarzeń sportowych lub współzawodnictwa sportowego polegających na bieganiu lub jeździe na rowerze, z wyjątkiem organizowanych przez polski związek sp...   [ więcej ]
Nowe regulacje dotyczące organizacji imprez i zawodów sportowych
 [ 6-11-2020, 08:21 ]
   [ Organizacja szkol. nieolimp. w 2021 ]   

Lista uczestników zgrupowania w Zakopanem w dniach 6-11.11.2020

1. Szałańska Katarzyna - OSŁ"Strzelec" Legnica2. Sosnowska Monika - OSŁ " Strzelec " Legnica3. Kapusta Małgorzata - KS"Płaszowianka" Kraków4. Szeląg Filip - A3D Toszek5. Konecki Przemysław - UKS ORLIK Goleszów6. Gorczyca Krzysztof -OSŁ"Strzelec" Legnica7. Gomoliszek Michał -OSŁ"Strzelec" LegnicaTrener Józef Baściuk...   [ więcej ]
 [ 5-11-2020, 17:03 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2021 ]   

Lista uczestników zgrupowania szkoleniowego KN ON w dniach 8-16.11.2020 OPO COS Zakopane

1. Byś Jakub 2. Chmielewski Marcin 3. Markitantova Ksenia 4. Olszewska Milena  5. Jacniacki Piotr 6. Sawicki Piotr trenerzy: Ryszard Pacura Ryszard Olejnik...   [ więcej ]
 [ 5-11-2020, 17:02 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2021 ]   

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej KN ON w dniach 6-8.11.2020 Kielce.

1. Byś Jakub 2. Chmielewski Marcin 3. Markitantova Ksenia 4. Jacniacki Piotr 5. Kapusta Ireneusz 6. Zapała Ireneusz 7. Sawicki Piotr trenerzy: Ryszard Pacura Ryszard Olejnik...   [ więcej ]
 [ 27-10-2020, 19:10 ]
   [ Komunikaty z ostatniej chwili ]   

Aktualne wytyczne obowiązujące w sporcie

24 października, w związku z pandemią koronawirusa, weszły w życie nowe zasady bezpieczeństwa dotyczące obszaru sportu. Prosimy o zapoznanie się z aktualnymi wytycznymi. Od soboty 24 października cała Polska znajduje się w czerwonej strefie – oznacza to nowe zasady obowiązujące m.in. w sporcie.  WSPÓŁZAWODNICTWO I WYDARZENIA SPORTOWE – bez udziału publiczności Wydarzenia sportowe, współzawodnictwo sportowe i zajęcia sportowe w całej Polsce odbywają si...   [ więcej ]
Aktualne wytyczne obowiązujące w sporcie
 [ 27-10-2020, 19:07 ]
   [ Wyniki zawodów 2020 ]   

Protokół z XXXIII Międzynarodowego Turnieju „o Złotą Ciupagę Góralską”

 [ 27-10-2020, 19:06 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2021 ]   

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej KN ON w dniach 25-27.09.2020, Kielce

1. Olszewska Milena 2. Sawicki Piotr 3. Kapusta Ireneusz trener. Ryszard Pacura...   [ więcej ]
 [ 27-10-2020, 19:04 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2021 ]   

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej KN ON w dniach 10-13.09.2020, Legnica

1. Ciszek Łukasz 2. Kapusta Ireneusz 3. Olszewska Milena 4. Sawicki Piotr trener. Ryszard Olejnik ...   [ więcej ]
 [ 27-10-2020, 19:03 ]
   [ Organizacja szkolenia ON w 2021 ]   

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej KN ON w dniach 4-6.09.2020, Legnica

1. Dudka Dorota 2. Dudka Adam 3. Zapała Ireneusz trenerzy: Ryszard Pacura Ryszard Olejnik ...   [ więcej ]

 « < 3 4 5 6 > »