PL
EN

KALENDARZ 2021


KALENDARZ IMPREZ CENTRALNYCH POLSKIEGO ZWIĄZKU ŁUCZNICZEGO NA ROK 2021.

 

LP

NAZWA ZAWODÓW

DATA

MIEJSCE

ORGANIZATOR 

1

III Runda Halowego Pucharu Polski

17.01

Tresna

LKS "Łucznik-Żywiec"

2

Halowe Zawody KN 4x70m

23.01

Prudnik

PZŁucz.

3

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 

29-31.01

Wilkowice

LKS "Łucznik-Żywiec"

4

IV Runda Halowego Pucharu Polski

7.02

Prudnik 

KS Obuwnik Prudnik 

5

Halowe zawody weryfikacyjne KN 4x70m + 4x70m

13-14.02

Prudnik

PZŁucz.

6

Halowe Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością

13-14.02

Zgierz

KS Boruta Zgierz

7

7 th Fazza Para Archery World Ranking Tournament.                             

21-27.02

Dubaj

PZŁucz.

8

Halowe Zawody kadry narodowej - 4x70m + 4x70m

6-7.03

Prudnik 

PZŁucz.

9

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców

13-14.03

Zamość

KS "Agros" Zamość

10

I Runda Pucharu Europy 

16-21.03

Porec/Chorwacja

PZŁucz.

11

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

20-21.03

Legnica 

OSŁ "Strzelec" Legnica

12

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików 

27.03

Zgierz 

KS Boruta Zgierz 

13

Zawody kadry narodowej - 4x70m + IORWA

27-28.03

Szczyrk/Żywiec

PZŁucz.

14

II Runda Pucharu Europy 

6-11.04

Antalya/Turcja

PZŁucz.

15

XIII Międzynarodowy Turniej o Puchar Gór Opawskich

10-11.04

Prudnik

KS Obuwnik Prudnik

16

I Runda Pucharu Polski + DMP Ekstraklasa K i M, I Liga

17-18.04

Legnica 

OSŁ "Strzelec" Legnica

17

I Runda Pucharu Świata 

19-25.04

Guatemala City / Gwatemala

PZŁucz.

18

Międzynarodowy Turniej „Nadzieje Olimpijskie”  

19-24.04

Lwów/Ukraina

PZŁucz.

19

Mistrzostwa Europy Osób Niepełnosprawnych

29.04-09.05

Olbia / Włochy

PZŁucz.

20

Międzynarodowy Turniej „Veronica Cup 2021”

6-9.05

Kamnik/Słowenia

PZŁucz. 

21

II Runda Pucharu Polski + DMP Ekstraklasa K i M, I Liga

8-9.05

Żywiec

LKS "Łucznik-Żywiec"

22

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

15.05

Prudnik

KS "Obuwnik" Prudnik

23

II Runda Pucharu Świata 

17-23.05

Szanghaj/Chiny

PZŁucz.

24

I Runda Pucharu Europy Juniorów

17-22.05

Catez/Słowenia

PZŁucz.

25

Memoriał Mieczysława Nowakowskiego 

22-23.05

Warszawa

SŁ Marymont Warszawa

26

Mistrzostwa Europy Seniorów / kwalifik. Indywid Tokio

31.05-6.06

Antalya/Turcja

PZŁucz.

27

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

5.06

Kielce

KS "Stella" Kielce

28

III Runda Pucharu Polski + DMP Ekstraklasa K i M, I Liga

12-13.06

Żywiec

LKS "Łucznik-Żywiec"

29

Mistrzostwa Polski Osób z Niepełnosprawnością

18-20.06

Lublin

START Lublin

30

Turniej Kwalifikacyjny Tokio 2021

18-21.06

Paryż / Francja

W.A

31

XVI Międzynarodowy Puchar Beskidów

19-20.06

Żywiec

LKS "Łucznik-Żywiec"

32

III Runda Pucharu Świata 

22-27.06

Paryż/Francja

PZŁucz.

33

III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

26.06

Warszawa

KS "Drukarz" Warszawa

34

XXXVIII Memoriał Ireny Szydłowskiej 

26-27.06

Warszawa

KS "Drukarz" Warszawa

35

LXXXV Mistrzostwa Polski Seniorów / 2x70m + ORWA

2-4.07

Gdańsk 

PZŁucz.

36

Puchar Europy –kwalifikacje do IP

4-11.07

Nove Mesto/Czechy

PZŁucz.

37

XXVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

16-18.07

Dobrcz

PZŁucz.

38

Igrzyska Olimpijskie w Tokio 

23-31.07

Tokio/Japonia 

PKOL

39

II Runda Pucharu Europy Juniorów

2-7.08

Bukareszt

PZŁucz.

40

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

6-8.08

Bytom

MLKS Czarna Strzała

41

Mistrzostwa Polski Juniorów

13-15.08

Żywiec 

LKS "Łucznik-Żywiec"

42

IV Runda Pucharu Polski + DMP Ekstraklasa K i M, I Liga

21-22.08

Głuchołazy

KŁ "Chrobry" Głuchołazy

43

Uniwersjada

20-24.08

Chengdu/Chiny

PZŁucz.

44

Igrzyska Paraolimpijskie Tokio

27.08-04.09

Tokio/Japinia

PZŁucz.

45

Mistrzostwa Polski Młodzików

4-5.09

Zgierz 

KS "Boruta" Zgierz 

46

Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie bloczkowym

4-5.09

Więcławice 

Małopolski OZŁucz.

47

Mistrzostwa Zrzeszenia LZS

11-12.09

Bytom

MLKS Czarna Strzała

48

Mistrzostwa Świata Seniorów 

19-26.09

Yankton/USA

PZŁucz.

49

LXXXV Mistrzostwa Polski Seniorów Ł-AB + odległości

17-19.09

Więcławice 

PZŁucz.

50

Mistrzostwa Polski Studentów

25.09

Bytom

MLKS Czarna Strzała

51

VIII Mistrzostwa Polski Field

25-26.09

Więcławice 

PZŁucz.

52

IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

25.09

Głuchołazy

KŁ "Chrobry" Głuchołazy

53

X Memoriał Jana Konopczyńskiego 

26.09

Żołędowo

LKS "Łucznik-Żołędowo"

54

III Memoriał Prezesa PZŁucz. Zdzisława Kozłowskiego 

2.10

Supraśl

UKS Puszcza Supraśl

55

V Runda Pucharu Polski + DMP Ekstraklasa K i M, I Liga

2-3.10

Kielce

KS "Stella" Kielce

56

Mistrzostwa Świata Juniorów 

4-10.10

Perth/Australia 

PZŁucz.

57

XXXIV Międzynarodowy Turniej o Złotą Ciupagę Góralską 

9-10.10

Żywiec

LKS „Łucznik-Żywiec”

58

Turniej Kwalifikacyjny PZŁucz. – Paryż 2024 - 8x70m 

16-17.10

Żywiec 

PZŁucz.

59

Międzynarodowe Zawody Halowe Berlin OPEN 

10-12.12

Berlin/Niemcy

PZŁucz.