PL
EN

Organizacja szkolenia BP w 2020


Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Szczyrku w dniach 20-29.07.2020

[ 11-07-2020, 08:32 ]
Banaszak Jakub Czyż Paweł Leśniak Natalia  Myszor Wioleta Szafran Marek Tobolewska Anna Zyzańska Sylwia Trener: Kocik Kazimierz Kierownik Wyszkolenia Jacek Maciaszek...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Cetniewie 29.06-10.07

[ 27-06-2020, 08:03 ]
1. Zyzańska Sylwia 2. Leśniak Natalia (od 30.06)3. Myszor Wioleta (od 30.06)4. Napłoszek Kamila5. Tobolewska Anna (od 30.06) 1. Szafran Marek 2. Czyż Paweł 3. Banaszak Jakub Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na konsultację szkoleniową w Warszawie w dniach 26-28.06.2020

[ 17-06-2020, 15:54 ]
  Nazwisko i Imię klub       seniorki     1. Zyzańska Sylwia LKS Łucznik Żywiec 2. Myszor Wioleta LKS Łucznik Żywiec 3. Leśniak Natalia LKS Łucznik Żywiec 4. Śmiałkowska Magdalena KS Społem Łódź 5. Tobolewska Anna ULKS Zryw Dobrcz 6. Napłoszek Kamila SŁ Marymont Warszawa             seniorzy     1. Banaszak Jakub BKS Bydgoszcz 2. Ogrodowczyk Mateusz AZS Oś ...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KN w Żywcu 14-21.06.2020

[ 8-06-2020, 13:01 ]
1 Myszor Wioleta 2 Leśniak Natalia 3 Płaza Klaudia 4 Zyzańska Sylwia Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

Lista zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 2-6.03.2020

[ 26-02-2020, 07:31 ]
Banaszak Jakub Czyż Paweł Płaza Klaudia Tobolewska Anna ...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 10-15.02.2020

[ 29-01-2020, 11:12 ]
Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Śmiałkowska Magdalena Tobolewska Anna Sierakowski Kacper Basiuras Michał Gołąbczak Patryk Napłoszek Kamila Szafran Marek ...   [ więcej ]

Lizta zawodników obecnych na zgrupowaniu KNS w Zakopanem 27.01 - 1.02.2020

[ 19-01-2020, 17:43 ]
Zyzańska Sylwia Leśniak Natalia Myszor Wioleta Banaszak Jakub Trener: Kowalczyk Zbigniew...   [ więcej ]

Lista zawodników powołanych na zgrupowanie kadry narodowej Prudnik 14-19.01.2020

[ 10-01-2020, 21:55 ]
Banaszak Jakub Leśniak Natalia Myszor Wioleta Napłoszek Kamila (FRKF) Ogrodowczyk Mateusz Szafran Marek (FRKF) Tobolewska Anna (FRKF) Zyzańska Sylwia (FRKF)     Trener: Zbigniew Kowalczyk    ...   [ więcej ]