PL
EN

Kalendarz 2020


KALENDARZ ZAWODÓW CENTRALNYCH PZŁucz. na ROK 2020

LP

NAZWA ZAWODÓW

DATA

MIEJSCE

ORGANIZATOR 

1

Halowe Zawody kadry narodowej - 70m

18-19.01

Prudnik 

KS "Obuwnik" Prudnik

2

Halowe Zawody kadry narodowej - 70m

15-16.02

Prudnik 

KS "Obuwnik" Prudnik

3

Halowe Mistrzostwa Polski Seniorów 

22-23.02

Świebodzice

UKS "Ameoli" Świebodzice

4

Halowe Zawody kadry narodowej - 70m

7-8.03

Prudnik / Spała

KS "Obuwnik" Prudnik

5

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Mlodzieżowców

14-15.03

Zgierz

KS "Boruta" Zgierz

6

Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

21-22.03

Wilkowice

LKS "Łucznik" Żywiec

7

Halowe Mistrzostwa Polski Młodzików 

28-29.03

Nowa Ruda

KS "Piast" Nowa Ruda

8

Międzynarodowy Puchar Kahmara 

1-5.04

Antalya / Turcja

PZŁucz.

9

XIII Międzynarodowy Turniej Gór Opawskich

4-5.04

Prudnik

KS "Obuwnik" Prudnik

10

I Runda Pucharu Polski Seniorów + Ekstraklasa

17-18.04

Prudnik

KS "Obuwnik" Prudnik

11

Mistrzostwa Europy Niepełnosprawnych + Turniej Kwalifikacyjny do IO Tokio

18-26.04

Olbia / Włochy

PZŁucz.

12

I Runda Pucharu Świata 

19-26.04

Guatemala City / Gwatemala

PZŁucz.

13

Międzynarodowy Turniej Puchar Veroniki

24-26.04

Kamnik / Słowenia

PZŁucz.

14

II Runda Pucharu Świata 

4-10.05

Szanghaj / Chiny

PZŁucz.

15

II Runda Pucharu Polski Seniorów + Ekstraklasa

9-10.05

Żywiec

LKS "Łucznik" Żywiec

16

Międzynarodowy Turniej Nadziei Olimpijskich

11-16.05

Lwów / Ukraina

PZŁucz.

17

Memoriał Michała Sawickiego 

16.05

Radom

PTG "Sokół" Radom

18

Mistrzostwa Europy Seniorów + Turniej Kwalifikacyjny do IO Tokio

19-26.05

Antalya / Turcja

PZŁucz.

19

I Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

23.05

Brzoza

UKS "Sokół" Brzoza

20

Memoriał Mieczysława Nowakowskiego 

30-31.05

Warszawa

SŁ "Marymont" Warszawa

21

III Runda Pucharu Polski Seniorów + Ekstraklasa

6-7.06

Rzeszów 

CWKS "Resovia" Rzeszów

22

Grand Prix Europy Seniorów

9-13.06

Poreć / Chorwacja

PZŁucz.

23

II Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

13.06

Głuchołazy 

KS Chrobry Głuchołazy 

24

Puchar Europy Niepełnosprawnych

13-21.06

Nowe Miasto /Czechy

PZŁucz.

28

XV Międzynarodowy Turniej Puchar Beskidów

20-21.06

Żywiec

LKS "Łucznik-Żywiec"

26

III Runda Pucharu Świata

21-28.06

Berlin / Niemcy

PZŁucz.

27

III Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

27.06

Prudnik

KS "Obuwnik" Prudnik

25

XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej

27-28.06

Warszawa

KS "Drukarz" Warszawa

29

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 

4-5.07

Żywiec 

LKS "Łucznik-Żywiec"

30

Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych

4-5.07

Lublin

Start Lublin

31

Puchar Europy Juniorów

6-11.07

Bukareszt / Rumunia

PZŁucz.

32

XXVI Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży/Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych

24-26.07

Zgierz

Łódzki OZŁucz.

33

LXIX Mistrzostwa Polski Juniorów

31.07-2.08

Dobrcz

ULKS "Zryw" Dobrcz

34

Igrzyska Olimpijskie

24.07-01.08

Tokio / Japonia

PZŁucz.

35

VII Mistrzostwa Polski Field

8-9.08

Więcławice

PZŁucz.

36

IV Runda Pucharu Polski Seniorów + Ekstraklasa

15-16.08

Żywiec 

LKS "Łucznik-Żywiec"

37

Mistrzostwa Europy Juniorów

17-22.08

Lilleshall / Wielka Brytania

PZŁucz.

38

LXXXIV Mistrzostwa Polski Seniorów

27-30.08

Legnica

OSŁ "Strzelec" Legnica

39

Igrzyska Paraolimpijskie

28.08-05.09

Tokio / Japonia

PZŁucz.

40

Mistrzostwa Polski LZS

5-6.09

Bytom

MLKS "Czarna Strzała" Bytom

41

Mistrzostwa Polski Seniorów w łucznictwie bloczkowym

5-6.09

Legnica

OSŁ "Strzelec" Legnica

42

Mistrzostwa Polski Młodzików

5-6.09

Kielce 

KS "Stella" Kielce

43

V Runda Pucharu Polski Seniorów + Ekstraklasa

12-13.09

Zgierz

KS "Boruta" Zgierz

44

Mistrzostwa Polski Studentów

26.09

Kielce

KS "Stella" Kielce

45

IV Runda Pucharu Polski Juniorów Młodszych

26.09

Żołędowo

LKS "Łucznik" Żołędowo

46

Memoriał im. J.Konopczyńskiego

27.09

Żołędowo

LKS "Łucznik" Żołędowo

47

VI Runda Pucharu Polski Seniorów + Ekstraklasa

3-4.10

Kielce 

KS "Stella" Kielce

48

XXXIII Międzynarodowy Turniej o Złotą Ciupagę Góralską 

10-11.10

Żywiec

LKS "Łucznik-Żywiec"

49

Ogólnopolskie Halowe Zawody Kontrolne

21-22.11

Szczyrk

PZŁucz.

50

Ogólnopolskie Halowe Zawody Kontrolne

12-13.12

Zakopane 

PZŁucz.

Kalendarz innych zawodów mistrzowskich, międzynarodowych, ogólnopolskich 
i międzyokręgowych na 2020

LP

NAZWA ZAWODÓW

DATA

MIEJSCE

ORGANIZATOR 

1

Memoriał im. K. Hibnera

1-2.02

Teresin

LKS "Mazowsze" Teresin

2

Halowe Mistrzostwa Okręgu

do 29.03

Okręgi

-

3

I Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

9-10.05

Legnica

OSŁ "Strzelec" Legnica

4

XXXVI Memoriał Antoniego Gromskiego i XVII Memoriał Katarzyny Wiśniowskiej

30-31.05

Rzeszów

 

5

II Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

6-7.06

Więcławice

 

6

III Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

11-12.07

Brzoza

UKS "Sokół" Brzoza

7

IV Runda Pucharu Polski łuków bloczkowych

15-16.08

Skorków

KS "Strzała" Skorków

8

II Memoriał im. Z. Kozłowskiego Prezesa PZŁucz

29-30.08

Supraśl

UKS "Puszcza" Supraśl

9

Finał Ogólnopolskiej Ligi Młodzików

19.09

Kraków

KS "Płaszowianka" Kraków

10

Międzynarodowy Turniej Łuczniczy "Lajkonik"

19.09

Kraków

KS "Płaszowianka" Kraków

11

X Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters

19-20.09

Police

UKS "Defmar" Police

12

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików 

do 30.09

strefy wg PZŁucz.

-

13

Złoty Liść Jesieni 

10.10

Kielce

KS "Stella" Kielce

14

Mistrzostwa Okręgu

do 31.10

Okręgi

-

15

Szkolna Liga Robin Hooda 

do 31.10

-

kluby