PL
EN

Organizacja szkolenia BP w 2020


Lista iczestników zgrupowania w Tresnej w dniach 13-20.12.2020

[ 7-12-2020, 14:51 ]
1 Banaszak Jakub 2 Kasprowski Oskar 3 Leśniak Natalia 4 Myszor Wioleta 5 Napłoszek Kamila 6 Napłoszek Sławomir 7 Rząsa Joanna 8 Szafran Marek 9 Tobolewska Anna  10 Zyzańska Sylwia Trener: Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na konsultacji szkoleniowej w Szczyrku w dniach 27-29.11.2020

[ 24-11-2020, 10:03 ]
1 Banaszak Jakub 2 Czyż Paweł 3 Napłoszek Kamila 4 Napłoszek Sławomir 5 Płaza Klaudia 6 Stach Martnya 7 Szafran Marek 8 Tobolewska Anna 9 Zyzańska Sylwia Trener Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania KN w Szczyrku 15 - 20.11.2020

[ 13-11-2020, 10:58 ]
1. Kasprowski Oskar 2. Leśniak Natalia 3. Myszor Wioleta 4. Napłoszek Sławomir 5. Stach Martyna 6. Szafran Marek 7. Tobolewska Anna 8. Zyzańska Sylwia Trener Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista uczestników zgrupowania KN w Zakopanem 22 - 27.10.2020

[ 19-10-2020, 10:53 ]
Banaszak Jakub Czyż Paweł Leśniak Natalia Myszor Wioleta Stach Martyna Szafran Marek Tobolewska Anna Zyzańska Sylwia Trener Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista uczestników zawodów międzynarodowych -2020 INTERNATIONAL ANTALYA CHALLENGE 30.09 - 7.10

[ 24-09-2020, 21:02 ]
  Banaszak Jakub Basiuras Michał Lesniak Natalia Myszor Wioleta Sierakowski Kacper Szafran Marek Śmiałkowska Magdalena Zyzańska Sylwia   Trener: Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie KN w Szczyrku w dniach 20-25.09.2020

[ 17-09-2020, 21:30 ]
Szafran Marek - KS Społem ŁódźStach Maryna - MLKS Czarna Strzała BytomTobolewska Anna - ULKS Zryw DobrczPłaza Klaudia - LKS Łucznik Żywiec Trener: Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Szczyrku 1-7.09.2020

[ 1-09-2020, 22:04 ]
Banaszak Jakub Leśniak Natalia Myszor Wioleta Szafran Marek Tobolewska Anna Zyzańska Sylwia ~Trener: Piotr Piątek...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Szczyrku w dniach 20-29.07.2020

[ 11-07-2020, 08:32 ]
Banaszak Jakub Czyż Paweł Leśniak Natalia  Myszor Wioleta Szafran Marek Tobolewska Anna Zyzańska Sylwia Trener: Kocik Kazimierz Kierownik Wyszkolenia Jacek Maciaszek...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Cetniewie 29.06-10.07

[ 27-06-2020, 08:03 ]
1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia (od 30.06)3. Myszor Wioleta (od 30.06)4. Napłoszek Kamila5. Tobolewska Anna (od 30.06) 1. Szafran Marek 2. Czyż Paweł 3. Banaszak Jakub Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na konsultację szkoleniową w Warszawie w dniach 26-28.06.2020

[ 17-06-2020, 15:54 ]
  Nazwisko i Imię klub       seniorki     1. Zyzańska Sylwia LKS Łucznik Żywiec 2. Myszor Wioleta LKS Łucznik Żywiec 3. Leśniak Natalia LKS Łucznik Żywiec 4. Śmiałkowska Magdalena KS Społem Łódź 5. Tobolewska Anna ULKS Zryw Dobrcz 6. Napłoszek Kamila SŁ Marymont Warszawa             seniorzy     1. Banaszak Jakub BKS Bydgoszcz 2. Ogrodowczyk Mateusz AZS Oś ...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KN w Żywcu 14-21.06.2020

[ 8-06-2020, 13:01 ]
1 Myszor Wioleta 2 Leśniak Natalia 3 Płaza Klaudia 4 Zyzańska Sylwia Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 2-6.03.2020

[ 26-02-2020, 07:31 ]
Banaszak Jakub Czyż Paweł Płaza Klaudia Tobolewska Anna ...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 10-15.02.2020

[ 29-01-2020, 11:12 ]
Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Śmiałkowska Magdalena Tobolewska Anna Sierakowski Kacper Basiuras Michał Gołąbczak Patryk Napłoszek Kamila Szafran Marek ...   [ więcej ]

Lizta zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 27.01 - 1.02.2020

[ 19-01-2020, 17:43 ]
Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Banaszak Jakub Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej Prudnik 14-19.01.2020

[ 10-01-2020, 21:55 ]
Banaszak Jakub Leśniak Natalia Myszor Wioleta Napłoszek Kamila (FRKF) Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek (FRKF) Tobolewska Anna (FRKF) Zyzańska Sylwia (FRKF)     Trener: Zbigniew Kowalczyk    ...   [ więcej ]