PL
EN

Organizacja szkolenia FRKF w 2021


 1 2 >

Lista uczestników zgrupowania KN Zakopane 22-26.11.2021 r.

[ 5-11-2021, 15:40 ]
1 Osuch Maksymilian 2 Janus Seweryn 3 Ławicka Zuzanna 4 Kultys Jakub 5 Czyż Paweł 6 Neścior Andrzej 7 Trzópek Marek 8 Ceklarz Paweł 9 Sputo Jerzy trener: Maciej Fałdziński...   [ więcej ]

Lista Zawodników Powołanych na zawody CYPRUS INTERNATIONAL ARCHERY CUP

[ 21-10-2021, 15:21 ]
1 Kasprowski Oskar 2 Łazowski Filip 3 Starzycki Piotr 4 Chojecki Miłosz 5 Osuch Maksymilian 6 Bąk Jakub 7 Kultys Jakub         1 Stach Martyna 2 Michalska Natalia 3 Tobolewska Anna 4 Napłoszek Kamila 5 Zając Magdalena 6 Tomaszewicz Kinga 7 Bargiel Joanna 8 Siwak Weronika 9 Bączyk Zyzanna           Trenerzy:   Fałdziński Macie...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie w Szczyrku w dniach 27.09 - 3.10.2021

[ 23-09-2021, 12:48 ]
1. Tobolewska Anna2. Siwak Weronika3. Chojecki Miłosz  od 30.094. Kędzierska Małgorzata od 30.095. Tomaszewicz Kinga6. Wider Maksymilian7. Wider Kazimierz8. Stach Martyna9. Osuch Maksymilian Trener Maciej Fałdziński...   [ więcej ]

Reprezentacja Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów i Juniorów Młodszych Wrocław 9-15.08.2021 r. - łuk klasyczny

[ 26-07-2021, 13:19 ]
Juniorzy:   Chojecki Miłosz Łazowski Filip Bąk Jakub   Juniorzy młodsi:   Kultys Jakub Wider Maksymilian Sputo Jerzy   Juniorki:   Bączyk Zuzanna Stach Martyna Kędzierska Małgorzata     Juniorki młodsze:   Bargiel Joanna Matuszek Tacjana Siwak Weronika...   [ więcej ]

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej KNJ w dniach 25-27.07.2021 - Warszawa

[ 26-06-2021, 06:50 ]
1 Bąk Jakub 2 Chojecki Miłosz 3 Kędzierska Małgorzata 4 Kupczak Konrad 5 Michalska Natalia 6 Płaza Klaudia 7 Stach Martyna 8 Tomaszewicz Kinga 9 Wider Aleksandra Trener: Macjej Fałdziński...   [ więcej ]

Lista uczestników Turnieju kwalifikacyjnego Tokio 2020 Paryż 16-23.06.2021

[ 24-05-2021, 21:03 ]
1. Tobolewska Anna Trener: Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zawody Puchar Europy Juniorów - Catez Słowenia 16-22.05.2021 r.

[ 10-05-2021, 09:14 ]
  Nazwisko i Imię klub kat. Wiekowa 1 Paweł Ceklarz SNIS Błękit Gruszowiec junior 2 Kępa Karol SŁ Achilles Dobczyce junior 3 Tokarz Wojaciech MLKS Czarna Strzała Bytom junior 4 Kupczak Konrad LKS Łucznik Żywiec junior 5 Bąk Jakub LKS Łucznik Żywiec junior młodszy 6 Kultys Jakub KS Hubertus Zalesie Górne junior młodszy 7 Kądzielawa Kamil MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska junior młodszy 8 W...   [ więcej ]

Lista uczestników zawodów PE Antalya w dniach 6-12.04.2021

[ 6-04-2021, 09:34 ]
1. Kasprowski Oskar2. Tobolewska AnnaTrener: Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Legnicy w dniach 5-6.04.2021

[ 26-03-2021, 13:17 ]
1. Kasprowski Oskar2. Tobolewska Anna3. Starzycki Piotr TrenerPiątek Piotr  ...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania KN w Szczyrku 26.03-2.04.2021

[ 14-03-2021, 16:59 ]
1. Kasprowski Oskar2. Napłoszek Kamila (26-28.03)3. Tobolewska Anna4. Kępa Karol (od 30.03)...   [ więcej ]

Lista uczestników zawodów I Runda Pucharu Europy Porec 15-21.03.2021

[ 12-03-2021, 07:21 ]
1. Kasprowski Oskar 2. Starzycki Piotr 3. Tobolewska Anna Trener: Jacek Maciaszek...   [ więcej ]

Lista uczestników konsultacji szkoleniowej w Szczyrku w dniach 13-15.03.2021

[ 12-03-2021, 07:21 ]
1. Kasprowski Oskar LKS Łucznik Żywiec od 14.03  2. Tobolewska Anna ULKS ZRYW Dobrcz   3. Starzycki Piotr SŁ Marymont Warszawa   4. Napłoszek Kamila SŁ Marymont Warszawa   ...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania w Prudniku w dniach 1-7.03.2021

[ 15-02-2021, 09:03 ]
1 Kępa Karol   2 Napłoszek Kamila od 3.03 3 Starzycki Piotr od 4.03 4 Bączyk Zuzanna od 4.03 5 Kasprowski Oskar od 5.03 Trener: Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania w Prudniku w dniach 8-14.02.2021

[ 29-01-2021, 10:35 ]
1. Bączyk Zuzanna 2. Bąk Jakub 3. Kasprowski Oskar 4. Kępa Karol 5. Napłoszek Kamila 6. Starzycki Piotr Trener: Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania w Szczyrku w dniach 16-23.01.2021

[ 29-01-2021, 10:35 ]
Kasprowski Oskar Bąk JakubTrener: Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania w Tresnej w dniach 13-20.12.2020

[ 7-12-2020, 14:52 ]
1 Ceklarz Paweł 2 Matuszek Tacjana 3 Michalska Natalia 4 Oberda Anna 5 Rytlweski Michał 6 Smoliński Arkadiusz 7 Stach Martyna 8 Tomaszewicz Kinga 9 Trzópek Marek 10 Wider Aleksandra Trener: Leszek Stempel...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na konsultacji szkoleniowej w Szczyrku w dniach 27-29.11.2020

[ 24-11-2020, 10:04 ]
1 Bargiel Joanna 2 Hankus Julita 3 Hankus Julita 4 Hankus Oliwia 5 Kupczak Konrad 6 Rytlewski Michał 7 Smoliński Arkadiusz 8 Trzópek Marek 9 Wesołowska Łucja 10 Wider Aleksandra ...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania KN w Szczyrku 15-20.11.2020

[ 13-11-2020, 11:02 ]
1. Bargiel Joanna 2. Bączyk Zuzanna 3. Ceklarz Paweł 4. Kępa Karol 5. Rytlewski Michał 6. Smoliński Arkadiusz 7. Tomaszewicz Kinga 8. Trzópek Marek 9. Wesołowska Łucja 10. Wider Aleksandra ...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 22 - 27.10.2020

[ 19-10-2020, 10:53 ]
Bączyk Zuzanna Ceklarz Paweł Chojecki Miłosz Hankus Julita Kędzierska Małgorzata Kępa Karol  Michalska Natalia Oberda Anna Trzópek Marek Wesołowska Łucja Wider Aleksandra ...   [ więcej ]

Lista uczestników zawodów międzynarodowych -2020 INTERNATIONAL ANTALYA CHALLENGE 30.09 - 7.10

[ 24-09-2020, 21:03 ]
Napłoszek Kamila Smoliński Arkadiusz Starzycki Piotr Tobolewska Anna   Trener: Jacek Maciaszek...   [ więcej ]

 1 2 >